Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Van napisał:

Jaki, Szydło,Ziobro czy inne oszołomy zaczynają krzyczeć przeciw powiązaniu kasy z Unii z praworządnością. Sami sobie zgotowalismy taki los wybierając tych ludzi i bardzo prawdopodobne, że będą poważne konsekwencje. Ciekawe czy ciemny lud kurskiego też kupi wymówki jakie się pojawią na usprawiedliwienie jak kurek z kasą zostanie przykręcony... 

to raczej nic zaskakujacego ze w obliczu poteznego kryzysu z unii europejskiej zrobi sie luzne porozumienie panstw probujacych za wszelka cene zagarnac jak najwiecej dla siebie bez patrzenia na interes calej wspolnoty.

jakakolwiek proba powiazania finansowania z szeroko rozumiana praworzadnoscia jest wyjsciem daleko poza obowiazujace traktaty. nie tylko Polska bedzie to rozwiazanie wetowala. mysle ze czekaja nas jeszcze dlugie negocjacje.

poza tym nie rozumiem czemu oszolomami nazywasz tych ktorzy sa przeciwni rozwiazaniu ktore znaczaco obnizy roznice miedzy wplacana przez nas do ue skladka a otrzymywanymi dotacjami. moim zdaniem oszolomstwem jest cos zupelnie odwrotnego.

btw. to jest niesamowite ilu ludzi wyleczyla z kompleksow kampania Trzaskowskiego:) 

10 minut temu, Reikai napisał:

No przecież to Niemcy z Francją boją się potężnej Polski, dlatego chcą nas osłabić. Ja już słyszałem taką wersję od jednego starszego Pana.

skoro niemcy zmieniaja Konstytucje i likwiduja prog zadluzenia 60% pkb to znaczy ze sytuacja jest powazna a walka o kase bedzie ostra. niemcy doplacaja do ue a ich gospodarka mocno dostala po dupie. to nic innego jak zwykly interes polityczny a nie walla o wzniosla idee praworzadnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Van napisał:

Możesz rozwinąć tą wypowiedź? 

jestes 75 antypisowskim userem w tym tygodniu ktory w jakis sposob w swoim poscie odnosi sie do intelektu wyborcow pis i andrzeja dudy. od tygodnia czytam tutaj o byciu w lepszej polowie, ciemnym ludzie, ciemnogrodzie itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

juz rok temu holenderski minister sprawidliwosci  wspominal o jakichs nieokreslonych krokach wobec polski. 

unia europejska to zbior idei,praw i obowiazkow. korzystamy na obecnosci w ue , bogacimy sie ale jednoczesnie   nasze cwaniaki  wymyslily sobie ze beda wybiorczo traktowac wymionione  powyzej ^^^ . zjesc ciastko i miec ciastko . to tak jakbym chcial zamieszkac w niebie po smierci  ale   nie intersuje mnie przestrzeganie niektorych przykazan i tylko lust for life bycie katolikiem to nagroda ale i obowiazki . 

wg reporterow bez granic w  rankingu wolnosci prasy zajmujemy obecnie 62 miejsce w 2015 bylismy na 18 miejscu.

tako rzecze: masterBetty

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, fluber napisał:

skoro niemcy zmieniaja Konstytucje i likwiduja prog zadluzenia 60% pkb to znaczy ze sytuacja jest powazna a walka o kase bedzie ostra. niemcy doplacaja do ue a ich gospodarka mocno dostala po dupie. to nic innego jak zwykly interes polityczny a nie walla o wzniosla idee praworzadnosci

Masz rację, ale argument o praworządności będzie teraz wałkowany do upadłego i na końcu drogi dostaniemy mniejszy kawałek tortu. Ignorowanie zaleceń unijnych instytucji wychodzi bokiem i nie ma znaczenia czy jest to tylko wyrachowanie czy faktyczna walka wartości, liczyć się będzie efekt. Btw my teraz też już naruszamy czy naginamy reguly zadłużania. Zapis o limicie zadlużenia określony jest w Konstytucji, ale sposób jego liczenia w ustawie i ciekawostka wydatki głównej instytucji ratujący przedsiębiorców- PFR nie liczą się do limitu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał:

jestes 75 antypisowskim userem w tym tygodniu ktory w jakis sposob w swoim poscie odnosi sie do intelektu wyborcow pis i andrzeja dudy. od tygodnia czytam tutaj o byciu w lepszej polowie, ciemnym ludzie, ciemnogrodzie itd. itp.

Czas może na refleksje. Czy potrzebujesz 100 userow?

Nie wiem czy Duda jest głupi. Ale tak się zachowuje. 

