Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, WD_czterdzieści napisał:

środowiska prawicowe:

image.png.831ec417f4759fb0d97dd8faa33f91a2.png

Słyszałem podobno, że "To jest wojna". Jak się idzie na wojnę to z zamiarem jej wygrania. Na guza też się trzeba przygotować, zwłaszcza jak się biegnie z telefonem do przeciwnika o 50 kg cięższego.

Mniej emocji - dobrej nocki. To nie Netflix. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Słyszałem podobno, że "To jest wojna". Jak się idzie na wojnę to z zamiarem jej wygrania. Na guza też się trzeba przygotować, zwłaszcza jak się biegnie z telefonem do przeciwnika o 50 kg cięższego.

Mniej emocji - dobrej nocki. To nie Netflix. 

I czołgi jadą....😁 I wzajemnie dobrej nocki ...

Edytowane przez Mrtio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DeltaCenter napisał:

Słyszałem podobno, że "To jest wojna". Jak się idzie na wojnę to z zamiarem jej wygrania. Na guza też się trzeba przygotować, zwłaszcza jak się biegnie z telefonem do przeciwnika o 50 kg cięższego.

Wielkim bohaterstwem, zwłaszcza w trakcie wojny, jest lać przede wszystkim kobiety i dzieci. Nie zawodzisz 🤣

Ile ważysz i gdzie mieszkasz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Qbajag napisał:

Ok już zrozumiałem o co Ci chodzi. Tylko nadal nie wiem czemu dyskusję zacząłeś od podważenia prawdziwości sondażu o poparciu dla consnsusu aborcyjnego. Poparcie dla aborcji i poparcie dla protestów to dwie różne rzeczy i to jest oczywiste, ale brak poparcia dla protestów nie może być uznany jako brak poparcia dla aborcji chorych płodów.

Fluber powołujący się na sondaż GW 🤪 i akceptujący go.

Jakość protestu ma przełożenie na akceptację ogòlna.....szczególnie umiarkowana prawicę.

Moim zdaniem  oddanie go SLD nie wpłynęło pozytywnie na odbiór.... 

9 minut temu, Krzemo napisał:

Wielkim bohaterstwem, zwłaszcza w trakcie wojny, jest lać przede wszystkim kobiety i dzieci. Nie zawodzisz 🤣

Ile ważysz i gdzie mieszkasz?

 Obywatel  mówi o wojnie... i siedzi przed kompem.,... .... I czego oczekuje.  ?

Szok,,,, człowieku wyluzuj miej TVN i pobiegaj w lesie.

Edytowane przez Mrtio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzemo napisał:

Wielkim bohaterstwem, zwłaszcza w trakcie wojny, jest lać przede wszystkim kobiety i dzieci. 

 

Starców, niewidomych i niepełnosprawnych. Pytaj Wrocław o szczegóły. Wiem, że pobitych ludzi wczoraj czy księdza nikt nie obchodzi, za to te jedna osobę cała Polska musi żałować tylko dlatego, że sprawę nagłośnią. Najpierw krzyki o wojnie, a teraz płacz. 

Nudzi mnie ten cyrk, zabierajcie swoje zabawki i rewolucyjki róbcie na tiktoku. 

Wojna....... pffffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DeltaCenter (zablokowane) napisał:

Najpierw krzyki o wojnie, a teraz płacz. 

Tak, bo z karabinami biegali. Trzeba wszystko interpretować dosłownie... tak?

2 minuty temu, RappaR napisał:

88kg, Zabrze.

Gratuluję! Ile w pasie? Jaki kołnierzyk? Numer buta?

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jan.kowalski napisał:

Uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku ustawili na zdjęciach profilowych błyskawice, jako symbol poparcia dla protestów o prawa kobiet . Nauczycielka chemii zażądała ich usunięcia, pod groźbą nieprzeprowadzenia lekcji, bo to "symbol SS".

xDDD

Widzisz że jest nas więcej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DeltaCenter (zablokowane) napisał:

Słyszałem podobno, że "To jest wojna". Jak się idzie na wojnę to z zamiarem jej wygrania. Na guza też się trzeba przygotować,

 "To jest wojna" ma afirmować do tego typu postępowania względem Kobiet? W obronie czego, budynku sakralnego?

Tu nie ma podziału na my i oni.

Gdzie leży granica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Widzisz że jest nas więcej? :)

Pani kategorycznie zażądała zmiany zdjęć profilowych, twierdząc, iż mamy tam znaki SS i propagujemy nazizm. Zagroziła, że nie będzie prowadziła lekcji i że poniesiemy za to konsekwencje -mówi nam jeden z uczniów V LO.

Po otrzymaniu od rzecznika praw ucznia treści skargi uczniów na zachowanie nauczycielki chemii 27.10.2020 r. podjęłam natychmiast działania wyjaśniające. Zapoznałam nauczycielkę z treścią skargi i poprosiłam, aby w trybie pilnym udzieliła dyrekcji szkoły odpowiedzi wyjaśniającej sprawę. Poinformowałam nauczycielkę, że nie ma prawa wywierać nacisku na stronę graficzną awatara ucznia, gdyż regulamin zdalnego nauczania nie zawiera wytycznych na ten temat - informuje nas Elżbieta Piszczek, dyrektor szkoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.