Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, fluber napisał:

U nas drgnęło już jakiś czas temu. W czerwcu produkcja przemysłowa była o pół procenta wyższa niż rok temu. 

Nie pamiętam kto był oburzony swietokradztwem przy piosence "Andrzej Duda" @ignazz? @josephnba? Ale to może Was zainteresuje. https://parenting.pl/kosciol-wprowadza-liste-zakazanych-piosenek-na-razie-tylko-w-kurii-plockiej

Dla mnie głupota 

Jakim świętokradztwem przy piosence o jedeusiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłem oburzony ze przerobiono utwór Cohena tylko miałem bekę ze w takim uroczystym i wręcz uduchowionym nastroju tłum śpiewał spazmatyczne imię i nazwisko polityka który jest raczej średniej klasy politykiem łagodnie mówiąc. 

Cześć ludzi przy śpiewaniu miała w oczach łzy jakby Boga zobaczyli 

To się leczy 

Co do wklejonego linku to jest to sprawa organizacyjna kościelna i nie widzę tu nic do dyskusji. Jezeli w obrębie kościoła Kościół chce to regulować jego prawo. Oby nie wykraczał poza swoje ramy tak jak miesza w polityce od zarania dziejów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

nie byłem oburzony ze przerobiono utwór Cohena tylko miałem bekę ze w takim uroczystym i wręcz uduchowionym nastroju tłum śpiewał spazmatyczne imię i nazwisko polityka który jest raczej średniej klasy politykiem łagodnie mówiąc. 

Cześć ludzi przy śpiewaniu miała w oczach łzy jakby Boga zobaczyli 

To się leczy 

Ciekawe ile osób ma bekę widząc w PL typów w koszulkach jakichś murzynów odbijających piłkę w US&A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Ciekawe ile osób ma bekę widząc w PL typów w koszulkach jakichś murzynów odbijających piłkę w US&A

Głupie porównanie. Taki Jordan całe życie pracował aby być najlepszym. Duda na tle innych polityków to obsraniec i Bryn Forbes. Jezeli zobaczysz w Polsce kogos w koszulce Forbesa koniecznie zadzwoń. Przyjadę bo koniecznie chce to obejrzeć. 
prawdopodobienstwo nikłe moim zdaniem. A jak już to raczej będzie to zul o NBA nie wiedzący nic a koszulkę kupił na wagę. 

Ogolnie ciężko mi zrozumieć kogos kto ma pasje kochać polityków jak my Jokica. 

Widzę roznice. Ten tłum śpiewający chyba nie za bardzo. 

Chce wierzyć ze zrobili to z nudów bo w miasteczku nic się nie dzieje a tu przyjechał cyrk za darmo. 

Jezeli śpiewali szczerze od serca bo kochają Dudę to tego nie rozumiem ale nie sadze ze przez ten fakt to ze mną jest coś nie teges 

@julekstep wy z @fluber jesteście takimi dyżurnymi Pisowcami którzy przy krytyce natychmiast się pojawiacie i bronicie swoich polityków dla zasady i z obowiązku. Napisz na forum ze Donald to ciec i nie będzie zlotu obrońców nauczyciela historii z Gdańska. U Was jest jakis wewnętrzny przymus czy co?

Tak wam na głowę ten wspaniały PIS wszedł?

Czytając inne tematy wykazujecie się wiedza i inteligencja. W temacie politycznym zmieniacie się w takich obrońców jedynej słusznej opcji 

To już z założenia jest błędne niedopuszczanie do myśli ze się możecie mylić. 

Polityka to wyjątkowo śmierdząca sprawa i jestem zwolennikiem nie podniecania się ta czy inna opcja. 

Każdy chce się nachapac i tylko wyjątki chcą władzy dla chwały. Ale tu tez jak już to swojej a nie Narodu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ignazz napisał:

Polityka to wyjątkowo śmierdząca sprawa i jestem zwolennikiem nie podniecania się ta czy inna opcja. 

No tak. Ty tylko masz bekę z tych co mają inne poglądy / podejście. Z tych gorszych.

36 minut temu, ignazz napisał:

Czytając inne tematy wykazujecie się wiedza i inteligencja.

Ani razu na tym forum nie wykazałem się wiedzą -> ale propsuję próbę tzw 'wzięcia pod c***' :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Koelner napisał:

 bierz stoper i odliczaj ile zajmie koledze wrzucenia czegoś pozytywnego na jakikolwiek ich lub po części ich temat

 

15 godzin temu, Koelner napisał:

 

Tak bez stopera, 4 godziny na wiadro pomyj.

26 minut temu, ignazz napisał:

Napisz na forum ze Donald to ciec i nie będzie zlotu obrońców nauczyciela historii z Gdańska.

Wiesz to akurat można napisać o szerszej grupie. Ale jest mało fajna historia rodziny z trójmiasta, która miała to nieszczęście, że spodobało się ich mieszkanie.

Rodzina na bruk. Policja robi dochodzenie dlaczego. Policjanta prowadzącego, odwiedzają smutni panowie w okularach, sprawa zamknięta.

Mieszkałbyś w tak "zdobytym" mieszkaniu?

Parę lat potem historia się powtarza, ginie człowiek, nikogo to nie obchodzi.

To smutne, że musimy musi oceniać ludzi polityki przez level obrzydliwości, niekoniecznie politycznej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierdol Julas. Gramy razem w grę obok i tam jesteś dobrym GM. Nie biorę Was z Fluberem pod włos tylko dziwi mnie różnica w jakości wpisów. W tym temacie politycznym jesteście mniej błyskotliwi ale zajadłosci macie aż za dużo. Dziwie się ze w imię PIS tacy jesteście. 

3 minuty temu, julekstep napisał:

No tak. Ty tylko masz bekę z tych co mają inne poglądy / podejście. Z tych gorszych.

Ani razu na tym forum nie wykazałem się wiedzą -> ale propsuję próbę tzw 'wzięcia pod c***' :) 

Co w tym dziwnego ze mam banana jak czytam kto jak głosował w rozróżnieniu na wykształcenie i pochodzenie? 
mam do tego prawo tak jak wy cieszycie się z wygranej 51:49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Nie pierdol Julas. Gramy razem w grę obok i tam jesteś dobrym GM. Nie biorę Was z Fluberem pod włos tylko dziwi mnie różnica w jakości wpisów. W tym temacie politycznym jesteście mniej błyskotliwi ale zajadłosci macie aż za dużo. Dziwie się ze w imię PIS tacy jesteście. 

Jestem tak samo niezbyt błyskotliwy w każdym temacie w jakim się udzielam.

I ja nie robię nic 'w imię PiS' jbc (ale wiadomka, że niektórzy mają mocno zakodowane rozumowania w stylu 'nie z nami = przeciwko nam')

2 minuty temu, ignazz napisał:

Co w tym dziwnego ze mam banana jak czytam kto jak głosował w rozróżnieniu na wykształcenie i pochodzenie? 
mam do tego prawo tak jak wy cieszycie się z wygranej 51:49

Nie ma w tym nic dziwnego.

Od kiedy człowiek wymyślił koncepcje 'mądrości' to wydaje mu się że jest mądrzejszy od kolegi obok (i szuka wszelkich możliwych sposobów na potwierdzenie tej swojej prymitywnej myśli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, StaryFan napisał:

 

Tak bez stopera, 4 godziny na wiadro pomyj.

Wiesz to akurat można napisać o szerszej grupie. Ale jest mało fajna historia rodziny z trójmiasta, która miała to nieszczęście, że spodobało się ich mieszkanie.

Rodzina na bruk. Policja robi dochodzenie dlaczego. Policjanta prowadzącego, odwiedzają smutni panowie w okularach, sprawa zamknięta.

Mieszkałbyś w tak "zdobytym" mieszkaniu?

Parę lat potem historia się powtarza, ginie człowiek, nikogo to nie obchodzi.

To smutne, że musimy musi oceniać ludzi polityki przez level obrzydliwości, niekoniecznie politycznej.

 

Jakbym był politykiem a mieszkanie miałoby widok na morze to tak. Na szczęście politykiem nie jestem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Jakbym był politykiem a mieszkanie miałoby widok na morze to tak. Na szczęście politykiem nie jestem. 

Wyjątkowo uciążliwe na dłuższą metę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, StaryFan napisał:

Wiesz to akurat można napisać o szerszej grupie. Ale jest mało fajna historia rodziny z trójmiasta, która miała to nieszczęście, że spodobało się ich mieszkanie.

Rodzina na bruk. Policja robi dochodzenie dlaczego. Policjanta prowadzącego, odwiedzają smutni panowie w okularach, sprawa zamknięta.

Mieszkałbyś w tak "zdobytym" mieszkaniu?

Parę lat potem historia się powtarza, ginie człowiek, nikogo to nie obchodzi.

To smutne, że musimy musi oceniać ludzi polityki przez level obrzydliwości, niekoniecznie politycznej.

 

znasz jakiś osobisty przypadek i na tym budujesz narracje , smutne jak wyborcy PiSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

znasz jakiś osobisty przypadek i na tym budujesz narracje , smutne jak wyborcy PiSu.

O tym jak Donald zdobył mieszkanie, to akurat jest cała masa art czytanych, oglądanych, słuchanych. Narracje budował dziennikarz śledczy, masę lat do tyłu.

Tym razem potrzebny był stoper.

Kolejny raz, nie jestem wyborcą pisu, nie lubię jedynie ludzi bez kręgosłupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, StaryFan napisał:

O tym jak Donald zdobył mieszkanie, to akurat jest cała masa art czytanych, oglądanych, słuchanych. Narracje budował dziennikarz śledczy, masę lat do tyłu.

Tym razem potrzebny był stoper.

Kolejny raz, nie jestem wyborcą pisu, nie lubię jedynie ludzi bez kręgosłupa.

Takie opowieści mnie bawią jak zamach w Smoleńsku , PiS rządzi , są sady . Ano tak już @fluber mi pisał , że nie chcą męczenników , dlatego dla mnie to jest czyste ludzkie pi****lenie jakby to Nasz Lekarz napisał „Januszowanie” . bogaty- złodziej to takie polskie i widoczne nawet na forum koszykarskim . 🤮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie żaden poziom żenady nie zdziwi. Dziwią mnie ludzie którzy za takimi ludźmi idą w ciemno. Jeżeli jako gwardia przyboczna aby być przy podziale łupów to rozumiem. Ale gdy tak bardziej dla idei to już się robi dziwnie. Jakbym nie widział innej drogi do dojścia do ładnego mieszkania niż polityka to logiczne jest ze bym poszedł tamta droga. Na szczęście jak wielu z nas mamy inne dojście.  

6 minut temu, Koelner napisał:

Takie opowieści mnie bawią jak zamach w Smoleńsku , PiS rządzi , są sady . Ano tak już @fluber mi pisał , że nie chcą męczenników , dlatego dla mnie to jest czyste ludzkie pi****lenie jakby to Nasz Lekarz napisał „Januszowanie” . bogaty- złodziej to takie polskie i widoczne nawet na forum koszykarskim . 🤮

Akurat nie zdziwiłbym się jakby naszym światem rządził układ PiS po w dalszym ciągu gdzie są wzajemne gwarancje bezkarności jednych i drugich. Walka i polaryzacja dla picu a nietykalność gwarantowana wśród elit. Przecież ogólnie nie pamietam aby były jakieś wyroki w postępowaniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

