Skocz do zawartości
Borys

Polityka w Polsce i na świecie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie udzielam a jedynym przejawem są czasem zdjęcia tam wstawiane. Wiele można z nich wyczytać po prostu. 

1 minutę temu, StaryFan napisał:

W prawie zamówień publicznych, które musi stosować, nie ma nic o zarabianiu z przetargów.

Jeżeli wiesz więcej rozwiń. Na dzisiaj, nie chcąc podpaść pod paragraf kk forum powinno Cię zgłosić, aby nie ponieść konsekwencji o posiadaniu informacji o możliwości popełnienia przestępstwa.

Coś tam było o kozaczeniu.

Pytanie tam było wiec ciężko będzie mi postawić zarzut. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ignazz napisał:

Co robiłeś Fluber w zeszłym tygodniu? 

Normalne rzeczy, słuchałem trochę disco polo, grillowalem, pojechałem nad zalew, najebalem się... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość StaryFan
2 minuty temu, ignazz napisał:

Pytanie tam było wiec ciężko będzie mi postawić zarzut. 

Paragraf dotyczy wiedzy, nie pytań retorycznych :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

Normalne rzeczy, słuchałem trochę disco polo, grillowalem, pojechałem nad zalew, najebalem się... 

Przecież nie mam Ciebie za Sebixa. Choć byłoby mi smutno jakby ten scenariusz który opisałeś był ciekawszy od twojego prawdziwego tygodnia. 

1 minutę temu, StaryFan napisał:

Paragraf dotyczy wiedzy, nie pytań retorycznych :) 

Ciężko będzie u mnie ja wykazać sądowi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

to się nazywa : ironia w wariancie ryzykownym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@StaryFan Mam ogólnie słaba pamięć a cały tydzień balowałem nad zalewem z Fluberem ;) 

1 minutę temu, quevas napisał:

to się nazywa : ironia w wariancie ryzykownym

Mnie ciekawi prawdziwy tydzień. 

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ignazz napisał:

@StaryFan

Mnie ciekawi prawdziwy tydzień. 

Mam na tyle ciekawe życie że raczej nie muszę opowiadać o tym co robiłem w Internecie:) nie robiłem niczego z myślą żeby się chwalić tym co zrobiłem;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość StaryFan
Napisano (edytowane)
12 minut temu, ignazz napisał:

Ciężko będzie u mnie ja wykazać sądowi. 

Niekoniecznie, urzędnik państwowy wyższego szczebla nie ma prawa i nie powinien mieć możliwości "zarabiania na przetargach publicznych".

Przekazując mi powyższą wiedzę w poście, zmusiłeś mnie do złamania prawa, albowiem donosić nie zamierzam. 

Ogarnij, bo pierwszy raz w historii, będę musiał kogoś zignorować, aby mnie nie aresztowano :) 

Wszyscy mają tak ciekawe życie, że nie muszą się nim chwalić w internecie, o czym zresztą zapewniają w internecie od paru lat.

Ostatnio wpadam raz na dwa miesiące i dalej jest ciekawie.

Edytowane przez StaryFan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, fluber napisał:

Opera? A co to takiego? :o

W misiu było „ do teatru?” „Po co?”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, fluber napisał:

Mam na tyle ciekawe życie że raczej nie muszę opowiadać o tym co robiłem w Internecie:) nie robiłem niczego z myślą żeby się chwalić tym co zrobiłem;) 

To jest odpowiedz złoto. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, StaryFan napisał:

Wszyscy mają tak ciekawe życie, że nie muszą się nim chwalić w internecie, o czym zresztą zapewniają w internecie od paru lat.

Ostatnio wpadam raz na dwa miesiące i dalej jest ciekawie.

Zawsze jesteś tu mile widziany:) 

3 minuty temu, ignazz napisał:

To jest odpowiedz złoto. 

Ok, uznajmy że nie zepsułem Ci Twojego planu i po prostu napisz co robiłeś w zeszłym tygodniu:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego sądzisz ze pytając o twój tydzień cokolwiek chciałem napisać o moim? Skąd taki wniosek? 

Są wakacje masz sporo czasu i zaciekawił mnie wpis o tym ze wolisz się rozwijać zamiast wydawać pieniądze. 

Tak mnie to zaciekawiło ze aż spytałem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, ignazz napisał:

Dlaczego sądzisz ze pytając o twój tydzień cokolwiek chciałem napisać o moim? Skąd taki wniosek? 

