Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, BMF napisał:

Biorąc pod uwagę, że aborcja dodatkowo wkurwiła ludzi (mega minusowe punkty dla PiS), a w wyniku wielotysięcznych protestów na niespotykaną raczej do tej pory skalę czeka nas jeszze większa koronamasakra niż czekałaby nas normalnie za którą dostanie się PiS (jeszcze więcej mega minusowych punktów dla PiS) - to zdecydowanie było głupie, a czy celowe - to nie wiem, mam to w sumie gdzieś. To jest na tylu płaszczyznach złe (ruszanie jednego z najbardziej wrażliwych wątków społecznych w dobie najtrudniejszej sytuacji społecznej od 30 lat; młodzi ludzie protestujący gdy ofiarami tego będą starsi ludzie), że szczerze nie dowierzam w to, co obserwuję. I nie mam pretensji do protestujących, bo jak ktoś specjalnie zmienia prawo w danym momencie po to, żeby nikt nie protestował - to naturalną reakcją jest chęć jeszcze większego protestu - ale fakt pozostaje faktem, jesteśmy w dupie.

Ja mam pretensje, bo o ile popieram postulat(początkowy, nie ten wypierdalać, to trafia do patusów kopiących w 20 jednego), to jednak to zły czas na protesty.

Ludzie umierają, masowo, ja to widzę. Jak chcesz, możesz mieć pretensje nie do protestujących, jak umrze ktoś z Twojej rodziny, faktem jest, że jakby siedzieli w domu, mogłaby ta osoba przeżyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Ja mam pretensje, bo o ile popieram postulat(początkowy, nie ten wypierdalać, to trafia do patusów kopiących w 20 jednego), to jednak to zły czas na protesty.

Ludzie umierają, masowo, ja to widzę. Jak chcesz, możesz mieć pretensje nie do protestujących, jak umrze ktoś z Twojej rodziny, faktem jest, że jakby siedzieli w domu, mogłaby ta osoba przeżyć

ale dobry na wprowadzanie czegość co wiadomo, że doprowadzi do burd :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

ale dobry na wprowadzanie czegość co wiadomo, że doprowadzi do burd :P 

głupi rząd (ostatnie miechy im faktycznie się rzuciło na banię) podejmuje głupią akcję

głupi obywatele podejmują głupią reakcję

i tak to się kręci ❤️

 

edit -> no i ofc teraz głupi narodowcy podejmują głupią reakcję na reakcję, żeby nie brzmiało zbyt konfederacyjnie xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Ja mam pretensje, bo o ile popieram postulat(początkowy, nie ten wypierdalać, to trafia do patusów kopiących w 20 jednego), to jednak to zły czas na protesty. Ludzie umierają, masowo, ja to widzę. Jak chcesz, możesz mieć pretensje nie do protestujących, jak umrze ktoś z Twojej rodziny, faktem jest, że jakby siedzieli w domu, mogłaby ta osoba przeżyć

Super, ale ja nie ''popieram'' protestów, bo wiem, do czego prowadzą: nie byłem i odradzałem je narzeczonej, więc nie poszła. Tak, też wolałbym, żeby ich (mimo wszystko) nie było. Ale nie, to nie protestujący są winni, tylko ludzie, którzy wyprowadzili ich na ulice. Trochę konflikt tragiczny, jak pójdziesz protestować, to źle, jak nie pójdziesz protestować, to też źle.

I to jedna strona go zaczęła, bo normalnie nikt by nie organizował (poza jakimiś antymaseczkowcami) protestów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

I to jedna strona go zaczęła, bo normalnie nikt by nie organizował (poza jakimiś antymaseczkowcami) protestów.

o ile reszta spoko to to akurat bujda - patrz chociażby rolnicy teraz

no i jest cała masa wynudzonej młodzieży, która wykorzysta każdy powód żeby iść potańczyć na ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

o ile reszta spoko to to akurat bujda - patrz chociażby rolnicy teraz

Masz rację: nikt nie organizowałby proaborcyjnych/anty-antyaborcyjnych protestów*, bo rolnicy chyba protestują przeciwko konkretnej ustawie, a nie z dupy. (jak antymaseczkowcy).

