Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Chyba stanowczo za dużo sobie dopowiadasz. Ja z wypowiedzi Rappara zrozumiałem jedynie, że podoba mu się to, jak mu się teraz żyje w Polsce. Nie dostrzegłem, żeby popierał bolszewizm, komunizm, fałszowanie wyborów, czy nie wiem, o co go tam jeszcze posądziłeś.

To w takim razie do czego odnosiło się stwierdzenie ,,i to jest piękne" pod postem vasqueza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Artlan napisał:

To w takim razie do czego odnosiło się stwierdzenie ,,i to jest piękne" pod postem vasqueza?

W przeciwieństwie do Ciebie nie wiem:)

3 godziny temu, Tecu napisał:

Coś w tym jest. 

 

No jest w tym bardzo dużo racji.

 Jedni w obliczu pandemii wprowadzają sposób głosowania, który sami uznawali za niekonstytucyjny, a drudzy bojkotują wybory, bo odbędą się według zasad, które sami kiedyś wprowadzili:)

A wszystko się sprowadza do tego, kto i kiedy na tym zyska:)

12 godzin temu, jack napisał:

ok, wytłumaczę. 

Jakaś część społeczeństwa to pożyteczni idioci, zacietrzewieni politycznie od lewa do prawa. Siłą rzeczy pociąga ich do różnych "organizacji" WOT, KSM, KOD w zależności od poglądów.

Pasuje jak ulał:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

W przeciwieństwie do Ciebie nie wiem:)

Gdyby chciał tylko stwierdzić, że dobrze mu się żyje w Polsce to nie padło by to stwierdzenie ,,i to jest piękne" pod postem vasqueza o odrodzeniu postkomunizmu w Polsce.

RappaR zwyczajnie się cieszy, że PiS kopiuje rozwiązania sprawdzone w jego ulubionym kraju oraz systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Artlan napisał:

Gdyby chciał tylko stwierdzić, że dobrze mu się żyje w Polsce to nie padło by to stwierdzenie ,,i to jest piękne" pod postem vasqueza o odrodzeniu postkomunizmu w Polsce.

RappaR zwyczajnie się cieszy, że PiS kopiuje rozwiązania sprawdzone w jego ulubionym kraju oraz systemie.

Być może piękne jest to, że vasquez się frustruje, co pokazał w tamtym poście, być może piękne jest to, że prawdopodobnie Duda wygra wybory i dalej będzie rządzić PIS? Może być wiele wyjaśnień tego zdania:) 

Posądzanie kogoś o to, że popiera fałszowanie wyborów i bolszewizm to bardzo poważne oskarżenia. Jeżeli ten wątek ma zachować swoją jakość, powinieneś się wystrzegać takich prowokacyjnych i krzywdzących wobec innych użytkowników tekstów, zwłaszcza jeżeli jesteś świeżo po banie, który powinien Ci był dać do myślenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:

Być może piękne jest to, że vasquez się frustruje, co pokazał w tamtym poście, być może piękne jest to, że prawdopodobnie Duda wygra wybory i dalej będzie rządzić PIS? Może być wiele wyjaśnień tego zdania:)

Gdyby o to chodziło to by to ujął zupełnie inaczej (coś w stylu ,,ale vasquez masz ból doopy, że rządzi PiS").

Zadałem proste pytanie - do którego fragmentu wypowiedzi vasqueza odnosi się (według ciebie) zwrot ,,i to jest piękne"? 

Cytat

Posądzanie kogoś o to, że popiera fałszowanie wyborów i bolszewizm to bardzo poważne oskarżenia. Jeżeli ten wątek ma zachować swoją jakość, powinieneś się wystrzegać takich prowokacyjnych i krzywdzących wobec innych użytkowników tekstów

Przecież RappaR popierał dotychczas chyba wszelkie działania PiS, nawet te najbardziej kontrowersyjne, łamiące praworządność i zmierzające do wprowadzenia autorytaryzmu.

Jestem prawie pewien, że RappaR i julek poparliby również sfałszowanie wyborów. Ty może nie, ale ręki bym sobie nie dał za to uciąć. :) Jednocześnie mam pewność, że nikt z tego forum nie poparłby sfałszowania wyborów żeby odsunąć PiS od władzy nawet jeżeli sam cel uznałby za słuszny i szlachetny. 

