Skocz do zawartości
Borys

Polityka w Polsce i na świecie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.09.2020 o 11:20, lorak napisał:

tylko że to bycie człowiekiem jest czymś innym dla ciebie lub Flubera, a czymś innym dla żyda lub islamisty, którzy w takim uboju nie widzą nic złego, wręcz przeciwnie.

W jakich jeszcze kwestiach będziesz skłonny brać poprawkę na muzułmańskie wartości? Może LGBT?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Andżej nie spierdol tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W Białymstoku "Marsz Normalności" w liczbie ok.300 skacowanych, ponurych, w swojej mowie ciała rozpaczliwie balansujących na krawędzi "A chcesz w ryj ? Wyp... daj !", patriotów

na podstawie zdjęć z 2019 roku, normalność białostocka wygląda tak :

Bia%C5%82ystok123.jpg

w Warszawie zaszczycił sam rezydent

na czele ponurzy mężczyźni o wdzięku waranów z Komodo, obok nich zafrasowane, wystraszone dzieci, a z tyłu niewiasty z minami zbitych psów, w pigułce ujęty model idealnej rodziny według Kościółka, PIS i innych wrogów ideologii singli :

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czarnek może zastąpić Ziobrę na stołku ministra sprawiedliwości. Moje pierwsze skojarzenie to dyskusja, która okupacja gorsza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@quevas ogarnij content - bo to copy-paste tematu dnia z GW / TVN już jest mocno meh

przestajesz zabawiać jednym słowem :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, Chytruz napisał:

W jakich jeszcze kwestiach będziesz skłonny brać poprawkę na muzułmańskie wartości? Może LGBT?

może, ale to jest nieistotne z perspektywy rozważań teoretycznych. np. to, że uważam zabijanie gejów za niewłaściwie, nie oznacza, iż jest to złe w sensie absolutnym.

10 godzin temu, julekstep napisał:

sa

jeśli są, to twoja odpowiedź także, więc zapędziłeś się w kozi róg.

Edytowane przez lorak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, lorak napisał:

jeśli są, to twoja odpowiedź także, więc zapędziłeś się w kozi róg.

moje odpowiedzi to drabina :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, lorak napisał:

może, ale to jest nieistotne z perspektywy rozważań teoretycznych. np. to, że uważam zabijanie gejów za niewłaściwie, nie oznacza, iż jest to złe w sensie absolutnym

A w którym momencie to były rozwazania teoretyczne??? 

Nic nie jest złe w sensie absolutnym więc po c*** ta gadka to nie wiem:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

Nic nie jest złe w sensie absolutnym więc po c*** ta gadka to nie wiem:) 

anything goes (jeśli trzeba skrytykować coś związanego z PiSem :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, fluber napisał:

gdy Gnom postawił pytanie o granicę między rządami pieniądza, a człowieczeństwem. albo gdy ty nazwałeś żydów oraz islamistów chorymi wariatami, bo ubój rytualny rani twoje uczucia.

Nic nie jest złe w sensie absolutnym

jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, lorak napisał:

jest.

wg Ciebie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, julekstep napisał:

wg Ciebie :) 

oraz Jezusa ; ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, lorak napisał:

oraz Jezusa ; ]

też mnie jara to jak dobraliście się w role w tej dyskusji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, lorak napisał:

gdy Gnom postawił pytanie o granicę między rządami pieniądza, a człowieczeństwem. albo gdy ty nazwałeś żydów oraz islamistów chorymi wariatami, bo ubój rytualny rani twoje uczucia.

Napisałem że zabijanie zwierząt tak by cierpiały i były świadome jest chore i że ubój rytualny to zabawa wariatów. 

Nie nazwałem Zydow ani Islamistów chorymi wariatami. 

To chyba jasne że odwołując się do polskich przepisów odwołujemy się do polskiej moralności i polskich norm etycznych a nie jakiegoś absolutu który c*** wie jak definiujesz . 

Żadnemu z nas by do głowy nie przyszło żeby dyskutując o pedofilii zacząć pisać jakiś shit o legalnym dymaniu dzieci w islamie. Ale jak zauważył @julekstep żeby skrytykować PiS lub tych którzy go popierają można wpaść dosłownie na każde gówno bez żadnego skrepowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem że zabijanie zwierząt tak by cierpiały i były świadome jest chore i że ubój rytualny to zabawa wariatów. 

Nie nazwałem Zydow ani Islamistów chorymi wariatami. 

to jak nazwiesz tych, którzy popierają ubój rytualny, uważają go za coś dobrego? skoro to zabawa dla wariatów, to jakim cudem oni nie są wariatami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, lorak napisał:

to jak nazwiesz tych, którzy popierają ubój rytualny, uważają go za coś dobrego? skoro to zabawa dla wariatów, to jakim cudem oni nie są wariatami?

Są wierzący, a to jak rozumiem ich Bóg oczekuje ze tak właśnie będą zabijać. Robią to czego oczekuje miłosierny Bóg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, darkonza napisał:

Są wierzący, a to jak rozumiem ich Bóg oczekuje ze tak właśnie będą zabijać. Robią to czego oczekuje miłosierny Bóg

Bóg ze ST nie jest miłosierny lol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, julekstep napisał:

Bóg ze ST nie jest miłosierny lol

«Jahwe, Jahwe, Bóg miłosierny i litościwy, cierpliwy, bogaty w łaskę i wierność (Wj 34,6)

Tak o Bogu mówią też inni. Tak mówi Mojżesz:

Bogiem miłosiernym jest Pan, Bóg wasz, nie opuści was, nie zgładzi i nie zapomni o przymierzu, które poprzysiągł waszym przodkom (Pwt 4,31).

Tak mówi Nehemiasz:

Tyś Bogiem łaskawym i miłosiernym (Ne 9,31)

Tak modli się Sara:

Błogosławiony jesteś, miłosierny Boże (Tb 3,11)

Tak wielokrotnie woła psalmista:

Ty, Panie, jesteś Bogiem miłosiernym i łaskawym,

nieskorym do gniewu, bardzo łagodnym i wiernym. (Ps 86,15)

Miłosierny jest Pan i łaskawy, nieskory do gniewu i bardzo łagodny. (Ps 103,8)

Nawet prorok Jonasz, chociaż nie może pojąć miłosierdzia Bożego, powie uczciwie:

Dlatego postanowiłem uciec do Tarszisz, bo wiem, żeś Ty jest Bóg łagodny i miłosierny, cierpliwy i pełen łaskawości, litujący się nad niedolą. (Jon 4,2)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, lorak napisał:

Po pierwsze odnoszę się do sytuacji w Polsce i osób które się tym zajmują zawodowo a w większości o ile nie 100 procentach nie są zobowiązane do przestrzegania zasad uboju rytualnego w imię swojej religii. 

Po drugie każdy kto uważa że ubój rytualny to coś dobrego ma nierowno pod sufitem. Tak samo jak każdy kto uważa że aborcja to coś dobrego ma nierowno pod sufitem. To że coś jest dopuszczalne a to że coś jest dobre to są czasem dwie różne rzeczy. 

A po trzecie to jest po prostu moje zdanie a nie przepis na uniwersalna moralnosc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi