Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, darkonza napisał:

Myślałem ze sposób zbliżony do tego w jaki bada się smak wina jest czymś odpowiednim, ale trzeba jak najszybciej winiarzy uświadomić ze to co robią to "arbitralnie wybrane przez nich kryterium, jakaś naukowa aborcja."

Czy moze winiarzy nie masz zamiaru uświadamiac ze bładza?

Smakosze wina piją tak, jak najlepiej pasuje do wina.

Smakosze whisky piją tak, jak najlepiej pasuje do whisky.

Smakosze wódki pewnie piliby tak, żeby wódka smakowała im jak najlepiej, a nie jak najgorzej.

 

 

27 minut temu, darkonza napisał:

Dobrze, Ty zaproponuj sposób badania smaku wódki, tak żebyśmy mogli porównać z innymi produktami.

Sposoby badania smaku są pewnie gdzieś w miarę zestandaryzowane. To jest gorzkie, to jest słodkie.

Wymyślenia sposobów na udowodnienie, że nie da się lubić smaku jakiegoś produktu albo który produkt jest smaczniejszy się nie podejmuję, bo jeszcze do końca nie zwariowałem.

3 minuty temu, darkonza napisał:

się niektórzy burzyli, ze no jak, ambrozja to przecież.

Ja alkoholu nie lubię.

Oburzyłem się na twój system oceny, który jest gwałtem na procesie naukowym i zdrowym rozsądku 😓

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fluber napisał:

Wychodzi, że jestem transfobem. Rozumiem problemy ludzi, którzy urodzili się czujac się obco w swoim ciele. Mam świadomość że sam fakt posiadania bądź nie penisa nie definiuje czy ktoś czuje się mężczyznom czy nie. Niemniej po obejrzeniu tego filmiku z pobiciem uważam ze pan Margot nawet po doklejeniu 4 wagin kobietą nie będzie bo nie ma żadnych widocznych w zachowaniu cech kobiety ma natomiast wszystkie przywary chama prostaka którego kiedy słusznie by wychlostano

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, blackmagic napisał:

pan Margot nawet po doklejeniu 4 wagin kobietą nie będzie bo nie ma żadnych widocznych w zachowaniu cech kobiety ma natomiast wszystkie przywary chama prostaka którego kiedy słusznie by wychlostano

Nie dość, że jesteś transfobem, to jeszcze dyskryminujesz kobiety, które lubią się ponapierdalać, no ładnie. 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat ten sam. 

Oszołom typu vasquez biega i wykrzykuje swoje chore pomysły. Coraz głośniejszy, bardziej nachalny, ale spoko. Inni typu: Joseph, Koelner, Jack mówią : to margines, akceptujemy twoją inność, ale ręce precz od moich dzieci. Dalej vasquez robi wszystko co do jej pory coraz częściej, coraz głośniej, w końcu urządza taką prowokację, że fluber nie wytrzymuje i daje mu w palnik. Vasq staje się ofiarą katolickiej nienawiści. Używa translatora Google i klei swój manifest ofiary "łelkam ewrybady. none of us is a smart but all of us that is why i am sure". Vasquezy z zagranicy rejestrują się na forum i robią "grandę na niespotykaną skalę" . W końcu Joseph, Koelner, Jack odpuszczają "a macie te swoje związki partnerskie". I tak Vasq urządza im świat, macie swoje mecze NBA, swoje weekendowe libacje, ale w czasie gay pride już pasuje miejsce pracy udekorować na tęczowo. Jakaś malutka flaga przy komputerze, może jakaś seria tęczowych garnków. Dzieciom przed wyjściem do szkoły "ciiiii, tylko nie mówcie o tym i o tamtym, koszulkę tęczowa masz na lgbt week Jasiu"? Fluber, RappaR w podziemiu, ciągle bany, zakładają swoje niszowe forum, na które cały czas skargi śle Vasq. Julka w pracy spotyka ostracyzm za to, że na messengerze wysłał kolegom z pracy mema o Margott. Reszta forumowców ma swoje działy beGM. Postęp. ;)

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blackmagic napisał:

Niemniej po obejrzeniu tego filmiku z pobiciem uważam ze pan Margot nawet po doklejeniu 4 wagin kobietą nie będzie bo nie ma żadnych widocznych w zachowaniu cech kobiety ma natomiast wszystkie przywary chama prostaka którego kiedy słusznie by wychlostano

To dość ciekawe zjawisko w ostatnim czasie. Zastanawia się jak często bywa kobietą, nie ma refleksji jak często wygląda na idiotę.

Aby przeżyć na tym świecie, będzie zmuszony zostać politykiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, fluber napisał:

Za komuny tluczono czlonkow związku młodzieży Socjalistycznej? ciekawe:) 

Tak, ale na zasadzie dawnego "karbowego", w....l zawsze dostawali ci najbardziej leniwi. Taka mobilizacja do większego wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RappaR napisał:

Ogólnie to, czego chce w Polsce Jack, Vasquez i Koelner :)

FB_IMG_1597133867579.jpg

Oj kłamczuszku. 

 

W dniu 9.08.2020 o 09:59, jack napisał:

I po co się nakręcasz? Ja mam z grubsza takie samo zdanie jak Ty w tej sprawie. Wszystkich winnych należy ukarać. Tyle, że ja bym zaczął od kierowcy ciężarówki i jej właściciela, kontynuował przez atakujących i "broniących atakujących" a skończył na policjantach aresztujących ludzi z zakupami. A i jeszcze tych policjantów co olali sprawę na samym początku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Chytruz napisał:

Smakosze wódki pewnie piliby tak, żeby wódka smakowała im jak najlepiej, a nie jak najgorzej.

"Smakosze" wódki piją wódkę tak by nie czuć jej smaku. Wino czy piwo można już pić normalnie, delektując se nim, smakując językiem i podniebieniem, ale wódkę pije sie tak by nie miała z nimi kontaktu.

17 godzin temu, Chytruz napisał:

Sposoby badania smaku są pewnie gdzieś w miarę zestandaryzowane. To jest gorzkie, to jest słodkie.

Wymyślenia sposobów na udowodnienie, że nie da się lubić smaku jakiegoś produktu albo który produkt jest smaczniejszy się nie podejmuję, bo jeszcze do końca nie zwariowałem.

 

To nie przekracza możliwości dziecka, by coś ocenić własnym smakiem i po swojemu wydac werdykt, nie rozumiem dlaczego to przekracza Twoje mozliwości. Przeciez możesz zaproponować swój własny unikalny sposób "testowania". W zasadzie musisz mieć taki sposób od dawna, bo jakos jednak wybierasz pokarmy i napoje dla Ciebie smaczne.

17 godzin temu, Chytruz napisał:

Oburzyłem się na twój system oceny, który jest gwałtem na procesie naukowym i zdrowym rozsądku 😓

Mój system opiera sie na kontakcie ocenianej substancji z wszystkimi kubkami smakowymi jakie mamy (a nawet gardłem) przez czas wystarczajacy by te kubki smakowe były w stanie w pełni rozpoznać "towar". I stoję na stanowisku ze to najlepsza metoda bo wszyscy ją stosujemy.

Właściwie nie wszyscy, pijący wódkę własnie unikają jej kontaktu z kubkami smakowymi (choc inne płyny i pokarmy spożywaja normalnie) po czym wydają werdykt ze jest smaczna, to jak rozumiem jest prawdziwie naukowe i zdroworozsądkowe - unikanie smaku i mówienie ze jest super.

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

I po co się nakręcasz? Ja mam z grubsza takie samo zdanie jak Ty w tej sprawie. Wszystkich winnych należy ukarać. Tyle, że ja bym zaczął od kierowcy ciężarówki i jej właściciela, kontynuował przez atakujących i "broniących atakujących" a skończył na policjantach aresztujących ludzi z zakupami. A i jeszcze tych policjantów co olali sprawę na samym początku. 

Chcesz karać za pobicie kierowcę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, quevas napisał:

pytałeś mnie nie o "własne zdanie na temat zachowań", ale o symulację efektu potencjalnego doświadczenia

Pytałem dorosłego człowieka, czy czuje braki edukacyjne w przedmiocie, który po wielokroć promuję . Gdzie tu efekt symulacji?

7 minut temu, quevas napisał:

sądzisz wszystkich swoją miarą ?

Nie ja, lecz Ty.

Założyłeś a priori, że ludzie w naszym kraju nie radzą sobie z edukacją własnych dzieci. To kompletna bzdura. Jest masa dowodów, że radzisz sobie z czytaniem, więc jedynym rozwiązaniem, jest całkowity brak doświadczenia w przedmiocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź ministra Iranu z pewnego państwa wyznaniowego w środku europy. To co, teraz wszyscy piętnujący pedofilie w KK do puchy? ;)
 

Cytat

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.