Takie opowieści mnie bawią jak zamach w Smoleńsku , PiS rządzi , są sady . Ano tak już @fluber mi pisał , że nie chcą męczenników , dlatego dla mnie to jest czyste ludzkie pi****lenie jakby to Nasz Lekarz napisał „Januszowanie” . bogaty- złodziej to takie polskie i widoczne nawet na forum koszykarskim . 🤮

Nie wiem dlaczego odnosisz wszystko do polityki i PISu. Jeszcze dodatkowo dolepiając "zamach" i Smoleńsk (co to ma z historią gdańskiego ratusza i PO wspólnego?)

A opowieści Cię bawią, bo nie Ciebie z żoną i dziećmi bez powodu, wyciągnięto na ulicę.

Problem w tym, że jest duża przestrzeń pomiędzy opowieścią a faktami. 

7 minut temu, ignazz napisał:

Akurat nie zdziwiłbym się jakby naszym światem rządził układ PiS po w dalszym ciągu gdzie są wzajemne gwarancje bezkarności jednych i drugich. Walka i polaryzacja dla picu a nietykalność gwarantowana wśród elit. Przecież ogólnie nie pamietam aby były jakieś wyroki w postępowaniach. 

Otóż to. Nawet jeżeli były, to dla płotek, którym wydawało się, że mogą przeskoczyć układy.

Nie zgadzam się jedynie z jednym słowem, nie nazwałbym tego elitą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, StaryFan napisał:

Nie wiem dlaczego odnosisz wszystko do polityki i PISu.

Bo nie ma obecnie większych fanatyków na polskiej scenie politycznej niż Antypis.

Wystarczy się z nimi nie zgodzić (w sensie nie krzyczeć razem z nimi JEBAĆ PIS!) i już 'walczysz za PiS', 'idziesz za PiSem' itp.

 

Nie daj Bóg zagłosujesz za PiSem -> to już jesteś praktycznie w partii xD 

 

Ot Polski odpowiednik BLMowców krzyczących RACIST na każdego kto nie płynie z prądem :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, StaryFan napisał:

Nie wiem dlaczego odnosisz wszystko do polityki i PISu. Jeszcze dodatkowo dolepiając "zamach" i Smoleńsk (co to ma z historią gdańskiego ratusza i PO wspólnego?)

A opowieści Cię bawią, bo nie Ciebie z żoną i dziećmi bez powodu, wyciągnięto na ulicę.

Problem w tym, że jest duża przestrzeń pomiędzy opowieścią a faktami. 

 

to jest taka sama narracja, powyzywajmy od złodziejów , przestępców a jak dojdziemy do władzy to głowa w piach. 

wcale mnie nie bawią takie historie ale jest to idealny materiał dla Jacka Kurskiego. 

4 minuty temu, julekstep napisał:

Bo nie ma obecnie większych fanatyków na polskiej scenie politycznej niż AntyPO.

Wystarczy się z nimi nie zgodzić (w sensie nie krzyczeć razem z nimi ZDRAJCY z  PO!) i już 'walczysz za PO', 'idziesz za PO' itp.

 

Nie daj Bóg zagłosujesz za PO -> to już jesteś praktycznie w partii xD 

 

Ot Polski odpowiednik BLMowców krzyczących RACIST na każdego kto nie płynie z prądem :) 

poprawione 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze poziom protestu wobec działań PiS-u rośnie wraz z poziomem żenady rządzących. Chłopaki już się nawet nie kryją ze swoimi politycznymi fanaberiami i bezczelnie się śmieją pokazując paluch środkowy. Wiele osób w Polsce odcinało się zupełnie od polityki mając ważniejsze kwestie na głowie ale mobilizacja nastąpiła po kolejnych ruchach Kaczyńskiego. Wyjątkowo parszywy styl rządzenia w oparciu o głupi ale większościowy elektorat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.