Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, jan.kowalski napisał:

Ja mam udawać poważnego? xD

Przecież mówiłem o materiale w ,,Faktach" a nie o anegdotkach Miśka Kamińskiego przywoływanych w jakichś felietonach. 

Od programów informacyjnych wymagam jednak pewnych standardów, również jeżeli chodzi o sposób narracji. 

a to nie wiem nie śledzę ani Faktów ani TVP -> na pewno jedną z dwóch głównych narracji nt Jarka jest 'Okrutny Dyktator' (druga to 'pierdoła z Żoliborza'- nie wiem jak ci sami ludzie mogą posługiwać się tymi dwiema narracjami na przemian tbh :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

a to nie wiem nie śledzę ani Faktów ani TVP -> na pewno jedną z dwóch głównych narracji nt Jarka jest 'Okrutny Dyktator' (druga to 'pierdoła z Żoliborza'- nie wiem jak ci sami ludzie mogą posługiwać się tymi dwiema narracjami na przemian tbh :) )

Nie ma w tym paradoksu. Misiek Kamiński pisał, że Kaczyński jest zakompleksiony, ale potrafi rządzić twardą ręką i ma obsesję na punkcie władzy. Oczywiście o pozytywnych cechach też pisał (inteligencja, lubienie zwierząt, patriotyzm). Za to Ziobro - według Miśka - to dużo bardziej bezwzględna kopia Jarka.

Ofc nie czytałem tej jego książki, tylko samo streszczenie. :)  Swoją drogą genialna jest anegdota o Marku Suskim, jak gdzieś znajdę to się podzielę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RappaR napisał:

 

Kolejna lewicowa gwiazda intelektualna tego tematu obok Vasqueza i Koelnera :D

Wypierdalaj smętku 

 

6 godzin temu, julekstep napisał:

Maseczka ochronna z piorunem, czyli strajk Kobiet | WHITE RVBBIT

 

Symbol SS - Wszystkie Symbole - Baza znaków i ich znaczeń

 

fakt!

zero podobieństwa...lol

Renault Clio i BMW 3 też są podobne 

5 godzin temu, Qbajag napisał:

Kaczyński powiedział, że kto protestuje i popiera protesty ten jest wrogiem narodu. To nie były skojarzenia. :)

Tak mówią w Radio , popierają wrogów narodu oraz Trojmorza 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sebastian napisał:

Masz obrazek z pewnego marszu który się w Warszawie odbywa. Na podstawie takich obrazków lewica twierdzi, że to przemarsz faszystów. Ja nie widzę tu faszystowskich symboli  tylko biało czerwone flagi ale ja nie jestem pojebany. 

Nie manipuluj.

Na podstawie takich obrazków: 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowa_Siła

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jack napisał:

Nie manipuluj.

Na podstawie takich obrazków: 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowa_Siła

 

czy problem jest , że protest dobrał taka grafikę czy że są w społeczeństwie osoby które każdy znak błyskawicy kojarzą z SS ? przy poziomie wyborców PiS którzy usłyszą eutanazja=Niemcy będą nas mordować ->idziemy na wybory ,to wstawienie przez Rydzyka i Kurskiego dwóch tych obrazków obok siebie oraz narracji wrogowie Polski - Kościoła oraz Trojmorza-Sojuszu z USA daje wystruganego ludka w postaci wyborcy PiS . dużo nie trzeba 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lorak napisał:

to już oficjalne: Kaczyński odleciał.

Kaczyński jako wicepremier stoi na czele Komitetu Rady Ministrów do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych. Nadzoruje Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Obrony Narodowej i Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Swoim wczorajszym wystąpieniem wzywającym ludzi do walki za wszelką cenę Kaczyński przyznał, że Państwo polskie nie radzi sobie z demonstracjami i wezwał do wojny domowej.

 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cardi weź wrzuć nagranie jak Kraśko w głównym wydaniu ,,Wiadomości" mówi o pisowskim bolszewiźmie niszczącym Polskę. Skoro 5 lat temu TVP było dokładnie takie samo (tylko w drugą stronę) to nie powinieneś mieć z tym problemu. :) 

 

lewacki.jpg

Edytowane przez jan.kowalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jack napisał:

Kaczyński jako wiceminister stoi na czele Komitetu Rady Ministrów do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych. Nadzoruje Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Obrony Narodowej i Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

W tym nadawaniu sobie tytułów idzie w kierunku Oktawiana Augusta , Benito czy Stalina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał:

Na razie w stronę Richelieu, bo nie nadał sobie tytułu, tylko stanowisko, coś, co każdy kompetentny historyk łatwo odróżnia.

Kosmetyka , coś , co tylko każdy sam mieszkający singiel może zwrócić uwagę .

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, jack napisał:

Swoim wczorajszym wystąpieniem wzywającym ludzi do walki za wszelką cenę Kaczyński przyznał, że Państwo polskie nie radzi sobie z demonstracjami i wezwał do wojny domowej.

I żeby nie było, że jestem naiwny. Kaczyński nie zwariował, on realizuje swój plan. Jak się ludzie zaczną napierdalać pod kościołami to rząd zyska legitymację do ostrych działań pacyfikacyjnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał:

I żeby nie było, że jestem naiwny. Kaczyński nie zwariował, on realizuje swój plan. Jak się ludzie zaczną napierdalać pod kościołami to rząd zyska legitymację do ostrych działań pacyfikacyjnych.

Kibice ŁKS na fb:

Cytat

„Walczymy z rządem a nie z Bogiem, to Kaczyński jest wspólnym wrogiem!” - zdjęcie z takim podpisem udostępnili także kibice łódzkiego ŁKS-u.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.