 

By the way - co prawda Warzecha bardziej mi się podobał, gdy pisał w ,,Fakcie" teksty o wielorybie w Wiśle i facecie trzymającym kredens, ale teraz też czasem potrafi coś ciekawego napisać:

Najbardziej niepokoją dwie kwestie. Pierwsza – że jest całkiem spora grupa osób, która nie dostrzega zagrożenia, wynikającego z tych działań. Druga – że nie są one w żaden sposób ograniczone czasowo, inaczej niż przy stanie nadzwyczajnym. Można sobie wyobrazić, że idiotyczne zakazy i polityka policyjnych represji za ich złamanie będzie trwała nie tygodnie, a długie miesiące, może nawet lata. Jak nazwać to inaczej niż wprowadzaniem państwa policyjnego kuchennymi drzwiami?

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Artlan napisał:

Gdyby o to chodziło to by to ujął zupełnie inaczej (coś w stylu ,,ale vasquez masz ból doopy, że rządzi PiS").

Zadałem proste pytanie - do którego fragmentu wypowiedzi vasqueza odnosi się (według ciebie) zwrot ,,i to jest piękne"? 

Ja nie wiem skad Ty wiesz co by ktos napisal jakby cos myslal:)

to nie jest proste pytanie:) wskazalem ze odpowiedzi moze byc kilka:)

20 minut temu, Artlan napisał:

 

Przecież RappaR popierał dotychczas chyba wszelkie działania PiS, nawet te najbardziej kontrowersyjne, łamiące praworządność i zmierzające do wprowadzenia autorytaryzmu.

I to ( choc rowniez nie wiem skad to wytrzasnales) oznacza ze popiera oszustwa, komunizm i bolszewizm?:)

23 minuty temu, Artlan napisał:

 

Jestem prawie pewien, że RappaR i julek poparliby również sfałszowanie wyborów. Ty może nie, ale ręki bym sobie nie dał za to uciąć. :) Jednocześnie mam pewność, że nikt z tego forum nie poparłby sfałszowania wyborów żeby odsunąć PiS od władzy nawet jeżeli sam cel uznałby za słuszny i szlachetny. 

Jestes pewny bardzo wielu rzeczy o ktorych nic nie wiesz:) zadroszcze;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, julekstep napisał:

Czy forumowy recydywista Artlan znów mnie stalkuje?

psycho

Dwa czy trzy razy o tobie wspomniałem, bo jesteś jednym z bardziej oddanych żołnierzy partii. To twoim zdaniem stalking?

Sam regularnie komentujesz wpisy vasqueza jednozdaniowymi ,,ripostami", chociaż on ciebie merytorycznie rozkłada (mówię o ostatnim okresie, bo wcześniej oboje byliście siebie warci).

36 minut temu, fluber napisał:

Ja nie wiem skad Ty wiesz co by ktos napisal jakby cos myslal:)

to nie jest proste pytanie:) wskazalem ze odpowiedzi moze byc kilka:)

Vasquez napisał, że PiS wprowadza autorytaryzm przy aprobacie społeczeństwa o postkomunistycznej mentalności a RappaR stwierdził, że to jest piękne (czyli, że mu się podoba to, co vasquezowi się nie podoba).

Co tu jest do rozumienia, interpretowania i dyskutowania ,,co poeta miał na myśli"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Artlan napisał:

 

Vasquez napisał, że PiS wprowadza autorytaryzm przy aprobacie społeczeństwa o postkomunistycznej mentalności a RappaR stwierdził, że to jest piękne (czyli, że mu się podoba to, co vasquezowi się nie podoba).

Co tu jest do rozumienia, interpretowania i dyskutowania ,,co poeta miał na myśli"?

To jest piekne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Artlan napisał:

Gdyby chciał tylko stwierdzić, że dobrze mu się żyje w Polsce to nie padło by to stwierdzenie ,,i to jest piękne" pod postem vasqueza o odrodzeniu postkomunizmu w Polsce.

RappaR zwyczajnie się cieszy, że PiS kopiuje rozwiązania sprawdzone w jego ulubionym kraju oraz systemie.

Brzmisz jakby Twoim ulubieńcem był Kononowicz :)

 

Godzinę temu, Artlan napisał:

Gdyby o to chodziło to by to ujął zupełnie inaczej (coś w stylu ,,ale vasquez masz ból doopy, że rządzi PiS").

