Skocz do zawartości
Borys

Polityka w Polsce i na świecie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pisałeś że jestem po technikum jakby to było coś złego 

A większość inżynierów jest często po technikum 

Edytowane przez josephnba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, josephnba napisał:

Ziemkiewicz przyjebał się do człowieka chorego żeby zrobić przykrość jego synowi bo "ten nie lubi jego pracodawcy"

nie. dlatego ze ziemkiewicz nie cierpi stuhra ( publicznie nazwal go "dupkiem") za zarty z katastrofy smolenskiej.

4 minuty temu, josephnba napisał:

Sorry ja naprawdę nie rozumiem co my tu omawiamy

Julek pisze że krytykuje za to Ziemkiewicza i ok, a diamentowy matek twierdzi że ma bekę 

Spoko

matek zacytowal macieja stuhra, tak samo jak Ty zacytowales tekst o gwalceniu.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, RappaR napisał:

Ale cieszy mnie, że Ty sam podsumowałeś zachowanie Koelnera.

Nie znam sprawy i nie jestem koelnerem więc nie kumam co ma jedno z drugim wspólnego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałeś że jestem po technikum jakby to było coś złego 

A większość inżynierów jest często po technikum 

wiekszosc inzynierow jest po ogolniaku

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twojego miasta nawet nie znam i nie wiem skąd jesteś więc trudno żebym miał je atakować

Tym bardziej żałosne, że i tak je atakowałeś.

A o uczelni wypowiedziałem się tak dlatego że ty kiedyś zarzuciles mi kiepskie wykształcenie, a jestem po PW

Wyśmiewałem Twoją tróję z matmy w technikum, gdy sam wyśmiewałeś tego samego dnia osoby mające trójkę z matmy.
Generalnie jedno z Twoich najbardziej bekowych zachowań

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

nie. dlatego ze ziemkiewicz nie cierpi stuhra ( publicznie nazwal go "dupkiem") za zarty z katastrofy smolenskiej.

matek zacytowal macieja stuhra, tak samo jak Ty zacytowales tekst o gwalceniu.

Pytam jakie żarty

Dostaje skecz w którym raz użył gry słów 

"Macie tu polew"

Wraz z kilkoma innymi 

Rzeczywiście powód jak cholera żeby matek miał bekę 

Teraz, fluber napisał:

wiekszosc inzynierow jest po ogolniaku

Połowa mojego rocznika chodziła do technikum, z tego ok 20 osób z mojej szkoły PW ukończyło 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 minuty temu, josephnba napisał:

Nie znam sprawy i nie jestem koelnerem więc nie kumam co ma jedno z drugim wspólnego 

Podsumowałeś zachowanie, które lubi przejawiać Koelner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, RappaR napisał:

Tym bardziej żałosne, że i tak je atakowałeś.

Wyśmiewałem Twoją tróję z matmy w technikum, gdy sam wyśmiewałeś tego samego dnia osoby mające trójkę z matmy.
Generalnie jedno z Twoich najbardziej bekowych zachowań

Owszem miałem trójkę na maturze ale ogólnie z Marty byłem 4/5 zależy od klasy

Uealilem maturę i tego nie ukrywam 

Za to na egzaminie na studia miałem topowy wynik a w indeksie mocne 4

To że powinęła mi się noga raz nie świadczy o moim legacy

Lebrona za mavs 2010 bronisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście powód jak cholera żeby matek miał bekę 

Połowa mojego rocznika chodziła do technikum, z tego ok 20 osób z mojej szkoły PW ukończyło 

matek zacytowal stuhra a nie ma beke.

super. co nie zmienia faktu ze wiekszosc inzynierow jest po ogolniaku. co i tak nie ma znaczenia w dyskusjim poprawiam z "kronikarskiego" obowiazku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lebrona za mavs 2010 bronisz

Obiecuję, że pierwszy stanę do wyśmiewania Lebrona, kiedy tylko on będzie się naśmiewał z gry Kobiego/Roya/Duranta przeciw Mavs w 2011

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, josephnba napisał:

To że powinęła mi się noga raz nie świadczy o moim legacy

mielismy z Ciebie beke nie z powodu tego jakie masz legacy ani co dostales bo tak samo byloby smiesznie jakbys wysmiewal tych co mieli 5 z matmy i sam tez mial 5 na maturze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, RappaR napisał:

Podsumowałeś zachowanie, które lubi przejawiać Koelner

Co ja mam z tym wspólnego?

Bromem wtedy koelnera? Raczej nie bo po pierwsze nie znam sprawy po drugie nie znam kontekstu

Też może się Koelner za rok przyjechać do flubera za slowa do mnie twoja żona to k**** 

4 minuty temu, fluber napisał:

matek zacytowal stuhra a nie ma beke.

super. co nie zmienia faktu ze wiekszosc inzynierow jest po ogolniaku. co i tak nie ma znaczenia w dyskusjim poprawiam z "kronikarskiego" obowiazku

Są takie statystyki?

Nie interesowałem się sprawą

3 minuty temu, RappaR napisał:

Obiecuję, że pierwszy stanę do wyśmiewania Lebrona, kiedy tylko on będzie się naśmiewał z gry Kobiego/Roya/Duranta przeciw Mavs w 2011

A nam nie wolno bo?

