Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Krzemo napisał:

Ciekaw jestem kiedy jakaś partia polityczna na to wpadnie i umieści w programie, to można świetnie sprzedać, podobnie jak walkę o czyste powietrze / środowisko, czy opiekę zdrowotna na wysokim poziomie. Te tematy trafiłby do wszystkich grup społecznych. A są albo nieobecne, albo bardzo słabo akcentowane. Ileż można dać się spychać do narożnika przez marginalne LGBT. 

Bedzie śmiesznie jak znów PiS na tym polu wyprzedzi opozycję. Tak jak z transferem socjalnym. 

To są komunistyczne pomysły, to sowieckie pachołki próbowały w każdej dosłownie wiosce postawić jakiś urząd lub fabrykę dajacą konkretne miejsca pracy.

Godzinę temu, quevas napisał:

 

 

http://progg.eu/przeklenstwo-nadmiernego-wyboru/

A do poprzedniej dyskusji:

ef5KA28IogZ-re8gL8N7GOkxv1zuZo88MDU9vNDL

Dlatego warszawiakom trudno zrozumieć o co chodzi tym spoza Warszawy. To jest takie "Monaco" żyjące w oderwaniu od polskich realiów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawę można zdobywać z głowa. 
Pół roku temu wyprowadziłem się z Woli do Grodziska Mazowieckiego gdzie A2 w 35 minut jestem w stanie przebijać się do centrum. 56 minut kolejka WKD jeżeli ma być pite :) Coś za coś. Milsi ludzie, mniej samochodów, więcej zieleni i fajna plaża miejska oraz metrkwadrat ponad 3 razy tańszy. Prace mam tak skonstruowana ze przeważnie w biurze jestem w poniedziałki i wyjątkowo gdy mam kumulacje spotkań (co czasem robię celowo) w inny dzień unikając piątku i najgorszych korków.

Z Warszawa mam coraz mniej wspólnego choć w poniedziałek w domu jestem dopiero o 19:30. Coś za coś ale nie róbmy z Warszawy demona a ludzi tam pracujących nieczułych na problemy innych. To przeważnie są bardzo przemyślane decyzje gdzie w samym mieście żyje się ciężko a specyfika miasta jest w stanie zniszczyć psychikę.

sporo zadufanych kolesi potrafi rozbroić spokój własny ale im lepiej zarabiasz tym to bananiarstwo mniej przeszkadza. Specyfika miasta jest do ogarnięcia. Choć marzyłbym o tym aby wrócić do Torunia lub ewentualnie Gdańska. Dobre jest to ze wszystko w moich rękach. Do Monako bym nie porównał bo strasznie brzydka jest Warszawa a Monako jedno z bardziej bajecznych miejsc gdzie byłem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

 Coś za coś ale nie róbmy z Warszawy demona a ludzi tam pracujących nieczułych na problemy innych.

sporo zadufanych kolesi potrafi rozbroić spokój własny ale im lepiej zarabiasz tym to bananiarstwo mniej przeszkadza. Specyfika miasta jest do ogarnięcia. Choć marzyłbym o tym aby wrócić do Torunia lub ewentualnie Gdańska. Dobre jest to ze wszystko w moich rękach. Do Monako bym nie porównał bo strasznie brzydka jest Warszawa a Monako jedno z bardziej bajecznych miejsc gdzie byłem.  

Nie są nieczuli, po prostu nie znają przeciętnego życia w tym kraju

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Do Monako bym nie porównał bo strasznie brzydka jest Warszawa a Monako jedno z bardziej bajecznych miejsc gdzie byłem.  

Chodziło mi o wyspę dobrobytu, a nie "piękno"

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, quevas napisał:

aczkolwiek, są oznaczone miejsca, w których uprawiają wolność podejmując decyzje o znaczeniu fundamentalnym :

 

 

No.

https://www.newsweek.pl/swiat/epidemia-otylosci-w-usa-nadwaga-tusza-otylosc-zdrowie-styl-zycia/bmse0ej

I właśnie dzięki tym magicznym enklawom ,jest szybsza rotacja - szkoła, kredyt, dom, samochód, betonowa płyta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, quevas napisał:

 

 

"[Duda] Wygrał wbrew wszystkiemu i wszystkim (...) Mimo wielkiej dysproporcji sił w sferze medialnej"

Morawiecki

co do rzetelności przekazu niewątpliwie ma rację : mimo zmasowanego natarcia antypisowskich sił, stojących na straży elementarnej uczciwości i praworządności, Duda heroicznie zwyciężył

Serio powiedział coś takiego?

Ja pi****le

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szumowski to w ogóle dowiedział się, gdzie są respiratory które kupił od swojego ziomeczka, czy nie? Tzn ja wiem, że 10 mln Polaków dało przyzwolenie na to, żeby kręcili takie wałki, ale trochę skandalem jest to, że zostało to zamiecione pod dywan.

btw.

