Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, quevas napisał:

faktycznie : w Polsce imaginacją jest przestrzeganie norm chrześcijańskich przez ludzi najgłośniej nazywających innych barbarzyńcami

Wobec agresji barbarii nastawianie tyłka  drugiego policzka nie jest dobrym pomysłem. Nie oczekuj koncyliacyjnych zachowań w odpowiedzi na agresję drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, RappaR napisał:

Zawsze mi imponuje niesamowita miłość do wolności słowa u lewaków 

U kogo? 😂

Wybździny Piekary są po prostu literacko słabe. Później ludziom polska fantastyka kojarzy się z takim gownem. 

6 minut temu, Sebastian napisał:

Aczkolwiek gdyby Piekara miał za to siedzieć to taki Mróz powinien wisieć :)

A i owszem, obok Piekary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, quevas napisał:

w programie TVP : pan poseł Bosak, wspierany gorliwie przez prowadzącego politruka o aparycji i elegancji zachowania hitlerowskiego podoficera w żydowskim gettcie, powtarza litanię zarzutów wobec LBGT, puentując : my szanujemy równość tych ludzi i dlatego mówimy jak jest

Zabawne, bo kiedy Europa mówiła jak jest widząc maszerujących przez Warszawę 60 tys. faszyzujących nacjonalistów, grzecznie, za nienawistnymi transparentami - jak za panią matką, pan Bosak miał wyraźne kłopoty z zaakceptowaniem szacunku dla swojej równości

polska prawica narodowa wykazuje wigor bijąc z całej siły innych oraz płaczliwość inkasując nawet najdelikatniejsze ciosy

Nie oglądałem ale zapytam, jakich argumentów użył Bosak i z którym konkretnie się nie zgadzasz ?

I mam dla Ciebie zadanie - nie za trudne. Obejrzyj sobie film z marszu niepodległości i policz flagi. Z jednej strony te na których były nienawistne państwa a następnie te biało czerwone. Jak już to zrobisz to wróć z wnioskami. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, quevas napisał:

nie tracę czasu na zgodę albo sprzeciw wobec infantylnych aktów strzelistych sugerujących dwudziesty dziewiąty rozbiór Polski, tym razem przez finansowanych przez żydowskich miliarderów lewaków, gejów, transów i drag queen usiłujących biednej Najjaśniejszej założyć tęczowe majtki

dlaczego zatrudniasz mnie do aktywności, jaką powinni wykazać się środowiska organizujące wydarzenia odbierane przez Europę jednoznacznie negatywnie ?

Czyli reasumując. Nic nie rozumiesz ale kłapiesz mordą na lewo i prawo. Nie masz własnego zdania bo nie jesteś w stanie samodzielnie przeanalizować. Ode mnie ignor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, quevas napisał:

Zabawne, bo kiedy Europa mówiła jak jest widząc maszerujących przez Warszawę 60 tys. faszyzujących nacjonalistów, grzecznie, za nienawistnymi transparentami - jak za panią matką, pan Bosak miał wyraźne kłopoty z zaakceptowaniem szacunku dla swojej równości

 

Ta sama Europa, która sprzedaje broń do mordujących gejów krajów arabskich.

Jednostki kochające wolność i idee Orwella(idee, nie jego ostrzeżenia) brzydzą się opiniami Europy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2020 o 23:29, kucio napisał:

@fluber - jeśli w ogóle będzie druga fala :) Bo teraz to nic nie wiadomo. Nagle wszystko gra i nawet wiece wyborcze są i ludzie są zdrowi, a pogoda nie rozpieszcza.

Jak już wcześniej wspominalem, jeśli chodzi o koronawirusa jestem zbyt dużym optymista... 

W dniu 6.06.2020 o 23:32, fluber napisał:

bardzo bym sie cieszyl jakby ktos znalazl jakies sensowne wyjasnienie dlaczego w sezonie grypowym ma nas nie pierdolnac:/

Cofam. Odpowiedź " Bo pierdolnie nas wcześniej" Wcale mnie nie cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lorak napisał:

zielona wyspa.

"Od kilku miesięcy nasz ponad 3-procentowy wzrost cen jest najgorszym rezultatem w Unii Europejskiej."

 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-07-31/inflacja-w-lipcu-ciagle-mamy-ponad-3-procentowy-wzrost-cen/?ref=aside_najnowsze

https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/spadek-pkb-w-ue-w-ii-kw-2020-wiekszy-niz-w-usa-prawdziwa-katastrofa-w-hiszpanii/gedtbs1

Pewnie znowu uciekniesz od odpowiedzi albo dasz downvote, ale zadam Ci pytanie:

Co lepsze - spadek PKB o 22,4% czy 3% inflacja w zakresie celu NBP? Dasz radę odpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał:

https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/spadek-pkb-w-ue-w-ii-kw-2020-wiekszy-niz-w-usa-prawdziwa-katastrofa-w-hiszpanii/gedtbs1

Pewnie znowu uciekniesz od odpowiedzi albo dasz downvote, ale zadam Ci pytanie:

Co lepsze - spadek PKB o 22,4% czy 3% inflacja w zakresie celu NBP? Dasz radę odpowiedzieć?

Ale nam grozi i to i to Rappar. Nie żyjemy w próżni. Nasz rząd na początku wprowadził obostrzenia i to trochę pomogło powstrzymać Covid ale dziś po poluzowaniu epidemia się rozlewa i znów będzie trzeba przykręcić śrubę. A przykręcenie śruby teraz latem będzie bardzo bolało. Ponadto nie żyjemy w próżni, eksport będzie płakał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.