Skocz do zawartości
Borys

Polityka w Polsce i na świecie

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

PAPIEŻ NA PREZYDENTA!

za młodu? byłby świetny. jego poczucie humory gdy był młody bezcenne

na starość jak z Duncanem. Koniec przesłonił nam obraz wcześniejszego wesołego gościa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, ignazz napisał:

jak z Duncanem. Koniec przesłonił nam obraz wcześniejszego wesołego gościa

nie pamiętam żeby Duncan był kiedykolwiek wesoły. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, josephnba napisał:

Na szczęście nie każdy jest "kali iść, Kali jeść"

Nie przejmuj się, nie tylko ty wróciłeś z powodu bariery językowej 

Masz u mnie flaszkę wódki. Zabawny z ciebie chłop. 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, karl napisał:

To dlaczego nazywasz ich zawodowcami, jeśli nawet nie wiesz jaką mają skuteczność :) 

bo tylko im sie udaje i robia to regularnie:)

25 minut temu, ignazz napisał:

dla dobra Polski lepiej by było gdybyśmy mieli luznego gościa który biegle napierdala kilkunastoma językami, świetnie wyglądającego, kulturalnego niż takiego dukacza nawet profesora nauk politycznych

prezydentem powinien byc tlumacz?:)

jak w tym roku google wypuscilo pierwszego tlumacza w czasie rzeczywistym to za 10 lat znajonosc jezykow obcych bedzie zbedna:)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, DeltaCenter napisał:

Masz u mnie flaszkę wódki. Zabawny z ciebie chłop. 

teraz wiesz jaki jesteś smutas jak dla Ciebie wszyscy są zabawni , wyjedź z południa na północ będziesz radośniejszy 

10 minut temu, fluber napisał:

prezydentem powinien byc tlumacz?:)

Lepiej niż dlugopis

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Koelner napisał:

teraz wiesz jaki jesteś smutas jak dla Ciebie wszyscy są zabawni , wyjedź z południa na północ będziesz radośniejszy 

Kierunek na północ? Mieszkania zimne, zaciemnione. Teraz mam piękny widok na wschód. Rano słoneczko pięknie grzeje. Na północy za dużo potomków Ukraińców, mentalność poPGR-wska, wysokie poparcie dla postkomunistów. Tereny nijakie tożsamościowo, smutni ludzie. Morze zimne. Zatoka Gdańska ble - brudna, smród smażonego oleju w nadmorskich "kurortach" i pełno cwaniaczków wciskających garnki emerytom. 

Ale Jarosława Olszewskiego i Dariusza Stenkę lubiłem oglądać. :)

Edytowane przez DeltaCenter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Koelner napisał:

4059881.jpg.fb-min.jpg

potwierdzam.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Kierunek na północ? Mieszkania zimne, zaciemnione. Teraz mam piękny widok na wschód. Rano słoneczko pięknie grzeje. Na północy za dużo potomków Ukraińców, mentalność poPGR-wska, wysokie poparcie dla postkomunistów. Tereny nijakie tożsamościowo, smutni ludzie. Morze zimne. Zatoka Gdańska ble - brudna, smród smażonego oleju w nadmorskich "kurortach" i pełno cwaniaczków wciskających garnki emerytom. 

Ale Jarosława Olszewskiego i Dariusza Stenkę lubiłem oglądać. :)

te wnioski na garnki najwiecej wpływały do mojego banku z Górnośląskiego Towarzystwa - więc znowu wtopa :) 

Teraz, RappaR napisał:

Szkoda, że gnidy żerujące na krzywdzie ludzkiej nie chcą emigrować. 

Można by wtedy rzecz, że śmieci same się wyniosły. 

Świetnie opisałeś politykę PiS , w końcu  się zgadzamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Koelner napisał:

te wnioski na garnki najwiecej wpływały do mojego banku z Górnośląskiego Towarzystwa - więc znowu wtopa :) 

Nie znam się na tym, ale rappar często ci to wypomina. Bawi mnie to. 

14 minut temu, lorak napisał:

potwierdzam.

Z kamerą wśród zwierząt??? :) Facebookowa petycję o przyłączenie Podkarpacia i Lubelszczyznę już podpisaliście? Inne postacie umieściłbym na tym obrazku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, fluber napisał:

kiedyś było lepiej (dla ludzi) pod względem polityki narkotykowej. za PiS jest gorzej.

a ceny BTW, to nie zależą od działań tak nieistotnego rządu, jak nasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, lorak napisał:

kiedyś było lepiej (dla ludzi) pod względem polityki narkotykowej. za PiS jest gorzej.

chyba nie jarałeś dobrej klasy marihuany medycznej :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, rw30 napisał:

co? jakie to ma znaczenie? tłumaczenia, typu te Delty, to LOL.

Wyjmij kolek z tyłka. Nie bądź taki sztywny. To luźne forum. Nikt tu chyba nie wymaga profesjonalnych ekspertyz. 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
22 godziny temu, RappaR napisał:

Dla Ciebie też. Gdyby było inaczej, to byś znalazł lepsze. A tak, sam przyznajesz, że nigdzie nie będzie Ci lepiej

ewentualnie jestem zbyt leniwy albo mam zadatki na męczennika

22 godziny temu, fluber napisał:

mamy tu do czynienia z gosciem ktory od kilku lat CODZIENNIE wchodzi na forum napisac

chciałbym zasłużyć na aż taką rangę, ale wydaje mi się, że to jednak kwestia oczopląsu

na jeden rok sam się wyprowadziłem, potem na pół roku zostałem wyrzucony za ładne oczy przez moderatora, który nie ukrywa się z dziś z dziecięcą wprost miłością do PIS, w sumie jak na 3 lata bezustannej aktywności, przez większość tego czasu byłem zadziwiająco nieobecny

komplement dotyczący regularnego trybu internetowego funkcjonowania przyjmuję z wdzięcznością

22 godziny temu, fluber napisał:

co sie dzisiaj spierdolilo w samochodzie i jak juz nie jest w stanie dluzej nim jezdzic.

błąd 1 : ten samochód nie jest mój, państwo polskie nie ma ze mnie żadnego pożytku, a ja nie mam żadnego pożytku z państwa polskiego, w istocie jestem bezpaństwowcem z ducha i natury, a jedynie formalnie wciąż mam polskie obywatelstwo, obok czeskiego, bo jestem zbyt leniwy, a zuchwale sobie myślę, że również zbyt rozsądny, by wdać się w wyczerpujący biurokratyczny kontredans z polską machiną urzędniczą o taką, w sumie, drobnostkę

błąd 2 : o PIS piszę chętnie i zawsze ujemnie nie dlatego, że przeszkadzają mi jego rządy, gdyż mnie samemu PIS może skoczyć na rolkę i zatańczyć polkę, ale dlatego, bo źle i komicznie myślę o guście estetycznym i świadomości obywatelskiej Polaków en masse, czego wybrane przez nich samodzielnie rządy PIS są, koronnym potwierdzeniem, dowodem prawdziwego istnienia wszystkich wad tego społeczeństwa, które nie zasługuje na wolność i władzę nad swoim losem  

ergo : przechodząc na Twój żargon i nomenklaturę dlaczego twierdzisz, że ten samochód, którego działalność osobiście żyrujesz, jeździ prawidłowo, chociaż wszyscy niezależni mechanicy świata orzekli zgodnie, że ów zdezelowany i potargany gruchot ma zepsute hamulce, urwaną kierownicę i właśnie turla się w przepaść ?

cytując klasyka : sto tysięcy bez pałasza/ tysiąc dziewcząt w bieli/i krzyknęli : dobra nasza !/i wszyscy zginęli

Czego Tobie i wszystkim, sądzącym iż znajdują się w ferrari na ekskluzywnej autostradzie, życzę z całego mego złego serca, a nawet jestem dziwnie pewien

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, quevas napisał:

chciałbym zasłużyć na aż taką rangę, ale wydaje mi się, że to jednak kwestia oczopląsu

na jeden rok sam się wyprowadziłem, potem na pół roku zostałem wyrzucony za ładne oczy przez moderatora, który nie ukrywa się z dziś z dziecięcą wprost miłością do PIS, w sumie jak na 3 lata bezustannej aktywności, przez większość tego czasu byłem zadziwiająco nieobecny

na zawsze w naszych serduszkach!

ja Ci przynosiłem paczki do więzienia, pamiętasz? :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, julekstep napisał:

chyba nie jarałeś dobrej klasy marihuany medycznej :P 

no nie jadłem, w ogóle nie jem narkotyków, ale czytam forum dla ćpunów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, julekstep napisał:

na zawsze w naszych serduszkach!

ja Ci przynosiłem paczki do więzienia, pamiętasz? :( 

jak przez mgłę

może dlatego, że byłem w sanatorium

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, lorak napisał:

no nie jadłem, w ogóle nie jem narkotyków, ale czytam forum dla ćpunów.

pytanie było o jaranie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, julekstep napisał:

pytanie było o jaranie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

było? przecież i koka się przewijała, więc myślałem, że gadacie ogólnie. tak czy inaczej ceny nie zależą od działań polskiego rządu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, quevas napisał:

komplement dotyczący regularnego trybu internetowego funkcjonowania przyjmuję z wdzięcznością

jeszcze sobie zasluzysz na ten komplement nieco na wyrost:) masz na to mnostwo czasu:)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi