Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, RappaR napisał:

Najlepsza rzecz w Norwegii, wystarczy zobaczyć ich wskaźniki resocjalizacji

https://m.mojanorwegia.pl/aktualnosci/norweskie-wiezienie-rajem-byc-moze-ale-nie-dla-kobiet-raport-13075.html

10 minut temu, Koelner napisał:

Norwegia nie jest w UE

Ale jest w Europie chyba.

 

2 minuty temu, jack napisał:

Ja niczego nie bronię tylko rozumiem, że więzień głosuje za partią która system więziennictwa oparty na resocjalizacji stawia nad wilgotnym, przeludnionym lochem. 

Potwierdzasz zatem, że przeciętny więzień jest bardziej inteligentny niż 20% wyborców PIS.

Potwierdzam, iż najbardziej przestępcza grupa społeczna są wyborcy PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Camelus napisał:

https://wyborcza.pl/7,75398,26145789,syn-jacka-kurskiego-zaczal-mnie-krzywdzic-gdy-mialam-dziewiec.html

Ktoś ma w wybiórczej kupiony abonament? Bo nie wiem czy artykuł na poziomie faktu czy coś poważniejszego?

 

https://www.wiesci24.pl/2020/07/21/syn-kurskiego-oskarzony-o-pedofilie-sprawe-dwukrotnie-umorzono/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie tę niepełnosprawną ofiarę Platformy z kampanii?

https://wiadomosci.onet.pl/kujawsko-pomorskie/niepelnosprawna-nabrala-dude-jeszcze-przed-rosyjskimi-pranksterami/crzzh1m

Niby nic takiego, ale bawi cholernie. 

Vasquez, weźże napisz, że Cię środowisko koszykarskie dyskryminuje ze względu na poglądy, a może dostaniesz zaproszenie do TVNu, lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mrtio napisał:
2 godziny temu, jack napisał:

Ja niczego nie bronię tylko rozumiem, że więzień głosuje za partią która system więziennictwa oparty na resocjalizacji stawia nad wilgotnym, przeludnionym lochem. 

Potwierdzasz zatem, że przeciętny więzień jest bardziej inteligentny niż 20% wyborców PIS.

Potwierdzam, iż w najbardziej przestępczej grupie społecznej większością są wyborcy PO?

Poprawiłem błędy logiczne, nie dziękuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Camelus napisał:

https://wyborcza.pl/7,75398,26145789,syn-jacka-kurskiego-zaczal-mnie-krzywdzic-gdy-mialam-dziewiec.html

Ktoś ma w wybiórczej kupiony abonament? Bo nie wiem czy artykuł na poziomie faktu czy coś poważniejszego?

https://wpolityce.pl/media/510223-antoni-kurski-zaprzecza-informacjom-wyborczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Camelus napisał:

Ktoś ma w wybiórczej kupiony abonament? Bo nie wiem czy artykuł na poziomie faktu czy coś poważniejszego?

Głównie słowo przeciwko słowu, ale część rzeczy (np. przepraszajacy mail Kurskiej do tej rodziny, opinie psychologów) zweryfikować można, a są obciążające. To, że 17-20 letni gość miał 9-12-letnią przyjaciółkę samo w sobie jest podejrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

Pamiętacie tę niepełnosprawną ofiarę Platformy z kampanii?

https://wiadomosci.onet.pl/kujawsko-pomorskie/niepelnosprawna-nabrala-dude-jeszcze-przed-rosyjskimi-pranksterami/crzzh1m

Niby nic takiego, ale bawi cholernie. 

Przeczytałem cały tekst i wynika z niego że wyrzucili ja z fundacji nie dlatego ze wspierała PiS ale za to że hejtowala w necie sympatyków Platformy. Niespecjalnie duza roznica... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Niespecjalnie duza roznica... 

Tak, nie ma dużej różnicy między ,,niepełnosprawna kobieta została wyrzucona z fundacji za poparcie Andrzeja Dudy'' a ,,kobieta została wyrzucona z fundacji m.in. za publiczne hejtowanie niepełnosprawnych dzieci''. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, BMF napisał:

Głównie słowo przeciwko słowu, ale część rzeczy (np. przepraszajacy mail Kurskiej do tej rodziny, opinie psychologów) zweryfikować można, a są obciążające. To, że 17-20 letni gość miał 9-12-letnią przyjaciółkę samo w sobie jest podejrzane.

Co Jarosław Kurski musi mieć we łbie żeby dla paru sprzedanych gazet więcej wrzucać do ogólnopolskiej gazety oskarżenia na temat własnego bratanka gdzie sprawa to temat pudełko wy w sytuacji gdy nie ma właściwie żadnych dowodów... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Co Jarosław Kurski musi mieć we łbie żeby dla paru sprzedanych gazet więcej wrzucać do ogólnopolskiej gazety oskarżenia na temat własnego bratanka gdzie sprawa to temat pudełko wy w sytuacji gdy nie ma właściwie żadnych dowodów... 

to samo co brat

ot geny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Tak, nie ma dużej różnicy między ,,niepełnosprawna kobieta została wyrzucona z fundacji za poparcie Andrzeja Dudy'' a ,,kobieta została wyrzucona z fundacji m.in. za publiczne hejtowanie niepełnosprawnych dzieci''. :) 

Gdzie przez publiczne hejtowanie niepełnosprawnych dzieci rozumiemy skrytykowanie Rafała Trzaskowskiego za wciąganie na scenę nieświadomego 17-latka z zespolem downa i lansowanie się na jego niepełnosprawności ( gdy w rzeczywistości ten 17 latek okazał sie byc upośledzony jedynie lekko) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Jak lekko upośledzony, to wszystko git. :)

Z tego artykułu wynika ze:

1. Rafał Trzaskowski zrobił sobie zdjęcie z upośledzonym 17 latkiem

2. Podopieczna fundacji napisała na fb ze Trzaskowski lansuje się na nieświadomym downie

3. Podopieczna fundacji została z niej wyrzucona przez koleżankę Trzaskowskiego z partii za wpis z punktu 2

4. Onet robi wielki artykuł ze wyrzucenie nie ma nic wspólnego z wyborami a przyczyna było hejtowanie dziecka. 

Czyli generalnie w porządku jest ciężko chorej kobiecie bez nóg odmówić wozka i kazac jej pełzać bo nazwalą 17 latka downem. A poza tym Trzaskowski i po nie mają z tym nic wspolnego bo zarząd fundacji przecież śledzi zawsze każdy komentarz w necie każdego podopiecznego fundacji i jak są niegrzeczni to nie daje im lekarstw i to jest przecież spoko. 

Ale miło ze postanowiłeś podzielić się cała prawda:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

Stało się.

Vasquie przekonał się do PiSu (nie wiem jak można zinterpretować porównanie pisowskiej PL do Jordana).

Można zamykać temat.

Witaj w domu vasqueziaku 😘 

Były porównania do Mamy a teraz miłość do PIS do domu ;)

coraz cieplejsza atmosfera  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.