Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, jan.kowalski napisał:

Poinformowałam nauczycielkę, że nie ma prawa wywierać nacisku na stronę graficzną awatara ucznia, gdyż regulamin zdalnego nauczania nie zawiera wytycznych na ten temat - informuje nas Elżbieta Piszczek, dyrektor szkoły.

Ciekawe:) 

U mnie dziś tak czy inaczej komplet obecności i zero avatarów z błyskawica:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jack napisał:

Na TVP.info nie ma żadnej informacji o atakach na kościoły więc można spokojnie uznać, że takowych nie było. Wszystko wskazuje na to, że społeczeństwo nie jest tak głupie jak się Kaczyńskiemu wydawało i nie dało się wciągnąć w jego podłą grę na wojnę domową.  

 

Będąc odklejonym może wydawało mu się , że kobitki posłusznie przywiążą sobie do szyi kamień jak sobie żartują w TVP . Jestem pod wrażeniem , kolejny dzień , kolejne protesty ( non top trąbienie klaksonów jak w Kairze na skrzyżowaniu :P ) - mają bardzo silną wolę oraz determinację ale słabe jest Państwo Polskie jeśli pod naciskiem Pana z Torunia nie potrafią wyjść naprzeciw protestującym i poszukać dialogu tylko nawołują do eskalacji konfliktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, matek napisał:

Zaskakuje mnie, kto normalny może popierać i iść za ludźmi, których hasłem jest wypierdalać? To jest poza skalą żenady. Przecież to jest kompletne dno, ci ludzie sami wystawiają sobie świadectwo. 

Jedyny język jaki do PiS-u dociera, bo jedyny jaki rozumieją. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, matek napisał:

Zaskakuje mnie, kto normalny może popierać i iść za ludźmi, których hasłem jest wypierdalać? To jest poza skalą żenady. Przecież to jest kompletne dno, ci ludzie sami wystawiają sobie świadectwo. 

Ojojoj brzydkie słowo.

Hasło jak każde inne. Odzwierciedla nastroje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, matek napisał:

Zaskakuje mnie, kto normalny może popierać i iść za ludźmi, których hasłem jest wypierdalać? To jest poza skalą żenady. Przecież to jest kompletne dno, ci ludzie sami wystawiają sobie świadectwo. 

Czy większy ładunek ma słowo „wypierdalać” czy „zdrajcy narodu”/„mordercy”/„macie krew na rękach”?🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, matek napisał:

Zaskakuje mnie, kto normalny może popierać i iść za ludźmi, których hasłem jest wypierdalać? To jest poza skalą żenady. Przecież to jest kompletne dno, ci ludzie sami wystawiają sobie świadectwo. 

Jak widać dużo osób, nawet bardzo dużo.

Albo Twoja skala żenady jest źle wyregulowana, albo właśnie stwierdziłeś, że te setki tysięcy ludzi są nienormalne, co jest chyba gorsze od słowa "wypierdalać" skierowanego do rządzących. Oczywiście wg mojej skali żenady. 

I nie gloryfikuje używania tego słowa, ale jeżeli ktoś jest wkurzony to mogę to zrozumieć.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tecu napisał:

Albo Twoja skala żenady jest źle wyregulowana, albo właśnie stwierdziłeś, że te setki tysięcy ludzi są nienormalne, co jest chyba gorsze od słowa "wypierdalać" skierowanego do rządzących. Oczywiście wg mojej skali żenady. 

W sumie racja, bo mocno gardzę tym dzikim tłumem. 

2 minuty temu, Chytruz napisał:

Wsciekly tlum uzywa BRZYDKIEGO SLOWA, niech mnie drzwi scisna

Tłum to pikuś, ale jeśli wypierdalać jest głównym przekazem liderów do mediów i ludzi w społecznościówkach, to coś jest nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RappaR napisał:

Raczej jedyny w jakim protestujący są w stanie wypowiadać, po czymś takim trudno oczekiwać u nich jakiejkolwiek kultury

 

2 minuty temu, matek napisał:

Tłum to pikuś, ale jeśli wypierdalać jest głównym przekazem liderów do mediów i ludzi w społecznościówkach, to coś jest nie tak. 

 

Screenshot_20201029_105336.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

20 tys zakażeń, 300 zgonów.

A na ulicach setki tysięcy skaczących ludzi, co walnie dopiero za 2-3 tygodnie...  Tragedia, tak naprawdę był to najgorszy od wielu dekad ruch jakiejkolwiek partii rządzącej w Polsce.

Zatem pytanie, czy pis z tą aborcją wyskoczył teraz z głupoty, czy celowo? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Zatem pytanie, czy pis z tą aborcją wyskoczył teraz z głupoty, czy celowo? :) 

Biorąc pod uwagę, że aborcja dodatkowo wkurwiła ludzi (mega minusowe punkty dla PiS), a w wyniku wielotysięcznych protestów na niespotykaną raczej do tej pory skalę czeka nas jeszze większa koronamasakra niż czekałaby nas normalnie za którą dostanie się PiS (jeszcze więcej mega minusowych punktów dla PiS) - to zdecydowanie było głupie, a czy celowe - to nie wiem, mam to w sumie gdzieś. To jest na tylu płaszczyznach złe (ruszanie jednego z najbardziej wrażliwych wątków społecznych w dobie najtrudniejszej sytuacji społecznej od 30 lat; młodzi ludzie protestujący gdy ofiarami tego będą starsi ludzie), że szczerze nie dowierzam w to, co obserwuję. I nie mam pretensji do protestujących, bo jak ktoś specjalnie zmienia prawo w danym momencie po to, żeby nikt nie protestował - to naturalną reakcją jest chęć jeszcze większego protestu - ale fakt pozostaje faktem, jesteśmy w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

A tak właściwie ma to różnicę?

Nie da się podpiąć tego pod paragraf prawny w mojej opinii. A niezależnie czy aż tak skrajna głupota czy ohydna celowość jest jak dla mnie dyskwalifikująca.

Jak celowo, tzn., że mają jakiś plan. 

A jak z głupoty, to wszystko w normie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Biorąc pod uwagę, że aborcja dodatkowo wkurwiła ludzi (mega minusowe punkty dla PiS), a w wyniku wielotysięcznych protestów na niespotykaną raczej do tej pory skalę czeka nas jeszze większa koronamasakra niż czekałaby nas normalnie za którą dostanie się PiS (jeszcze więcej mega minusowych punktów dla PiS) - to zdecydowanie było głupie, a czy celowe - to nie wiem, mam to w sumie gdzieś. To jest na tylu płaszczyznach złe (ruszanie jednego z najbardziej wrażliwych wątków społecznych w dobie najtrudniejszej sytuacji społecznej od 30 lat; młodzi ludzie protestujący gdy ofiarami tego będą starsi ludzie), że szczerze nie dowierzam w to, co obserwuję. I nie mam pretensji do protestujących, bo jak ktoś specjalnie zmienia prawo w danym momencie po to, żeby nikt nie protestował - to naturalną reakcją jest chęć jeszcze większego protestu - ale fakt pozostaje faktem, jesteśmy w dupie.

.. ale wg mnie pis wiedział, ze do tych burd dojdzie. T było raczej dość oczywiste :) 

Teraz, january napisał:

Chciałem spróbować coś krótkiego mądrego jeszcze napisać, ale mnie wyręczyłeś, podpinam się pod tym w 100% i jestem trochę załamany :(  

Naród wybrał, bo kupowali ludzi ich pieniędzmi.. a do tego była ładna pogoda. :) 

Mamy taką władzę, na jaką zasługujemy. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.