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, RappaR napisał:

Poziom riposty na poziomie Zabrza

Poprawione

 

35 minut temu, january napisał:

A tak właściwie ma to różnicę?

Nie da się podpiąć tego pod paragraf prawny w mojej opinii. A niezależnie czy aż tak skrajna głupota czy ohydna celowość jest jak dla mnie dyskwalifikująca.

Oni tak mają. 

33 minuty temu, BMF napisał:

Biorąc pod uwagę, że aborcja dodatkowo wkurwiła ludzi (mega minusowe punkty dla PiS), a w wyniku wielotysięcznych protestów na niespotykaną raczej do tej pory skalę czeka nas jeszze większa koronamasakra niż czekałaby nas normalnie za którą dostanie się PiS (jeszcze więcej mega minusowych punktów dla PiS) - to zdecydowanie było głupie, a czy celowe - to nie wiem, mam to w sumie gdzieś. To jest na tylu płaszczyznach złe (ruszanie jednego z najbardziej wrażliwych wątków społecznych w dobie najtrudniejszej sytuacji społecznej od 30 lat; młodzi ludzie protestujący gdy ofiarami tego będą starsi ludzie), że szczerze nie dowierzam w to, co obserwuję. I nie mam pretensji do protestujących, bo jak ktoś specjalnie zmienia prawo w danym momencie po to, żeby nikt nie protestował - to naturalną reakcją jest chęć jeszcze większego protestu - ale fakt pozostaje faktem, jesteśmy w dupie.

Amen.

22 minuty temu, julekstep napisał:

głupi rząd (ostatnie miechy im faktycznie się rzuciło na banię) podejmuje głupią akcję

głupi obywatele podejmują głupią reakcję

i tak to się kręci ❤️

 

edit -> no i ofc teraz głupi narodowcy podejmują głupią reakcję na reakcję, żeby nie brzmiało zbyt konfederacyjnie xD

Jedyny mądry ! ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

ehh mocno spłycasz no i przede wszystkim jak coś to niestety właśnie rządzący dali mającym ciężko (zrozumiałe!) z usiedzeniem na dupie idealny pretekst do olewania pandemii i wychodzenia.

ale ja z ta czescia (debilne danie pretekstu) sie zgodzilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matek napisał:

Zaskakuje mnie, kto normalny może popierać i iść za ludźmi, których hasłem jest wypierdalać? To jest poza skalą żenady. Przecież to jest kompletne dno, ci ludzie sami wystawiają sobie świadectwo. 

PiS sobie grabił już od dłuższego czasu. Chyba taka prawdziwa czarna seria zaczęła się od 10 miliardów dla TVP i słynnego gestu Lichockiej, a potem to już poszło. Wkurwienie ludzi stopniowo narastało i stąd tak słaby wynik Dudy w wyborach wśród wyborców z dużych miast, ludzi młodych czy osób o poglądach umiarkowanych (gdyby Duda rywalizował z kandydatem centrowym a nie z lewego skrzydła KO to by to bez wątpienia przegrał). Wyskoczenie z aborcją i to w takim momencie (pandemia, chaos w służbie zdrowia, zamykanie biznesów, kolejne bezsensowne zakazy) to już było zwyczajnie za wiele. 

Ten rząd ma to, na co sobie zasłużył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że Duda o wszystkim wiedział? :) 

To znaczy wiadomo, że on popiera zakaz aborcji, ale zastanawiam się czy konsultowano z nim sam termin ogłoszenia wyroku. Bo to, że termin ustalił Kaczyński (bądź zaakceptował termin proponowany przez Przyłębską) to chyba dla każdego oczywiste. 

Edytowane przez jan.kowalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.