Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, StaryFan napisał:

Pytasz niewłaściwą osobę.

Natomiast mój stosunek do religii, nie zmienia faktu, że żarty z kościoła uważam za wyjątkowy przejaw braku tolerancji, żeby nie nazwać tego bardziej odpowiednim słowem.

Naprawdę nie wiem, czego dotyczy Twój post, ale wartość logiczna jest żadna.

zarzuca się lgbtqwryu indoktrynację a przez tyle wieków jak to robił kościół ? wszyscy jesteśmy hipokrytami ale najlepiej byłoby wywalić jedno i drugie ze szkół aby politycy nie mieli na czym budować tematów zastępczych . bawi mnie histeria prawicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, darkonza napisał:

Jeśli będziesz przjeżdzał przez Stargard, odwiedź "Browar Stargard", piwo orkiszowe, warzone na miejscu, 3,7%, praktycznie bez goryczki, smakuje nawet ciepłe. Ludzie je kupują w butlach na wynos.

p.s. Generalnie jasne piwo chyba powinno mieć 2-4%. No ale wiadomo, ze prawdziwe chojraki potrzebują 6% albo 8%, wiec sie je wzmacnia spirytem i takie są efekty. Alkohol zamast być przyprawą w napoju znów idzie w kierunku "głównej nuty"

Absolutnie nie znasz się na piwie. 

45 minut temu, darkonza napisał:

Według moje metody spokojnie mozna tym usta przepłukać, jak ktoś nie lubi chmielu i goryczki połaczonego z alkoholem to nie będzie  smakować (większościnie będzie, ale większość z tej wiekszości sie do tego nie przyzna) tyle z enie wykręci nam twarzy i nie popłyną łzy jak przy ciepłej wódce.

Piwa nie miałem zamiaru atakować, ale jego wspaniałe walory smakowe tez sa przereklamowane, ot napój z tradycja który dzieki zawartości alkoholu i majacy sporto kalorii pozwalał przetrwwwać w dawnych czasach. Wtedy moze i uchodził za smaczny gdy jedzono byle co i byle co pito, dzis da sie znaleźć smaczniejsze napoje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

zarzuca się lgbtqwryu indoktrynację a przez tyle wieków jak to robił kościół ? wszyscy jesteśmy hipokrytami ale najlepiej byłoby wywalić jedno i drugie ze szkół aby politycy nie mieli na czym budować tematów zastępczych . bawi mnie histeria prawicy .

Ale ja wiem jak to robił KK, dlatego mam taki a nie inny stosunek. Nie przeszkadza mi to w szanowaniu 90% mojej rodziny i całej reszty, o ile mają podobną pasję.

Nie wiem natomiast, dlaczego zwracasz się z tym problemem do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, StaryFan napisał:

 

Nie wiem natomiast, dlaczego zwracasz się z tym problemem do mnie?

skomentowałeś post flubera o indoktrynacji lgbtshsaa w przedszkolu/żłobku i „ łapach” gdzie te łapy tylko koloru czarnego a nie tęczowego występują od wieków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

skomentowałeś post flubera o indoktrynacji lgbtshsaa w przedszkolu/żłobku i „ łapach” gdzie te łapy tylko koloru czarnego a nie tęczowego występują od wieków 

Nic nie pisałem o indoktrynacji. Pomijając to, przecież nie musisz chrzcić własnych dzieci, jeżeli stanowi to dla Ciebie problem.

Nie rozumiem Cię.

Jeżeli Twoja partia nie będzie zmuszać moich wnuków do samogwałtu w przedszkolu, również nie jest dla mnie problemem, jak nauczają własne.

Są już dzisiaj szkoły partyjne, ba studia też, proponuję partyjne przedszkola i nich uczą jak chcą.

Walczysz o wolność, czy władzę nad dziećmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

jesteśmy zindoktrynowani przez wieki przez kościół , chrzcisz dzieci ponieważ tak bywało od wieków .

Chrzczę bo chcę, macie w mini partii dziwną manierę "wiedzenia lepiej" co myśli i robi cała Polska. 