Są wakacje masz sporo czasu i zaciekawił mnie wpis o tym ze wolisz się rozwijać zamiast wydawać pieniądze. 

Tak mnie to zaciekawiło ze aż spytałem. 

Czyli te ateny były w zeszłym tygodniu? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

Czyli te ateny były w zeszłym tygodniu? :)

Dawno były. To był przykład na twoja tezę ze lepiej rozwijać się intelektualnie niż wydawać pieniądze. Może zupełnie blednie założyłem ze rozwijasz się „za darmo” co w dzisiejszych czasach jest trudne technicznie. 

przychodzi mi do głowy za darmo tylko biblioteka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ignazz napisał:

Dawno były. To był przykład na twoja tezę ze lepiej rozwijać się intelektualnie niż wydawać pieniądze. Może zupełnie blednie założyłem ze rozwijasz się „za darmo” co w dzisiejszych czasach jest trudne technicznie. 

przychodzi mi do głowy za darmo tylko biblioteka 

Ja tu nie twierdzę że lepiej rozwijać się intelektualnie niż wydawać pieniądze. Ja tylko twierdzę że popełniłem wybór polegający na tym że wolę zarabiać mniej niż bym mógł gdybym się na tym skupił ponieważ wolę miec wiecej czasu dla siebie i swój rozwój. I taki wybór popełnia mnóstwo ludzi w związku z czym ocenianie ich pod kątem PIT jest bez sensu skoro oni nie uczestniczą w tym wyścigu:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość StaryFan
6 minut temu, fluber napisał:

Zawsze jesteś tu mile widziany:) 

Eee wiesz, forum się zmienia, ludzie (częściowo) się zmieniają, NBA się zmieniła, ba, algorytmy i warunki brzegowe statystyk które tak lubicie porównywać :) zmieniły się kilka razy, a kłótnie o pierdoły wciąż te same. Zawsze byłem tu z doskoku i nigdy nikomu nie można wytłumaczyć jednej rzeczy.

To forum tworzą jedynie użytkownicy (oddając hołd serwerom i wiadomo komu ), więc jest dokładnie takie jakie Chcecie. A to ma dobre i złe strony.

Dobre są takie, że poziom merytoryczny zawsze był najlepszy w kraju (nba).

Ale jest mały margines na ewolucję. Z boku często widać "zimną wojnę", okopy, zasieki. To oczywiście podbija liczbę postów, ale zniechęca większą grupę ludzi do dyskusji.

Ale to nie moja sprawa, gdyż mam tak ....... i tak dalej :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ignazz napisał:

Ely jest akurat wybitnym specjalista w swojej dziedzinie z ogromnym doświadczeniem wiec myśle ze ma bardzo wysokie uposażenie z pewnością dla większości tu nieosiągalne. W pewnych aspektach jest autorytetem i nic dziwnego ze kiedyś coś takiego rzucił zmęczony smetami kozaków internetowych. Odpowiadając wprost na pytanie dla osób po 30 rokiem życia minimum przyzwoitości to 96.000 netto. 

Ale rozumiem, że miesięcznie ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, StaryFan napisał:

równocześnie wszyscy chcą by ich "ciekawe życie" było w swej ciekawości doceniane przez ogół, co prowadzi do ujednolicenia norm i powstania schematu/modelu "ciekawego życia", praktykowanego na masową skalę lub będącego przedmiotem takichże aspiracji, skutkiem czego wszyscy robią to samo albo do tego desperacko zmierzają. Oczywiście, do następnego przełożenia wajchy i zmiany szablonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, ignazz napisał:

Piszemy o elicie naszego forum i ludziach dojrzałych zawodowo. Po 30 ce chyba stać Ciebie aby być kierownikiem a nie pracownikiem początkowym 

Płace Biedronki: dla kogo 6.500 zł

Kierownictwo sieci wymienia tę kwotę brutto w ramach ogłoszeń rekrutacyjnych. Jednak ma ona dotyczyć tylko kierowników sklepów i tylko w kilku dużych miastach (w innych od 5.900 zł brutto), poza tym już z wliczeniem tzw. premii na start, uznaniowych premii za zrealizowanie celów sprzedaży, za dobrą ocenę tajemniczego klienta i brak nieplanowanych nieobecności.

Dlatego jako polityk jest dla mnie leszczem. Nie nadaje się gdzieś indziej to poszedł do polityki. ;) 

Ignazz ta praca to 12-14 godzin dziennie :) Prawie dwa etaty. Mam koleżankę która jest kierownikiem marketu :)

Edytowane przez Sebastian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi