Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Mrtio napisał:

Pytań w tym sondażu było trochę więcej i warto byłoby je przytoczyć..jeśli chcesz to wstaw wszystkie ...

No ale Ty odniosłeś się do wiarygodności tego konkretnego.

24 minuty temu, Mrtio napisał:

Całe szczęście nikt nie czyta gazet....

Nie jest tajemnicą, że niektórzy w tym kraju nie umieją czytać :)

29 minut temu, Kołczu33 napisał:

Bicie ludzi tylko dlatego, że mają inną orientację niż ty? 

Typowy przykład neandertalczyków, którzy uważają się za homo sapiens. siła>rozum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

 

🙃

 

LMAOOOOOO

 

Na warszawskim placu Zawiszy protestowali rolnicy z AgroUnii. Rozrzucili jabłka, zwłoki świni, podpalili opony

Trumna z głową świni na spotkaniu z premierem. Rolnicy protestowali w Sandomierzu

Niektórzy politycy partii rządzącej znaleźli dziś pod swoimi domami kilogramy obornika, który rozrzucili tam rolnicy z AgroUnii. "Każdy zdrajca polskiej wsi będzie naznaczony"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

 

 Popieram strajk kobiet oraz popieram kiboli broniących kościoły i przy okazji wyłapujących lgbtowcow próbujących coś ugrać dla siebie podczas tej sytuacji

Rozumiem, że to wyłapywanie znaczy zaproszenie na kawę by dyskutować o filozofii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kołczu33 napisał:

Rozumiem, że to wyłapywanie znaczy zaproszenie na kawę by dyskutować o filozofii.

Nie chodzi mi tu o orientację tylko o to, że przy okazji poważnej rzeczy jakim jest strajk kobiet uaktywniają się Ci 'dzialacze' lgbt próbując ugrać coś dla siebie i paradują z tęczowymi flagami.

Tak samo nie popieram żadnych parad równości mimo tego, że homoseksualiści mi nie przeszkadzają. Oczywiście dopóki się z tym zbytnio nie obnoszą. 

Z mojej strony eot, forum o koszykówce nie jest dla mnie miejscem na takie dyskusje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Qbajag napisał:

No ale Ty odniosłeś się do wiarygodności tego konkretnego.

Nie jest tajemnicą, że niektórzy w tym kraju nie umieją czytać :)

 

Pacz i czytaj miszczu..... odpowiedź na jedno z pytań i dlaczego

 

Na pytanie, czy popierają demonstracje sprzeciwu wobec orzeczenia TK, 54 procent ankietowanych odpowiedziało, że tak. Demonstracji nie popiera 43 procent badanych, a 2 procent z nich nie ma w tej sprawie zdania.

I już trochę inaczej to wygląda... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mrtio napisał:

Pacz i czytaj miszczu..... odpowiedź na jedno z pytań i dlaczego

 

Na pytanie, czy popierają demonstracje sprzeciwu wobec orzeczenia TK, 54 procent ankietowanych odpowiedziało, że tak. Demonstracji nie popiera 43 procent badanych, a 2 procent z nich nie ma w tej sprawie zdania.

I już trochę inaczej to wygląda... 

 

 

Niezbyt rozumiem o co Ci chodzi. Jasne nie wszyscy, którzy popierają aborcyjne status quo, popierają również protesty. Ale Ty odnosiłeś się do prawdziwości sondażu, który pokazuje zdecydowane poparcie dla aborcyjnego status quo i ja Cię poprosiłem byś w takim razie przytoczył sondaż, który twierdzi inaczej. Sondaż czy jesteś za/przeciw protestom to nie to samo co sondaż czy jesteś przeciw/za dopuszczalnej aborcji gdy płód jest chory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qbajag napisał:

Niezbyt rozumiem o co Ci chodzi. Jasne nie wszyscy, którzy popierają aborcyjne status quo, popierają również protesty. Ale Ty odnosiłeś się do prawdziwości sondażu, który pokazuje zdecydowane poparcie dla aborcyjnego status quo i ja Cię poprosiłem byś w takim razie przytoczył sondaż, który twierdzi inaczej. Sondaż czy jesteś za/przeciw protestom to nie to samo co sondaż czy jesteś przeciw/za dopuszczalnej aborcji gdy płód jest chory.

Jeśli kogoś obrażasz nie oczekuj ......

Palade istny człowiek sondaż na 1000 osob

Głównie chodzi o to 73% chce aborcji ale 43% nie są za tymi protestami 

więc chyba się średnio podoba się  forma.

Ataki na kościoły chamskie wyzwiska nie pomogą. A bardzo zaszkodzą i każdy kto popiera te demonstracje popiera ataki

... Tyle i aż tyle .

Tak jest jak SLD  prowadzi ten protest   

Tylko Urbana brak,.....

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mrtio napisał:

Jeśli kogoś obrażasz nie oczekuj ......

Palade istny człowiek sondaż na 1000 osob

Głównie chodzi o to 73% chce aborcji ale 43% nie są za tymi protestami 

więc chyba się średnio podoba się  forma.

Ataki na kościoły chamskie wyzwiska nie pomogą. A bardzo zaszkodzą i każdy kto popiera te demonstracje popiera ataki

... Tyle i aż tyle .

Tak jest jak SLD  prowadzi ten protest   

Tylko Urbana brak,.....

 

 

 

Ok już zrozumiałem o co Ci chodzi. Tylko nadal nie wiem czemu dyskusję zacząłeś od podważenia prawdziwości sondażu o poparciu dla consnsusu aborcyjnego. Poparcie dla aborcji i poparcie dla protestów to dwie różne rzeczy i to jest oczywiste, ale brak poparcia dla protestów nie może być uznany jako brak poparcia dla aborcji chorych płodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.