Ale ok rozumiem tok wypowiedzi nie wnikam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ja mam z tym wspólnego?

Bromem wtedy koelnera? Raczej nie bo po pierwsze nie znam sprawy po drugie nie znam kontekstu

Też może się Koelner za rok przyjechać do flubera za slowa do mnie twoja żona to k**** 

Inaczej. Ja na przykład stwierdzam, że gardzę ludźmi, którzy sprzedają narkotyki nieletnim.

Jak wyjdzie za rok, że Fluber to robi, możesz mnie wtedy zacytować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też gardzę ludźmi sprzedającymi alkohol papierosy marihuanę czy dragi nieletnim 

Możesz mnie cytować 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, josephnba napisał:

to byl eksperyment myslowy przeciez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Koelner napisał:

ja tam lubię jak pisze , w ostatnich 2-3 dniach używał mojego nicku w różnych kombinacjach i wesoło się to ogląda , wygląda na gościa który ma jakąś fobię albo paranoję, oglądam to jak surykatki na Animal Planet.

niestety często to się łączy , balety w Lublinie i ludzie stamtąd jedni z lepszych, we Lwowie poznałem gości z okolic Rzeszowa też super ale takich jakiś zachowań ,zabobonów czy nastawienia anty-ukraińskiego oraz pogardy , które przeważnie wychodzą po alkoholu ciężko zmienić, próbuje się już od prawie 100 lat

0na7ijDuE7WpV1id68gYaRiBE0Q9tmHa1VaDwEUW

Kolejny z serii "Z kamerą wśród zwierząt".? Może coś Ci się po tym alkoholu pomieszało chłopak. Z Podkarpacia Rzeszów i Krosno to obecnie jedne z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast. A jak wyobrażasz sobie okoliczne wioski i ich mieszkańców jak z filmu "Pokłosie" no to cóż mogę zrobić. Chyba tylko rozłożyć ręce. Wołyniaka już nie ma. Nie ma anryukrainizmu jak w Warszawie. 

Edytowane przez DeltaCenter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, fluber napisał:

to byl eksperyment myslowy przeciez

Wiem 

Nawiązując do niego odpowiedziałem rapparowi że nie znam szczegółów i kontekstu słów rzekomo napisanych przez koelnera więc nie mam powodów ani potrzeby tego rozstrzygać 

A to w Warszawie jest antyukrainizm?

W mieście gdzie prawdopodobnie najwięcej procentowo mieszka Ukraińców w całej Polsce?

Pojedyncze przypadki są, owszem ale czy to od razu antyukrainizm?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, josephnba napisał:

Wiem 

Nawiązując do niego odpowiedziałem rapparowi że nie znam szczegółów i kontekstu słów rzekomo napisanych przez koelnera więc nie mam powodów ani potrzeby tego rozstrzygać 

A to w Warszawie jest antyukrainizm?

W mieście gdzie prawdopodobnie najwięcej procentowo mieszka Ukraińców w całej Polsce?

Pojedyncze przypadki są, owszem ale czy to od razu antyukrainizm?

Właśnie dlatego. Trudno o niechęć do danej rasy, kiedy nie ma jej powszechnego występowania.  Jakąkolwiek niechęć do czarnych w Polsce nasilała się dopiero pod względem ich nasilenia w mediach zachodnich i nacisku lewicy - ich incydentalne pojawienia się w latach 90-tych i 00 nie powodowały żadnej systematycznej niechęci, co najwyżej ciekawość i obcość. 

Nieprzyjemne mogło być to z ich punktu widzenia, miałem czarną dziewczynę, która to mocno krytykowała, ale na pewno nie można mówić o negatywnych emocjach. 

Antysemityzm jest obcy w Afryce, Indiach czy Chinach. 

Wbrew lewicowej propagandzie niechęć się nie bierze z niewiedzy, a właśnie z wiedzy. 

Po prostu lewicowe media są tak hipokryczne, pełne arogancji i poczucia wyższości, że nie zauważają, że niechęć kibola do czarnego niczym się nie różni od niecheci warszawiaka do mieszkańca Podlasia i mamy tu spełnione wszystkie kryteria ksenofobii

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, fluber napisał:

tvp jest oplacane przez budzet panstwa, nie przez rzad.

O panie, no bez takich fikołków :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Kolejny z serii "Z kamerą wśród zwierząt".? Może coś Ci się po tym alkoholu pomieszało chłopak. Z Podkarpacia Rzeszów i Krosno to obecnie jedne z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast. A jak wyobrażasz sobie okoliczne wioski i ich mieszkańców jak z filmu "Pokłosie" no to cóż mogę zrobić. Chyba tylko rozłożyć ręce. Wołyniaka już nie ma. Nie ma anryukrainizmu jak w Warszawie. 

jeśli to co piszesz jest prawdą to jest nadzieja. wybory pokazały , że jak te miasta staną się rozwinięte to PIS tam nie wygra ( lub inna populistyczna narodowo socjalistyczna partia) i zacznie to promieniować na okoliczne miasteczka oraz wsie . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi