Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie wiem czy ktoś wrzucał ten tekst kaczynskiego ale Jarosław się odkleil od rzeczywistości. Jak on połączył kropki od protestów do Nowaka??? 

W tej chwili w imię własnych, małych, brudnych interesów Nowaka rozwalacie Polskę

stare -> już na Nie dali:

123046880_1991101311031650_4628119246037449992_o.png?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=FPHZdvoJhTUAX8onSTR&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=a39e4066d56a8e5ff384ba65962b659f&oe=5FC2EA5D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał:

minister połączonych resortów edukacji i nauki zapowiedział, że 15 uczelni nie dostanie ani złotówki z nowego rozdania grantów. To kara za umożliwienie studentom udziału w protestach przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego.

I dobrze. To nie jest miejsce na politykowanie, tylko do nauki. Następnym razem elektorzy mocniej się zastanowią, kogo wybierają na szefa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, matek napisał:

I dobrze. To nie jest miejsce na politykowanie, tylko do nauki. Następnym razem elektorzy mocniej się zastanowią, kogo wybierają na szefa. 

Co jest dobrego w tym że granty mają być uzaleznione nie od merytorycznej oceny wniosków badawczych a od stosunku do Prawa i Sprawiedliwości???

Nawiasem mówiąc to kto dal nieograniczona władze rektorom jak nie PiS że swoją ustawa 2.0? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Ja tam szanuję działania PiS, cały tydzień zapętlać takie coś w polityce to jednak sztuka:

 

Pamietam taki Jojko wałek ale myślałem ze on był z drugiej strony boiska ( wtedy raczej była jedna kamera na stadionie) czyżby chłopak zapodał dwie takie akcje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, darkonza napisał:

Za 3 lata nikt nie będzie pamietał co sie dzieje teraz.

teraz nawet sympatycy pisu (a przynajmniej ich mniej betonowa część) widzą że Jaro się ostro gubi a za kulisami rozgrywa się średnio fajna walka o schedę

jest różnica w stosunku do tego co było przez te ostatnie 5 lat (czyli ciągła, średnio-sensowna histeria artlanów i vasquezów tego świata) :)

ja np. teraz bym na PiS nie zagłosował (chyba że miałbym gwarancję że nie będzie już w nim Ziobrów, Sasinów czy Czarnków tego świata a Jaro pójdzie na stałe do szafy)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

 

ja np. teraz bym na PiS nie zagłosował (chyba że miałbym gwarancję że nie będzie już w nim Ziobrów, Sasinów czy Czarnków tego świata a Jaro pójdzie na stałe do szafy)

Poważnie rozważam holownie jeżeli w zjednoczonej prawicy zostanie ten chory na głowę beton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sebastian napisał:

 Nie widziałem wśród forumowych znawców od epidemii ani jednego, który w tamtym czasie przewidziałby taki wzrost zachorowań w Polsce.

Był taki wykres wklejany wiosną, pokazujący ze teraz jestesmy w trakcie pierwszej fali (czerwwiec/lipiec) i jesienią nadejdzie druga

spanish-flu-coronavirus.jpg

Tyle ze się niespodziewano tego jak szybko to wystrzeli, ale patrzac na wykres należało sie spodziewać

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Nie no widzisz to różnica między futbolem, a polityką.  U Jojki to było jednorazowe, bo po 2 takiej akcji by go po prostu zajebali.

Chyba czas zacząć zadawać pytanie kto będzie rozdawał karty po następnych wyborach. Czy jakaś zgrana czy nowa twarz opozycji? Jak myślicie? Bo PiS się zaorał totalnie na przyszłość.

Po takiej akcji powinien być skreślony bo to mocny czytelny wałek. Każde zdrowe środowisko by go wykluczyło na dobre. Tymczasem...

Janusz Jojko zakończył piłkarską karierę po sezonie 2006/07, choć ostatni raz został zgłoszony do rozgrywek w sezonie 2008/09 w barwach KSZO.

W roku 2006 został wybrany radnym Rady Powiatu w Ostrowcu Świętokrzyskim z listy Lewicy i Demokratów.

W KSZO pełnił różne funkcje, był kierownikiem drużyny, kilkakrotnie asystentem trenera oraz pierwszym trenerem. 6 lutego 2008 został wybrany prezesem KSZO. Pełnił tę funkcję do 25 lutego. W dniach od 11 do 16 września 2008 był trenerem drużyny KSZO. W grudniu 2009ponownie został prezesem KSZO[1].
 

w międzyczasie zaliczył dwa mecze Kadry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

teraz nawet sympatycy pisu (a przynajmniej ich mniej betonowa część) widzą że Jaro się ostro gubi a za kulisami rozgrywa się średnio fajna walka o schedę

Czytałemm artykuł i tam stało ze "piątka dla zwierząt" to był tylko jego pomysł, bo ma kotka i wrażliwy jest na krzywde zwierzątek, ale już ten wyrok to bardziej w stylu ze to inni zrobili a on mówił ze rozumie ale by to inaczej przeprowadził

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Piętnaście uczelni ogłosiło godziny rektorskie dla swoich studentów, żeby ci mogli wziąć udział w środowych protestach po wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który zakazał aborcji z uwagi na ciężkie wady płodu. Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek oświadczył, że tak tego nie zostawi i wyciągnie konsekwencje wobec uczelni.