Mam prawo o tym pisać. Tak samo jak rozwinąć temat wyborców i ich wykształcenia. Są dane wiec można coś sklecić. W 1947 byś był w lepszej sytuacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Czas może na refleksje. Czy potrzebujesz 100 userow?

przecież już opisał swoją refleksję

bardzo słuszną zresztą

Antypis żeruje na kompleksach 'intelektualnych' (tak jak - w mniejszym jednak stopniu - PiS żeruje na kompleksach 'patriotycznych')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

przecież już opisał swoją refleksję

bardzo słuszną zresztą

Antypis żeruje na kompleksach 'intelektualnych' (tak jak - w mniejszym jednak stopniu - PiS żeruje na kompleksach 'patriotycznych')

Inaczej to widzę. PiS zeruje na głupocie 

Świetny wniosek ze wyborcy lepiej wykształceni maja kompleks.......... intelektualny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Inaczej to widzę. PiS zeruje na głupocie 

Świetny wniosek ze wyborcy lepiej wykształceni maja kompleks.......... intelektualny 

'młodsi' wyborcy

to już tu było też poruszane

70cio latek z podstawowym to ten sam poziom co 30to latek magister zarządzania z wyższej szkoły c*** wie czego

i tak -> młodsi zazwyczaj mają więcej kompleksów :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

'młodsi' wyborcy

to już tu było też poruszane

70cio latek z podstawowym to ten sam poziom co 30to latek magister zarządzania z wyższej szkoły c*** wie czego

Chyba ze ten 70 latek jest „byłym” bezrobotnym lub alkoholikiem. Wtedy to byt dużo wyższy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Inaczej to widzę. PiS zeruje na głupocie 

bardziej na frustracji , jeden głosuje na przekór , drugi z powodu vazqueza , trzeci bo wrócił z zachodu gdzie nie było kolorowo a czwarty w sumie z idei ( kolejność przypadkowa ) . ogólnie to smutasy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Chyba ze ten 70 latek jest „byłym” bezrobotnym lub alkoholikiem. Wtedy to byt dużo wyższy.  

Nie zawsze. Po dyplomie z prywatnej szkoły też taki z wyższym wykształceniem może być bezrobotnym alkoholikiem.

2 minuty temu, Koelner napisał:

bardziej na frustracji , jeden głosuje na przekór , drugi z powodu vazqueza , trzeci bo wrócił z zachodu gdzie nie było kolorowo a czwarty w sumie z idei ( kolejność przypadkowa ) . ogólnie to smutasy 

Przejrzałem ostatnie posty w inne usera.

Nie ma żadnego, w którym kogoś nie obraża.

Przydałby się ban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Wyjątki są wszędzie. Ale statystyka o której rozmawiamy po wyborach kto jak głosował jest bezwzględna. Gdyby moje wybory ( jakiekolwiek ) popierała szemrana statystycznie grupa bym zadał sobie trud na refleksje. 

Zgadzam się z tym. Ja byłem przeciwko PiSowi i dokładnie taka refleksja mnie skłoniła do zmiany stanowiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Wyjątki są wszędzie. Ale statystyka o której rozmawiamy po wyborach kto jak głosował jest bezwzględna. Gdyby moje wybory ( jakiekolwiek ) popierała szemrana statystycznie grupa bym zadał sobie trud na refleksje. 

ktos powinien zrobic porzadny doktorat z efektu owczego pędu w wyborach prezydenckich na przykladzie elektoratu Rafała Trzaskowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Wyjątki są wszędzie. Ale statystyka o której rozmawiamy po wyborach kto jak głosował jest bezwzględna. Gdyby moje wybory ( jakiekolwiek ) popierała szemrana statystycznie grupa bym zadał sobie trud na refleksje. 

Czyli osoby starsze (gdzie wśród osób 65+ ok 40% ma wykształcenie podstawowe a wyższe ok 15%) to dla Ciebie 'szemrana grupa'.

Mkay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ignazz napisał:

 

Świetny wniosek ze wyborcy lepiej wykształceni maja kompleks.......... intelektualny 

ponad 40% 30-latkow ma wyzsze wyksztalcenie. ponad 50% 20-latkow studiuje. w grupie wiekowej do ktorej naleza, studiowanie to zaden wyczyn. ale na tle dzisiejszych 70-latkow moga poczuc sie adekwatnie do swojego ego.  nie wiem co Cie w tym tak bardzo dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, julekstep napisał:

'młodsi' wyborcy

to już tu było też poruszane

70cio latek z podstawowym to ten sam poziom co 30to latek magister zarządzania z wyższej szkoły c*** wie czego

i tak -> młodsi zazwyczaj mają więcej kompleksów :) 

Julek Ty bijesz jakieś rekordy głupot wypisywanych na godzinę czy coś w tym stylu ?

Dobrze wiesz, że korelacja wiek-mądrość tak nie działa. Po co piszesz głupoty w które sam nie wierzysz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.