 

Od wieków 90% świata, wywalało obornik widłami, a dzisiaj robi to mniej niż 5% i to mechanicznie. 

Oburza Cię chrzest, nie chrzcij. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, StaryFan napisał:

Chrzczę bo chcę, macie w mini partii dziwną manierę "wiedzenia lepiej" co myśli i robi cała Polska. 

Chcesz ? oczywiście ale przez to , że przez wieki Twoi przodkowie żyli w tej kulturze , jesteś pod wpływem rodziny oraz otoczenia . chyba , że żyłeś w wielonarodowym oraz zróżnicowanym religijnie środowisku to ok , szanuje Twój wybór . polecam film https://www.filmweb.pl/film/Kieł-2009-517114 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

Chcesz ? oczywiście ale przez to , że przez wieki Twoi przodkowie żyli w tej kulturze , jesteś pod wpływem rodziny oraz otoczenia . chyba , że żyłeś w wielonarodowym oraz zróżnicowanym religijnie środowisku to ok , szanuje Twój wybór . polecam film https://www.filmweb.pl/film/Kieł-2009-517114 

Czas na ewolucję i dopuszczenie do świadomości jakże niepokojącej hipotezy, że "wiecie mniej", nie lepiej. Łatwiej istnieć w takiej postaci.

A co do chrztu, łatwiej spełniać marzenia/zachcianki, niż z nimi żyć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, quevas napisał:

Ksiądz Bogdan Bartołd :

"[W ostatnich dniach] ludzie wierzący doświadczyli wielkiego bólu i cierpienia z powodu profanacji figury Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu, przy Kościele św. Krzyża"

 

Ludzie wierzący nie doświadczyli takiego bólu, gdy dowiedzieli się, ze koledzy Bartołda pchają łapska w majtki dzieciaków

Znowu kłamiesz. Jak sekielski ujawnił przypadki pedofilii w kościele to bardzo to poruszyło ludzi wierzących a w każdym kościele był czytany list z przeprosinami informujące o tym jak bolesne jest to dla nas wszystkich jako Wspólnoty ludzi wierzących. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, fluber napisał:

Nie rozumiem jak z tego że część parafian w jednej parafii nie może uwierzyć że ich proboszcz zrobił coś tak obrzydliwego możesz zrobić systemowe piętnowanie osób ujawniających przypadki pedofilii wśród księży. 

Piszac o jednej parafii masz na myśli Wojnowice, Szczuki, Ruszów, Żarczyce Duże? A to tylko z pierwszej strony wyszukiwania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Mam na myśli ze to iż nie wierzysz ze ktos jest pedofilem nie oznacza piętnowania ofiar pedifilii. 

Pewnie, że nie ale bronienie pedofila choćby wynikało z wiary w jego niewinność przez atakowanie ofiar jest piętnowaniem ofiar pedofilii.

Chyba nie znasz małych miasteczek i wsi. Tam dostajesz łatkę nawet jak twój dziadek 50 lat wcześniej zesrał się w gacie a co dopiero jak oskarżasz księdza. 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Pewnie, że nie ale bronienie pedofila choćby wynikało z wiary w jego niewinność przez atakowanie ofiar jest piętnowaniem ofiar pedofilii.

Nie, jeśli Twój kuzyn zezna przed sądem ze Twój tata bawił się jego siusiakiem a Ty mu nie uwierzysz bo przecież lepiej znasz swojego ojca to nie będzie oznaczalo ze piętnujesz ofiary pedofilii. Nie wspominając o tezie która dotyczyła całego państwa a nie czterech wiosek których nazwy słyszę pierwszy raz w życiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tecu napisał:

Absolutnie nie znasz się na piwie. 

 

Absolutnie co innego w piwie Ty cenisz, a co innego cenią ludzie w stargardzie kupując to piwo na wynos.

O smak piwa nie ma się co kłócić, znam kobiety które mówią ze to ohydny napój, a wielu facetów twierdzi ze nie ma nic lepszego. To sa gusta i guściki, tak jak z potrawami jednemu smakuje innemu nie.

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.