Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ignazz napisał:

Śmieszą mnie po prostu pewne tezy ludzi bez pieniędzy ze wola ich nie mieć. 

o! Gdzie padła taka teza?!? poka poka

3 minuty temu, ignazz napisał:

Im większa patola tym śmieszniej 

No i już przechodzimy do konkretów. That's how I like it  (dodałem wstawkę w polglishu, żeby utrzymać hajlajfowy klimacik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Tam na tym forum jest pełno osób moim zdaniem z pogranicza patologii i wpisy o pieniądzach czy polityce są w dużo gorszym aspekcie niż wpis Flubera ze woli zamiast kosić kasy rozwijać się intelektualnie. Myśle ze dziś za darmo trudno. 

Naprawdę jest więcej miejsc w Internecie w których Ty i Twoja oddana partnerka opowiadacie o swoich pieniądzach i wydatkach? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Wiesz ile zarabia z przetargów? Stać go na pensje głodowa. 

W prawie zamówień publicznych, które musi stosować, nie ma nic o zarabianiu z przetargów.

Jeżeli wiesz więcej rozwiń. Na dzisiaj, nie chcąc podpaść pod paragraf kk forum powinno Cię zgłosić, aby nie ponieść konsekwencji o posiadaniu informacji o możliwości popełnienia przestępstwa.

Coś tam było o kozaczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie udzielam a jedynym przejawem są czasem zdjęcia tam wstawiane. Wiele można z nich wyczytać po prostu. 

1 minutę temu, StaryFan napisał:

W prawie zamówień publicznych, które musi stosować, nie ma nic o zarabianiu z przetargów.

Jeżeli wiesz więcej rozwiń. Na dzisiaj, nie chcąc podpaść pod paragraf kk forum powinno Cię zgłosić, aby nie ponieść konsekwencji o posiadaniu informacji o możliwości popełnienia przestępstwa.

Coś tam było o kozaczeniu.

Pytanie tam było wiec ciężko będzie mi postawić zarzut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Normalne rzeczy, słuchałem trochę disco polo, grillowalem, pojechałem nad zalew, najebalem się... 

Przecież nie mam Ciebie za Sebixa. Choć byłoby mi smutno jakby ten scenariusz który opisałeś był ciekawszy od twojego prawdziwego tygodnia. 

1 minutę temu, StaryFan napisał:

Paragraf dotyczy wiedzy, nie pytań retorycznych :) 

Ciężko będzie u mnie ja wykazać sądowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

Ciężko będzie u mnie ja wykazać sądowi. 

Niekoniecznie, urzędnik państwowy wyższego szczebla nie ma prawa i nie powinien mieć możliwości "zarabiania na przetargach publicznych".

Przekazując mi powyższą wiedzę w poście, zmusiłeś mnie do złamania prawa, albowiem donosić nie zamierzam. 

Ogarnij, bo pierwszy raz w historii, będę musiał kogoś zignorować, aby mnie nie aresztowano :) 

 

Wszyscy mają tak ciekawe życie, że nie muszą się nim chwalić w internecie, o czym zresztą zapewniają w internecie od paru lat.

Ostatnio wpadam raz na dwa miesiące i dalej jest ciekawie.

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, StaryFan napisał:

 

Wszyscy mają tak ciekawe życie, że nie muszą się nim chwalić w internecie, o czym zresztą zapewniają w internecie od paru lat.

Ostatnio wpadam raz na dwa miesiące i dalej jest ciekawie.

Zawsze jesteś tu mile widziany:) 

3 minuty temu, ignazz napisał:

To jest odpowiedz złoto. 

Ok, uznajmy że nie zepsułem Ci Twojego planu i po prostu napisz co robiłeś w zeszłym tygodniu:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Dlaczego sądzisz ze pytając o twój tydzień cokolwiek chciałem napisać o moim? Skąd taki wniosek? 

Są wakacje masz sporo czasu i zaciekawił mnie wpis o tym ze wolisz się rozwijać zamiast wydawać pieniądze. 

Tak mnie to zaciekawiło ze aż spytałem. 

Czyli te ateny były w zeszłym tygodniu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Czyli te ateny były w zeszłym tygodniu? :)

Dawno były. To był przykład na twoja tezę ze lepiej rozwijać się intelektualnie niż wydawać pieniądze. Może zupełnie blednie założyłem ze rozwijasz się „za darmo” co w dzisiejszych czasach jest trudne technicznie. 
 

przychodzi mi do głowy za darmo tylko biblioteka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.