Cytat

Joanna Lichocka ponownie wiceprzewodniczącą Komisji Kultury i Środków Przekazu. PiS przekonywało, że zachowanie, który się jej przypisuje "nie miało nic wspólnego z gestem obraźliwym. Lichocka zapewniła, że nie wykonała wulgarnego gestu, a jedynie przesuwała "energicznie dwukrotnie palcem pod okiem, bo była zdenerwowana", co - według niej - widać na upublicznionych w sieci materiałach filmowych. Stwierdziła też, że przy użyciu stopklatek wprowadza się opinię publiczną w błąd i zarzuciła PO uruchomienie "machiny propagandowej".

Oni już nawet nie udają, że nie plują ludziom w twarz.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Reikai napisał:

Oni już nawet nie udają, że nie plują ludziom w twarz.

a po co mają udawać skoro jak się okazało tym ponad 10mln to nie przeszkadza? Kurski wraca na stołek prezesa, Macierewicz znowu opowiada swoje brednie i marnuje publiczne pieniądze , dla Morawieckiego wirus raz w wakacje nie jest groźny, żeby parę tygodni później w te same wakacje z dnia na dzień zaostrzać restrykcje.. lud to kupił, szkoda, ale taki mamy klimat. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Hej, hej, wszyscy za pedałów, hej, hej :D

Poziom zaangażowania z jakim wspominasz gejów każe mi podejrzewać że coś ci w tej Irlandii się przydarzyło

Któryś cię rzucił?

Bo taka nienawiść u kobiet z reguły występuje po porzuceniu 🤔

 

17 godzin temu, fluber napisał:

Chyba nie, mam nadzieję że Duda im w drugiej kadencji pare razy dopierdoli za to. 

@Reikai Szumowski wiedział i wciąż wie gdzie są respiratory, powiedział to wtedy u go zacytuję "w jakimś magazynie"

@fluber lubię te twoją romantyczną wiarę w to że świat wg PiSu jest sprawiedliwy

 

Kurski prezesem to lol

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Poziom zaangażowania z jakim wspominasz gejów każe mi podejrzewać że coś ci w tej Irlandii się przydarzyło

Któryś cię rzucił?

Bo taka nienawiść u kobiet z reguły występuje po porzuceniu 🤔

 

@Reikai

Zrób prosty eksperyment. Wejdź na kilka głównych portali typu Onet, WP i zacytuj mi proszę tytuły tzw. Hot news. 

Teraz przez najbliższe lata dzień w dzień babochłopy typu margott będą wyłazić Ci z ekranu telewizora przekonując cię o swoim wielkim cierpieniu. Aż w końcu machniesz na to ręką i powiesz "a miejcie te swoje związki partnerskie". 

Potem już kolejno podpunkt d, e f, g, h...... Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, DeltaCenter napisał:

Zrób prosty eksperyment. Wejdź na kilka głównych portali typu Onet, WP i zacytuj mi proszę tytuły tzw. Hot news. 

Teraz przez najbliższe lata dzień w dzień babochłopy typu margott będą wyłazić Ci z ekranu telewizora przekonując cię o swoim wielkim cierpieniu. Aż w końcu machniesz na to ręką i powiesz "a miejcie te swoje związki partnerskie". 

Potem już kolejno podpunkt d, e f, g, h...... Powodzenia :)

Ale ja już dawno mówiłem że powinni mieć "te swoje związki partnerskie"

Więc po co mi jakakolwiek telewizja czy inne media?

Mnie nikt nie rzucił więc nie mam powodu nikogo nienawidzić

Zrób eksperyment

Olej media wyjdź na zewnątrz

Na ulicach są normalni ludzie, z normalnymi problemami

Jak się dokładnie rozejrzysz zauważysz że (to może być szok) nie widać tego zdziczenia, tych nachalnych pedałów z dildosami na czołach żądających adopcji dzieci 

 

Takie nachalne pedały i nachalne swietoszki (z drugiej stronyl) są w mediach które każą ci myśleć w określony sposób 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyteczna idiotka. Nie mieszkałaś zagranicą, nie oglądałaś tamtejszych mediów więc nie masz pojęcia. Twoich dzieci nie szykanowano w szkole za prawo do własnego zdania. 

 

A jak chce sobie pospacerować Krakowskim Przedmieściem i natykam się na tych nachalnych pedałów? 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, DeltaCenter napisał:

Pożyteczna idiotka. Nie mieszkałaś zagranicą, nie oglądałaś tamtejszych mediów więc nie masz pojęcia. Twoich dzieci nie szykanowano w szkole za prawo do własnego zdania. 

 

jak korzystali z prawa do własnego zdania w Twoim stylu to nie dziwie się , że znowu jesteś w Polsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.