Mój wydział taki piękny 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Zdaniem naszego rozmówcy nic złego by się nie stało, gdyby z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju wyrok TK zapadł później, a jego treść była „bardziej na miękko”. Na przykład zabroniono aborcji w przypadku zespołu Downa, a dopuszczono w innych, ciężkich przypadkach. Polityk podkreśla też, że rola Jarosława Kaczyńskiego w całej sprawie jest dalece przeceniana. – Na 100 proc. tego nie potwierdzę, ale słyszałem plotkę, że prezes się w to nie angażował. Po wydaniu orzeczenia wręcz miał mówić, że zrobiłby to inaczej, choć nie ma pretensji do sędziów, bo wie, jakimi przesłankami się kierowali – przekonuje nasz rozmówca. "

https://forsal.pl/lifestyle/zdrowie/artykuly/7992951,zaskoczeni-spoleczenstwem-nawet-w-pis-sa-obawy-ze-atmosfera-zostala-przegrzana-w-niewlasciwym-czasie.html

"Jarosław Kaczyński miał wysłać senatorom PiS imienne listy, w których oczekiwał, że zagłosują oni za forsowaną przez niego ustawą o ochronie zwierząt. Jak podaje Gazeta.pl, prezes PiS groził parlamentarzystom, że jeśli nie poprą projektu, zawiesi ich w prawach członków partii, a nawet z niej wyrzuci. "

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Gazeta.pl-Kaczynski-grozi-senatorom-PiS-ws.-ustawy-dot.-ochrony-zwierzat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to przypominam

Pierwszy byłem na bandwagonie żony Hołowni więc jeśli ona gdzieś wystartuje to ja jestem za nią

@fluber na reakcję środowisk uczelnianych nie trzeba było długo czekać

 

"Mając w pamięci miniony szczęśliwie czas, kiedy władze komunistyczne poddawały polskie uniwersytety presji ideologicznej, uważamy, że byłoby wielkim błędem ponownie próbować wykorzystać nadzór nad uczelniami dla politycznego nacisku na rektorów i wspólnoty akademickie” - napisali w oświadczeniu członkowie Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. To reakcja na słowa ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kołczu33 napisał:

A tak na serio to zero bo tam nie ma żadnych lewackich bojówek, są tylko kobiety ich partnerzy/partnerki  i ostro wkurwieni milenialsi, którzy chcą żyć tak jak ich rówieśnicy na zachodzie, a boomerzy z poprzedniego pokolenia im to uniemożliwiają wybierając i popierając zamordyzm pisowski

Czekaj. Czy ty właśnie zakwestionowałeś, że Antifa stała się częścią Marszu Kobiet?

Początkowo protestowały wkurwione kobiety i każdy to rozumiał, nawet środowisko kibicowskie. Po niszczeniu kościołów i pomników stanęły patrole, ale nikt kobiet nie atakował. Poszedł tylko przekaz "protestujcie, ale nie niszczcie tradycji". Niestety wraz z rozwojem marszu i powiększeniem jego uczestników wkradła się patologia i tu lewica zaczęła wchłaniać też swoje bojówki, co zaczęło prowadzić do typowej ulicznej wojny, którą znamy z początków inicjatywy Marszów Niepodległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czekaj. Czy ty właśnie zakwestionowałeś, że Antifa stała się częścią Marszu Kobiet?

Początkowo protestowały wkurwione kobiety i każdy to rozumiał, nawet środowisko kibicowskie. Po niszczeniu kościołów i pomników stanęły patrole, ale nikt kobiet nie atakował. Poszedł tylko przekaz "protestujcie, ale nie niszczcie tradycji". Niestety wraz z rozwojem marszu i powiększeniem jego uczestników wkradła się patologia i tu lewica zaczęła wchłaniać też swoje bojówki, co zaczęło prowadzić do typowej ulicznej wojny, którą znamy z początków inicjatywy Marszów Niepodległości.

Byłem na marszu, widziałem grupkę antifowców o ile można to tak nazwać,  może 3 osoby, zachowywali się normalnie. Kiboli nie widziałem. Bazuje na statystykach podanych przez komendę stołeczną. Jak wcześniej pisałem, rzecznik komendy podał, że na 37 osób zatrzymanych w piątek, 35 osób ma powiązania z grupami kibicowskimi. Więc nawet jeśli te 2 osoby na 37 to antifa to i tak nie ma porównania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Czekaj. Czy ty właśnie zakwestionowałeś, że Antifa stała się częścią Marszu Kobiet?

Początkowo protestowały wkurwione kobiety i każdy to rozumiał, nawet środowisko kibicowskie. Po niszczeniu kościołów i pomników stanęły patrole, ale nikt kobiet nie atakował. Poszedł tylko przekaz "protestujcie, ale nie niszczcie tradycji". Niestety wraz z rozwojem marszu i powiększeniem jego uczestników wkradła się patologia i tu lewica zaczęła wchłaniać też swoje bojówki, co zaczęło prowadzić do typowej ulicznej wojny, którą znamy z początków inicjatywy Marszów Niepodległości.

94% zatrzymanych to skrajna prawica!

6% to niech będzie ta antifa

 

Sorry ale naprawdę nie obronisz tezy że to antifa w piątek zrobiła aferę 

Owszem kościoły to słaba opcja, tym bardziej że to nie kościół był iskrą zapalną. Tu te pojebane kretynki i kretyni powinni obskoczyc pałowanie od policji pod mostem jak to bywało kiedyś 

Ale piątek to w 100% odpowiedzialność narodowców za to co działo się w Warszawie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.