Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie wiem, gdzie jest granica. Wiem natomiast, że student nie powinien pouczać profesora w jego dziedzinie. 

Pohukiwania ministrów na profesorów nie przeszkadzają Ci, więc wiemy gdzie mniej więcej jest Twoja granica. 

Nie powinien, zgadzam się, ale pewnie czasami musi gdy sprawy dotyczą tego w czym jest większym ekspertem od profesora, czyli kobiecości, rodzicielstwa. 

Nie odpowiedziałeś. Kto jest dla Ciebie autorytetem odnośnie Konstytucji? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Pohukiwania ministrów na profesorów nie przeszkadzają Ci, więc wiemy gdzie mniej więcej jest Twoja granica. 

Nie powinien, zgadzam się, ale pewnie czasami musi gdy sprawy dotyczą tego w czym jest większym ekspertem od profesora, czyli kobiecości, rodzicielstwa. 

Nie odpowiedziałeś. Kto jest dla Ciebie autorytetem odnośnie Konstytucji? 

 

Nie wiesz co mi przeszkadza, a co nie. Nie znasz mnie.

Nie wiem. Nie interesuję się tym na tyle, żeby mieć jakiś autorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Nie wiesz co mi przeszkadza, a co nie. Nie znasz mnie.

Nie wiem. Nie interesuję się tym na tyle, żeby mieć jakiś autorytet.

Racja, nie znam Cię, bazuję tylko na Twoich wypowiedziach. 

To na czym się opierasz wypowiadając się w sprawach związanych z Konstytucją? Jeżeli nie wiedzą, jeżeli nie wiedza autorytetów to w takim razie co to może być? Media, partia, internet, własna logika, swiatopogląd? Nie obraź się, po prostu mnie to ciekawi. 

A profesor Zoll jest dla Ciebie autorytetem? Bo wydaje mi się, że kiedyś się na niego powoływałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Myślałem że jako przedstawiciela służb mundurowych nie będzie Cię dziwić że np mężczyzna policjant może pouczyć kobietę że nie może jechać 70 kilometrów na godzinę po mieście. 

no tak słusznie

następnym razem wycinając kobietę z samochodu przypomnę jaj że ograniczenie jest do 50 a usuwać ciąży jej nie wolno

dzieki

a co mam zrobic jak w skutek wypadku poroni?

dobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.