Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ignazz napisał:

Były porównania do Mamy a teraz miłość do PIS do domu ;)

coraz cieplejsza atmosfera  

Miłość do Polski wielkiego patrioty vasquiego.

7 minut temu, quevas napisał:

chciałbym jeszcze dodać, że PIS robi wszystkich jak sam Lance Armstrong, ale krępuję się z powodu nazwy elementów mechanizmu rowerowego, których w tym celu nadużywa

W sensie że PiS jest tolerancyjny i nie boi się powoływać reprezentantów z mniejszości na stanowiska państwowe? Przecież wiem, już przestań z tym chwaleniem bo aż dziwnie się robi ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

Geny to chyba nie , mamusia zasłużona dla Solidarności oraz Gdańska 

cholera wie

tak czy siak 'bracia Kurscy' to imho większy fenomen niż to że mieliśmy w tym samym czasie prezydenta i premiera bliźniaków :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

generalnie w porządku jest ciężko chorej kobiecie bez nóg odmówić wozka i kazac jej pełzać

Ojej, jak (zwykle) dramatycznie! 

Babeczka zrobiła z siebie ofiarę polityczną - gdy nią ewidentnie nie była, jak sobie uważasz, że to nie fair i niepełnosprawność kobiety tłumaczy wszystko, co robi, łącznie z hejtem i podejrzeniem o stalking, to sobie tak uważaj, nic mi do tego - rzeczywistość jest najprawdopodobniej taka, że kobieta zrobiła z siebie cynicznie ofiarą czegoś, co nie miało miejsca. ,,Nie ma dużej różnicy'', hehe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Ojej, jak (zwykle) dramatycznie! 

Babeczka zrobiła z siebie ofiarę polityczną - gdy nią ewidentnie nie była, jak sobie uważasz, że to nie fair i niepełnosprawność kobiety tłumaczy wszystko, co robi, łącznie z hejtem i podejrzeniem o stalking, to sobie tak uważaj, nic mi do tego - rzeczywistość jest najprawdopodobniej taka, że kobieta zrobiła z siebie cynicznie ofiarą czegoś, co nie miało miejsca. ,,Nie ma dużej różnicy'', hehe. 

Skąd. Uważam po prostu że jeżeli niepelnosprawny kogoś hejtował to nie usprawiedliwia to odebrania mu środków na leczenie. 

58 minut temu, BMF napisał:

kobieta została wyrzucona z fundacji m.in. za publiczne hejtowanie niepełnosprawnych dzieci'. :) 

Btw. To ja pisze dramatycznie? :)

jeden przykry komentarz na fb pod adresem 17letniego mężczyzny to publiczne hejtowanie niepełnosprawnych dzieci:)  ale to ja pisze dramatycznie:) lol:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fluber napisał:

Skąd. Uważam po prostu że jeżeli niepelnosprawny kogoś hejtował to nie usprawiedliwia to odebrania mu środków na leczenie. 

 

Może i tak jest, ale celem tego artykułu nie jest wskazanie, że ,,odebranie środków na leczenie było zasadne'' - a wskazanie, że nie chodziło wcale o poparcie dla Andrzeja Dudy, a o wypowiedzi publiczne i konflikt z byłym partnerem oraz jego rodziną. Poziom Dudy-obrońcy pedofila, ale na mniejszą skalę.

38 minut temu, julekstep napisał:

tak czy siak 'bracia Kurscy' to imho większy fenomen niż to że mieliśmy w tym samym czasie prezydenta i premiera bliźniaków :)

To jest patologiczne na kilku płaszczyznach. 

1) Z grubsza hejtowanie osób publicznych za rzeczy, które robią ich rodzice/dzieci to parodia, bo bardzo często nie ma żadnego związku między wychowaniem, a konkretnym działaniem dzieci. Oczywiście obie strony to robią gdy im to pasuje.

2) Jeżeli za potencjalne czyny syna Kurskiego odpowiada Kurski, to czy za czyny Kurskiego odpowiadają rodzice Kurskiego, czyli ... rodzice drugiego Kurskiego? 

Paradoks Kurskiego. 

Ale ta sprawa ani nie jest dennym atakiem (bardzo duży materiał jak na publikację prasową), ani nie jest pozbawiony sensu, skoro już poszła zapowiedź, że sprawa ponownie zostania zbadana (czy tam jest analizowana w kontekście tego artykułu). Nie twierdzę, że ten Kurski junior jest winny, ale chyba żaden rodzic nie chciałby, żeby jego 10-letnia córka miała 19-letniego przyjaciela, dziwnie to wszystko brzmi. Ale może jestem staroświecki. ;]

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fluber napisał:

My nie jesteśmy. Ale myślę że są tu osoby które myślały że Trzaskowski i jego sztab mówią prawdę:) 

Ale tak serio mówiąc to poza śmieszną sugestią z dopisywaniem X na kartach wyborczych, które z pozostałych zarzutów są nieprawdziwe ? 

Pomijam deklaracje sztabu Trzaskowskiego bo wiadomo chyba co o PO myślę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sebastian napisał:

Ale tak serio mówiąc to poza śmieszną sugestią z dopisywaniem X na kartach wyborczych, które z pozostałych zarzutów są nieprawdziwe ? 

Pomijam deklaracje sztabu Trzaskowskiego bo wiadomo chyba co o PO myślę. 

Konfa, PO - jedno zło! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sebastian napisał:

Ale tak serio mówiąc to poza śmieszną sugestią z dopisywaniem X na kartach wyborczych, które z pozostałych zarzutów są nieprawdziwe ? 

Prawdziwym jest zarzut że wybory nie odbyły się w maju ale mam nadzieję że jeszcze pamiętasz dlaczego i co sadzili o wyborach w maju politycy którzy chcą teraz unieważnienia wyborów bo nie odbyły się w maju? :)

zarzut o nieobiektywne TVP też prawdziwy ale nie było to powodem uniewazNienia poprzednich wyborów kiedy składa nowe takie protesty wiec teraz też nie będzie. 

kwestia nie wysłanych pakietów słuszna ale tu braków jest o wiele za mało żeby uznać iż wpłynie to na wynik wyborow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, fluber napisał:

My nie jesteśmy. Ale myślę że są tu osoby które myślały że Trzaskowski i jego sztab mówią prawdę:) 

ja cały czas mam nadzieję , że nie każde słowo wypowiedziane przez PiS jest prawdą :)

2 minuty temu, fluber napisał:

kwestia nie wysłanych pakietów słuszna ale tu braków jest o wiele za mało żeby uznać iż wpłynie to na wynik wyborow

każdy głos na wagę złota !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fluber napisał:

 

@julekstep

Już wiemy którzy wyborcy głosowali na złość tym drugim

 

Manipulacja godna tvp, gratulacje. 

Od kiedy to wybór mniejszego zła = wybór na złość tym drugim? 

Głosowałem na Trzaskowskiego dlatego ponieważ jak pisałem wybór Dudy był dla mnie, dla nas w mojej opinii wyborem gorszym.

Nie głosowałem na złość nikomu i raczej w ten sposób należy interpretować takie sondaże. Jak można wyciągać z tego wnioski inne niż głos przeciwko kandydaturze Dudy nie pojmuję mi o szczerych chęci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Czyli wyborcy PiS są dużo bardziej zadeklarowanymi pisowcami, niż wyborcy Platformy - platformersami? Nie wiem czy to źle o nich świadczy.

dokładnie , bojówki NSDAP i komunistów byli bardziej zadeklarowani niż pozostali wyborcy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BMF napisał:

Czyli wyborcy PiS są dużo bardziej zadeklarowanymi pisowcami, niż wyborcy Platformy - platformersami? Nie wiem czy to źle o nich świadczy.

Czyli wyborcy Dudy głosowali za Duda a nie przeciw "pedalom"  A wyborcy Trzaskowskiego glosowali przeciw Ciemnogrodowi a nie za Trzaskowskim. 

To też pokazuje który sztab robił kampanię nienawiści a który pozytywna. 

13 minut temu, Van napisał:

Manipulacja godna tvp, gratulacje. 

Od kiedy to wybór mniejszego zła = wybór na złość tym drugim? 

Głosowałem na Trzaskowskiego dlatego ponieważ jak pisałem wybór Dudy był dla mnie, dla nas w mojej opinii wyborem gorszym.

Nie głosowałem na złość nikomu i raczej w ten sposób należy interpretować takie sondaże. Jak można wyciągać z tego wnioski inne niż głos przeciwko kandydaturze Dudy nie pojmuję mi o szczerych chęci...

Glosuje się za a nie przeciwko. Realnie Duda ma 8 milionów wyborcow, a Trzaskowski 4 miliony. 

Nie wrzucałbym tekstu o głosowaniu na złość gdyby nie pojawiły się tutaj takie zarzuty wobec głosujących na Dudę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.