Zadałem proste pytanie - do którego fragmentu wypowiedzi vasqueza odnosi się (według ciebie) zwrot ,,i to jest piękne"?

Do tego, że uważam Vasqueza za osobę charakteryzującą się zakrzywioną oceną rzeczywistości i dlatego właśnie cieszą mnie jego negatywne oceny. Martwiłbym się, gdyby oceniał działania PiSu za pozytywne :)

 

Co do Ciebie cóż, dostarczasz mi równie wiele radości co on :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, fluber napisał:

I to ( choc rowniez nie wiem skad to wytrzasnales) oznacza ze popiera oszustwa, komunizm i bolszewizm?:)

Przecież RappaR jest np. za podporządkowaniem sądów władzy partyjnej bez przejmowania się zapisami w konstytucji.

Czyli mamy poparcie dla dwóch rozwiązań charakterystycznych dla komunizmu - sądy partyjne oraz olewanie prawa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Artlan napisał:

.Jestem prawie pewien, że RappaR i julek poparliby również sfałszowanie wyborów. Ty może nie, ale ręki bym sobie nie dał za to uciąć. :) 

Pisoskie trolle w końcu zdemaskowane. :) 

Twój świat Artlan..... jest taki..... prosty. Zazdroszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DeltaCenter napisał:

Pisoskie trolle w końcu zdemaskowane. :) 

Twój świat Artlan..... jest taki..... prosty. Zazdroszcze. 

Nawet można się domyśleć waszej narracji:

- suweren chce silnej władzy

- kodeksem wyborczym to ja się podcieram

- ale piękny ból doopy

- za PO też zdarzały się sfałszowane wybory (to akurat jest prawda, bo faktycznie nie raz i nie dwa wybory były powtarzane, ale to dotyczyło pojedyńczych wiosek i nie miało związku z centralą PO - sęk w tym, że wy lubicie tego typu zdarzenia porównywać do tego, co wyprawia PiS)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DeltaCenter napisał:

Domyślaj się dalej. Tylko dokupię sobie Cole i popcorn. 

Ale ja w zasadzie zacytowałem wasze posty dotyczące jednej z bardziej kontrowersyjnych decyzji PiS. :)

Dokonałem tylko lekkich modyfikacji - w pierwotnej wersji zamiast  kodeksu wyborczego była konstytucja, a zamiast ,,sfałszowanych wyborów za PO" było stwierdzenie, że PO również uchwalało ustawy niezgodne z konstytucją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Artlan napisał:

Nawet można się domyśleć waszej narracji:

- suweren chce silnej władzy

- kodeksem wyborczym to ja się podcieram

- ale piękny ból doopy

- za PO też zdarzały się sfałszowane wybory (to akurat jest prawda, bo faktycznie nie raz i nie dwa wybory były powtarzane, ale to dotyczyło pojedyńczych wiosek i nie miało związku z centralą PO - sęk w tym, że wy lubicie tego typu zdarzenia porównywać do tego, co wyprawia PiS)

 

Znaczy bawisz mnie, ale jesteś mocno wtórny, nie chce mi się dla Ciebie silić na cokolwiek więcej niż pozycję 3 .

 

 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie z gwiazdką - co to za kraj?
 

  • rządzi dyktator

  • geje sobie żyją, ale się nie afiszują

  • kościół  nie bierze wprawdzie udziału we władzy, ale pełni bardzo ważną rolę w społeczeństwie i jednoczy ludzi

  • propaganda bez trzymanki w telewizji publicznej

  • istnieje powszechna służba wojskowa dla każdego zdrowego mężczyzny

  • totalna opozycja sobie istnieje, ale nikt nie bierze jej na poważnie a jak przesadzi to służby działają zdecydowane

  • sędziowie nie są jakąś odrębną władzą tylko funkcjonariuszami partyjnymi

 

Odpowiedzi:

a)  Polska za czasów generała Jaruzelskiego

b) obecna Białoruś

c) kraj z mokrego snu każdego pisowca

 

Do wygrania bilety na walkę Joseph-RappaR gdy się skończy kwarantanna.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, quevas napisał:

np. nie popełniając tych błędów, które są wytykane i uzasadniane

Aha. Czyli program wyborczy, polegający na wytykaniu błędów.

Cóż, jest tylko jedna grupa, która błędów nie popełnia.

Ludzie którzy nic nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.