Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, rahu napisał:

no k**** standard jak nie jesteś z nami to jesteś przeciw, czyli jesteś jebanym pisiorem  moja odczucia co do obecnej sytuacji praktycznie jeden do jednego opisał użytkownik BMF parę stron wcześniej wiec nie mam zamiaru się tu produkować, jest dorosłą myśląca osobą która się oprała o jakieś anonimowe konta podszyte emocjami które mogły gościowi zniszczyć życie a teraz płacz bo będę tego konsekwencje no k****  jak się tu nie śmiać 

Ja nie sugeruję, że jesteś ,,jebanym pisiorem". Zwracam tylko uwagę, że ludzie z drugiej strony potrafią rzucać gównem opierając się jedynie na podstawie tweetu jakiegoś randoma. 

Laska konsekwencje oczywiście poniesie, ale niewielkie.

Śmieszyć może jedynie to, że panikuje jakby obawiała się zlicytowania chałupy albo wsadzenia do sztumu. 

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Piątka "od zwierząt" Kaczyńskiego dotnie każdego z pewnością. 

W 2023 roku i nie każdego. Ponadto znacznie więcej osób popiera piątkę niż zakaz aborcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jan.kowalski napisał:

Ja nie sugeruję, że jesteś ,,jebanym pisiorem". Zwracam tylko uwagę, że ludzie z drugiej strony potrafią rzucać gównem opierając się jedynie na podstawie tweetu jakiegoś randoma. 

Laska konsekwencje oczywiście poniesie, ale niewielkie.

Śmieszyć może jedynie to, że panikuje jakby obawiała się zlicytowania chałupy albo wsadzenia do sztumu. 

A powinna zajebiste, zniszczyła facetowi życie, cały lewicowy świat wieszał na nim psy. Dobry papug zrobi z tego sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

A powinna zajebiste, zniszczyła facetowi życie, cały lewicowy świat wieszał na nim psy. Dobry papug zrobi z tego sprawę. 

Przecież za tydzień nikt nie będzie pamiętał o tym typie. 

Nie poznałbyś na ulicy 99% bohaterów internetowych afer z ostatnich 5 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, jan.kowalski napisał:

Jakby nie patrzeć to weryfikowała informację w dwóch źródłach (które w jej ocenie były wiarygodne), czyli zrobiła więcej niż przeciętny zwolennik PiS przed rzucaniem gówna

Przeciętny zwolennik PiSu jest sporo za inteligentny by czytać sozburaka 

50 minut temu, jan.kowalski napisał:

xD

A to jest jakaś różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał:

No przecież że Ci co lubisz weryfikuje a Ci co nie lubisz nie:) jakie to proste:) 

Chodzi mi np. o tą legendę o tajemniczej śmierci operatora TVP ze Smoleńska. Bo faktycznie w 2010 roku zmarł operator TVP, ale akurat nie ten co był w Smoleńsku. :)  Do tego nie zmarł z tajemniczej przyczyny tylko po chorobie. Operator TVP ze Smoleńska żyje natomiast do dzisiaj. 

Taką bzdurę można dość łatwo zweryfikować, ale wielu zwolenników PiS woli ją bezmyślnie powtarzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

Przeciętny zwolennik PiSu jest sporo za inteligentny by czytać sozburaka 

Za to bezmyślnie wierzy w teorie o tajemniczych zgonach dziennikarzy, chociaż mógłby je łatwo zweryfikować. 

6 minut temu, RappaR napisał:

A to jest jakaś różnica?

Zupełnie inny styl pisania i dość spore różnice w poglądach. Do tego Vasquez sporo miejsca poświęca KK, LGBT i tropieniu faszyzmu a ja piszę o tym raczej sporadycznie. 

To mniej więcej tak jakby zestawić ze sobą Millera, Bosaka, Zandberga, Gwiazdowskiego i Kosiniaka, bo przecież każdy to antyPiS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jan.kowalski napisał:

Chodzi mi np. o tą legendę o tajemniczej śmierci operatora TVP ze Smoleńska. Bo faktycznie w 2010 roku zmarł operator TVP, ale akurat nie ten co był w Smoleńsku. :)  Do tego nie zmarł z tajemniczej przyczyny tylko po chorobie. Operator TVP ze Smoleńska żyje natomiast do dzisiaj. 

Taką bzdurę można dość łatwo zweryfikować, ale wielu zwolenników PiS woli ją bezmyślnie powtarzać. 

Myślę że przeciętny wyborca PiS nie ma pojęcia o czym piszesz:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.onet.pl/styl-zycia/kobietaxl/mam-corke-z-zespolem-downa-marze-o-tym-zebym-to-ja-zdazyla-zrobic-jej-pogrzeb/pc0gjyw,30bc1058

przykry wywiad.bardzo mnie dotnal i w 100% popieram ta Pania:

,,, co noc modlę się, abym mogła urządzić swojemu dziecku pogrzeb, żeby odeszła przede mną ``-  -najlepiej dla wszystkich (poza mafia w sukienkach,bo: kasa za chrzest itp) zeby takie dzieci w ogole sie NIE RODZILY,bo jakie (a w zasadzie zadnego) zycie ma ta kobieta ? od 34 zadnego urlopu,zadnej pomocy panstwa,ciagla kontrola i sprawdzenie czy faktycznie ,,dobrze`` wydaje pieniazki na corke

podobnie jak tak Pani wierze w boga,ale kosciol i ksiadz nie jest mi do tego absolutnie potrzebny.bo samotna modlitwa do Boga w domu,na lace w lesie jest gorsza od tej w niedziele, o godzinie na mszy w kosciele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, jan.kowalski napisał:

Za to bezmyślnie wierzy w teorie o tajemniczych zgonach dziennikarzy, chociaż mógłby je łatwo zweryfikować. 

Przeciętny zwolennik PiSu nie wierzy w zamach smoleński, co najmniej 90% zwolenników PiSu o tajemniczych zgonach dziennikarzy dowiedziałby się dopiero jakbyś go zapytał (ja na przykład dopiero teraz o czymś takim przeczytałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.