Skocz do zawartości
Borys

Polityka w Polsce i na świecie

Rekomendowane odpowiedzi

Ten co jeździ 129 km/h po zabudowanym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, lorak napisał:

jeden z posłów PiS o protestujących:

"Cała ta zgraja pod moim biurem przypomina małpy w ZOO... Oj zagalopowałem się... Przepraszam małpy... One mają znacznie większy iloraz inteligencji"

Dużo się pomylił? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, matek napisał:

Dużo się pomylił? 

Z jakiego miasta protest. Na Warszawskim byłem osobiście wiec raczej pomylił się sporo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, lorak napisał:

"Cała ta zgraja pod moim biurem przypomina małpy w ZOO... Oj zagalopowałem się... Przepraszam małpy... One mają znacznie większy iloraz inteligencji"

Forumowi „centryści” (🤣) też lubią używać IQ do obrażania , może to ich fetysz ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, lorak napisał:

IMG_20201025_093600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, jack napisał:

IMG_20201025_093600.jpg

xD

Rafcio ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, ignazz napisał:

Z jakiego miasta protest. Na Warszawskim byłem osobiście wiec raczej pomylił się sporo. 

Jak pisał Terry Pratchett

Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.

więc Twoja obecność tylko pogorszyła sprawę;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, jack napisał:

IMG_20201025_093600.jpg

smutne, ale w sumie spójne ze światopoglądem PiS - gdzie inni są gorszym sortem, hołotą, czy właśnie kurewkami.

swoją drogą jestem ciekaw, czym się różni wulgarna kurewka od niewulgarnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, lorak napisał:

smutne, ale w sumie spójne ze światopoglądem PiS - gdzie inni są gorszym sortem, hołotą, czy właśnie kurewkami.

Wulgarna spaceruje po mieście wrzeszcząc "wypierdalać"??? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, jack napisał:

Nie wiem czy miał rurki. Może warto poczekać na oświadczenie kibiców Arki Gdynia, a nie 2 minuty po otwarciu oczu czerpać wiedzę o świecie z wyborczej? Jakiś filmik krąży po necie - nagle kibice stają się jednym facetem, który jakimś cudem spokojnie wchodzi sobie do budynku biura poselskiego, a za nim biegną dwaj policjanci. 

Jak zobaczę filmik z grupą kibiców, która kopie w drzwi to dam. Znać. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, DeltaCenter napisał:

nagle kibice stają się jednym facetem

Tak samo jak strajk niektórych kobiet ( i mężczyzn) stał się nagle strajkiem wszystkich kobiet. Ten sam mechanizm. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

Tak samo jak strajk niektórych kobiet ( i mężczyzn) stał się nagle strajkiem wszystkich kobiet. Ten sam mechanizm. 

A najlepsze będzie teraz medialne urabianie. Akty wandalizmu i chuligaństwa nazywa się protestem i pomazaniem sprayem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, lorak napisał:

A kim są dla Ciebie wyborcy PiSu? Sortem równym Tobie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

inni są gorszym

Ale ci inni o drugiej stronie myślą to samo, otwarcie i z agresją nią gardząc... ale im wolno :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, matek napisał:

... ale im wolno :)

kto tak uważa ? piszesz jakby PiS nie rządził drugiej kadencji i nie miał poparcia większości społeczeństwa , beka w chuuuuuj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, matek napisał:

Ale ci inni o drugiej stronie myślą to samo, otwarcie i z agresją nią gardząc... ale im wolno :)

typowe odwracanie kota ogonem. poza tym jakoś gdy PO była u sterów, to Tusk nie wygadywał takich rzeczy, jak Kaczyński. nie było też takiej polityki opartej na nienawiści. PiS cały czas wymyśla jakiegoś wroga, od uchodźców po LGBT, a nawet lekarzom i kobietom się ostatnio obrywa. zawsze ktoś inny zły, tylko nie PiS. no ale jak widać taka retoryka trafia do części ludzi i pozwala rządzić, więc w sumie PiS można pochwalić za wyrachowanie z jakim manipuluje obywatelami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, lorak napisał:

typowe odwracanie kota ogonem. poza tym jakoś gdy PO była u sterów, to Tusk nie wygadywał takich rzeczy, jak Kaczyński. nie było też takiej polityki opartej na nienawiści. PiS cały czas wymyśla jakiegoś wroga, od uchodźców po LGBT, a nawet lekarzom i kobietom się ostatnio obrywa. zawsze ktoś inny zły, tylko nie PiS. no ale jak widać taka retoryka trafia do części ludzi i pozwala rządzić, więc w sumie PiS można pochwalić za wyrachowanie z jakim manipuluje obywatelami.

Co takiego wygadał Kaczyński o społeczeństwie?

Typowe kłamanie

Opozycja też wszystko zwala na Sebixów, Madki, Podlasie, dzieciorobów, pijaków itd gdzie w domyśle to tylko oni głosują na PiS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, lorak napisał:

PiS zarządza przez kryzys - Management by crisis . Tusk też to wrzucał czasami jak związki partnerskie , kibole , aborcja, kościół w oświacie  ... Różnica jest taka , że elektorat jest inny. PiS widać , że w ten sposób mobilizuje swój elektorat a PO raczej traciła na tym , dlatego wykreował się Ruch Palikota. Ogólnie prawicowy elektorat jest bardziej zmobilizowany , ufny dla swoich pryncypałów , zdyscyplinowany - wystarczy robić wrzutkę i utrzymywać status quo lub nawet jeszcze bardziej radykalizować w prawo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obaj robili/robią dokładnie to samo. Podzielili społeczeństwo koncertowo i zapewnili sobie władze aż po grób. A tu wciąż dyskusje o tym, ze ja jestem lepszy, wcale nie bo ja. I tak w kółko. Lud chce igrzysk, to je ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A moherowe berety?

Akurat cały pomysł Platformy na siebie to od dłuższego czasu "zagłosuj na nas, to nie będziesz wsiurem/ciemnogrodem/patusem".

Wrzucałem już tu kiedyś ten wywiad, ale wrzucę jeszcze raz, bo jest bardzo ciekawy:

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,25970697,leszczynski-lud-mozna-kupic-za-miche-soczewicy-polska-szlachta.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi