Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Koelner napisał:

Niom , głosując na złość drugiej osobie lub z przekory to dopiero trzeba mieć kompleksy :)

Bycie w obozie antyPiS pozwala poczuć się lepszym? Zawsze głosuje na człowieka. O Michniku, Lisu nie wspominam tak często jak ty o Kurskim, a tym bardziej nie snuje erotycznych wizji na jego temat na pograniczu zoofilii. Może za mało wykształcony jestem? Mam nie te tablice rejestracyjne i na garnkach się nie znam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DeltaCenter napisał:

Bycie w obozie antyPiS pozwala poczuć się lepszym? Zawsze głosuje na człowieka. O Michniku, Lisu nie wspominam tak często jak ty o Kurskim, a tym bardziej nie snuje erotycznych wizji na jego temat na pograniczu zoofilii. Może za mało wykształcony jestem? Mam nie te tablice rejestracyjne i na garnkach się nie znam. 

nie musisz mi się tłumaczyć :) Kurski mnie drażni bo wstyd przynosi za publiczne pieniądze i wykorzystuje naiwność ludzi . A o co Ci chodzi z Michnikiem i Lisem ? Obecnie znaleźli się na stercie gruzu i mam nadzieje , że będą tam jak najdłużej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, julekstep napisał:

 

Jak widać romantycy przed 70tką ciągle nie przetrawili wyników badań z których wynika, że widzowie tvp częściej sięgają po inne media niż widzowie tvn :)

 

 

pisalem o programach informacycjnych z ktorych 70latkowie czerpia wiadomosci , a nie o tym ze pozniej wola przelaczyc na  miliarderow zamiast  ogladac rolnik szuka zony , pod wzgledem rozrywki (filmy,seriale, programy)  wiekszosc stacji >>>>>tvp.  pozatym ci ludzie nie korzystaja z internetu - najlepszego zrodla informacji

Cytat

 

jeśli wśród osób 65+ 1 na 7 ma wyższe a wśród osób do 35 lat jest to praktycznie co druga osba to wzór nie jest jakoś specjalnie potrzebny

no chyba że potrzebujesz się poczuć lepszy od starszych -> krzyż na drogę!

 

cos ci sie chyba wzory pomieszaly - nie porownujemy absolwenta studiow ze starych czasow z abslowentem dzisiejszych uczelni .to oczywiste ze kiedys bylo trudniej zdobyc wyksztalcenie  .  o tym nie rozmawiamy .przypone twoja pierwotna teza  70 latek z podstawowym=absolwent marketingu po wyzszej szkole c*** wie czego.  .  na to nie masz zadnego wzoru poza jakimis swoimi osobistym obserwacjami.    nie czuje sie lepszy od starszych ale bardziej potrzebny.

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

co cie rozbawilo? to chyba oczywiste ze produktywny  30-40 latek jest bardziej potrzebny niz 70 latek na emeryturze ktoremu najczesciej trzeba juz  mocno pomagac.

bawią mnie Twoje wyznania w kierunku randomowych osób w internecie:

- nie lubię swojego ojca

- czuję się potrzebny

co będzie dalej? nie mogę się doczekać

Eye Movement Desensitizing and Reprocessing | EMDR | LegalNoodle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

bawią mnie Twoje wyznania w kierunku randomowych osób w internecie:

- nie lubię swojego ojca

- czuję się potrzebny

co będzie dalej? nie mogę się doczekać

Eye Movement Desensitizing and Reprocessing | EMDR | LegalNoodle

czego nie zrozumiales w tym prostym stwierdzeniu , randomowy , produktywny 30-40 latek jest bardziej  potrzebny niz randomowy 70latek na emeryturze ktoremu trzeba czesto pomagac?  czy musze specjalnie dla ciebie dopisywac ze nie chodzilo o mnie konkretnie a o ogol 30-40 latkow ?

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

czego nie zrozumiales w tym prostym stwierdzeniu , randomowy , produktywny 30-40 latek jest bardziej  potrzebny niz randomowy 70latek na emeryturze ktoremu trzeba czesto pomagac? 

tak tak - jesteś szalenie potrzebny

niezbędny wręcz!

Comfort GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

Raczej chodzi o zwykłą wygodę i jakość lokalu na poziomie europejskim a nie sowieckim a la Zbigniew zero. 

No i ogarnęli głosowanie w książeczce. 

https://www-fakt-pl.cdn.ampproject.org/v/s/www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/tutaj-odsiaduje-wyrok-anders-breivik-skarzy-sie-na-warunki/zhr7fm0.amp?amp_js_v=a3&amp_gsa=1&usqp=mq331AQFKAGwASA%3D#aoh=15953264320037&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=Źródło%3A %1%24s&ampshare=https%3A%2F%2Fwww.fakt.pl%2Fwydarzenia%2Fswiat%2Ftutaj-odsiaduje-wyrok-anders-breivik-skarzy-sie-na-warunki%2Fzhr7fm0

O takie coś walczą 🤔gratulacje jak tego bronisz. 

Bo to przecież inteligencja więzienna PO więc ogarnęli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mrtio napisał:

Ja niczego nie bronię tylko rozumiem, że więzień głosuje za partią która system więziennictwa oparty na resocjalizacji stawia nad wilgotnym, przeludnionym lochem. 

Potwierdzasz zatem, że przeciętny więzień jest bardziej inteligentny niż 20% wyborców PIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.