Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, DeltaCenter napisał:

Czyli randomowy koleś jak ty, ale za to redaktor lewicowo.pl. Fajnie. Dobre źródło o tym co się dzieje w "obozie PiS" :)

Randomowy 🙃 naczleny Nowego Obywatela. 

Okraska to socjalista, od lat wpsierajacy/chwalący PiS z pobudek socjalnych i chyba największy krytyk kawiarnianej libkolewicy. 

I tak jest dobrym źródłem oceny sytuacji, ma świetny instynkt i wyczucie polityczne. 

Czytaj dalej tylko nagłówki. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Jak dla mnie Kaczyński zawsze był overrated, po prostu klasa polityczna jako całość to banda lizodupów przydupasów i przygłupów i podział PO-PIS + przekupienie wyborców zapewniło mu jakiś sukces.

Od jego wyjazdu na cmentarz wiosną za to w 100% jestem w stanie powiedzieć, że to zwykła fartowna łajza, a nie żaden strateg. Obecna sytuacja to tylko potwierza.

Każdy na forum tak pisze a mam dziwne wrażenie że wszyscy co bardziej 'wpływowi' politycy intelektualnie zjedliby tutejszą śmietankę (ze mną na deser ofc!)

Jaro jest (był) wybitnym politykiem i nie wiem jak tego można nie widzieć (nawet nie zgadzając się z jego poglądami). Pisanie o nim w temacie politycznym że to farciarz to jak pisanie o grajkach NBA, że w sumie 'na orliku robiłem to lepiej' :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DeltaCenter napisał:

Gdyby Karnowskich zacytował, Pyze, Pereire, Kozińskiego, Stankiewicza albo Gmyza to spoko, ale Okraska? 

Beuehe przecież to są funkcjonariusze zamknięci w bańce, propagandyści na rządowym garnuszku. Nawet jak się będzie waliło i paliło, a wali się, to nie odtrąbią na alarm. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Chodzisz do kościoła, widzisz co tam się dzieje? 

To "jedna osoba na 7m²" to zwykła ściema, bo Kościoły są może nie zapchane Alex a pewno przepełnione zważywszy na zagrożenie

 

Chodzę, u mnie na 3 mszach było łącznie 296 osób, pustki. Ale na pewno wiesz jak wygląda Komunia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał:

Beuehe przecież to są funkcjonariusze zamknięci w bańce, propagandyści na rządowym garnuszku. Nawet jak się będzie waliło i paliło, a wali się, to nie odtrąbią na alarm. 

@fluber

Wkraczaj. Krzemo symetrystów Kozińskiego i Stankiewicza nazywa propagandystami PiS. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarka zjadła jego własna polityka dotycząca ludzi go otaczających 

Ma obok siebie miałkich słabych i często durnych przydupasów, którzy samoistnie nie potrafią stanowić zagrożenia dla jego hegemonii, ale wszedł w taka strefę komfortu z ich poklaskiem i słodzenie mu że trochę chyba stracił kontakt z rzeczywistością, nie czuje chyba jak te beztalencia robią c***owy PR 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

Jaro jest (był) wybitnym politykiem i nie wiem jak tego można nie widzieć (nawet nie zgadzając się z jego poglądami). Pisanie o nim w temacie politycznym że to farciarz to jak pisanie o grajkach NBA, że w sumie 'na orliku robiłem to lepiej' :) 

Ty liczysz tytuły, a my gdybamy, lecąc klasykiem. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

Każdy na forum tak pisze a mam dziwne wrażenie że wszyscy co bardziej 'wpływowi' politycy intelektualnie zjedliby tutejszą śmietankę (ze mną na deser ofc!)

Jaro jest (był) wybitnym politykiem i nie wiem jak tego można nie widzieć (nawet nie zgadzając się z jego poglądami). Pisanie o nim w temacie politycznym że to farciarz to jak pisanie o grajkach NBA, że w sumie 'na orliku robiłem to lepiej' :) 

Tutaj też się z Tobą zgadzam. Kaczyński to nie moja bajka. Ale szczególnie na tle naszych krajowych politykierów to Kaczyński naprawdę jest wybitnym strategiem politycznym i od lat ładnie wszystko rozgrywa. Tylko tam już są chyba za duże tarcia i nawet Kaczyński nie jest w stanie nad wszystkim zapanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie kto na prawicy najbardziej garnie się do władzy 

Ziobro, Gowin to chłopki z zaledwie znikomym poparciem w społeczeństwie

Błaszczak i Brudziński to tak ośmieszone nazwiska że nikt za nimi nie pójdzie 

Pan Premier to gnida bez honoru

Pan Prezydent to cipa bez kręgosłupa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

I właśnie wykonał kolejny idiotyczny ruch.

Do tej pory to raczej były wpadki, które (nawet jeśli głupie) w plusominusowych bilansach można było (obiektywnie) zignorować, np. fatalna kampania medialna w wyborach prezydenckich.

Teraz prawica przegrywa właśnie młode pokolenie, więc możliwe, że ten ruch to tier Billy'ego Kinga, cytując innego forumowego klasyka: 'nieźle obsrał zbroję'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Zobaczcie kto na prawicy najbardziej garnie się do władzy 

Ziobro, Gowin to chłopki z zaledwie znikomym poparciem w społeczeństwie

Błaszczak i Brudziński to tak ośmieszone nazwiska że nikt za nimi nie pójdzie 

Pan Premier to gnida bez honoru

Pan Prezydent to cipa bez kręgosłupa 

Zapomniales o sasinie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.