Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Koelner napisał:

ja tam lubię jak pisze , w ostatnich 2-3 dniach używał mojego nicku w różnych kombinacjach i wesoło się to ogląda , wygląda na gościa który ma jakąś fobię albo paranoję, oglądam to jak surykatki na Animal Planet.

 

niestety często to się łączy , balety w Lublinie i ludzie stamtąd jedni z lepszych, we Lwowie poznałem gości z okolic Rzeszowa też super ale takich jakiś zachowań ,zabobonów czy nastawienia anty-ukraińskiego oraz pogardy , które przeważnie wychodzą po alkoholu ciężko zmienić, próbuje się już od prawie 100 lat

0na7ijDuE7WpV1id68gYaRiBE0Q9tmHa1VaDwEUW

Kolejny z serii "Z kamerą wśród zwierząt".? Może coś Ci się po tym alkoholu pomieszało chłopak. Z Podkarpacia Rzeszów i Krosno to obecnie jedne z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast. A jak wyobrażasz sobie okoliczne wioski i ich mieszkańców jak z filmu "Pokłosie" no to cóż mogę zrobić. Chyba tylko rozłożyć ręce. Wołyniaka już nie ma. Nie ma anryukrainizmu jak w Warszawie. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, fluber napisał:

to byl eksperyment myslowy przeciez

Wiem 

Nawiązując do niego odpowiedziałem rapparowi że nie znam szczegółów i kontekstu słów rzekomo napisanych przez koelnera więc nie mam powodów ani potrzeby tego rozstrzygać 

A to w Warszawie jest antyukrainizm?

W mieście gdzie prawdopodobnie najwięcej procentowo mieszka Ukraińców w całej Polsce?

Pojedyncze przypadki są, owszem ale czy to od razu antyukrainizm?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, josephnba napisał:

Wiem 

Nawiązując do niego odpowiedziałem rapparowi że nie znam szczegółów i kontekstu słów rzekomo napisanych przez koelnera więc nie mam powodów ani potrzeby tego rozstrzygać 

A to w Warszawie jest antyukrainizm?

W mieście gdzie prawdopodobnie najwięcej procentowo mieszka Ukraińców w całej Polsce?

Pojedyncze przypadki są, owszem ale czy to od razu antyukrainizm?

 

Właśnie dlatego. Trudno o niechęć do danej rasy, kiedy nie ma jej powszechnego występowania.  Jakąkolwiek niechęć do czarnych w Polsce nasilała się dopiero pod względem ich nasilenia w mediach zachodnich i nacisku lewicy - ich incydentalne pojawienia się w latach 90-tych i 00 nie powodowały żadnej systematycznej niechęci, co najwyżej ciekawość i obcość. 

Nieprzyjemne mogło być to z ich punktu widzenia, miałem czarną dziewczynę, która to mocno krytykowała, ale na pewno nie można mówić o negatywnych emocjach. 

Antysemityzm jest obcy w Afryce, Indiach czy Chinach. 

Wbrew lewicowej propagandzie niechęć się nie bierze z niewiedzy, a właśnie z wiedzy. 

Po prostu lewicowe media są tak hipokryczne, pełne arogancji i poczucia wyższości, że nie zauważają, że niechęć kibola do czarnego niczym się nie różni od niecheci warszawiaka do mieszkańca Podlasia i mamy tu spełnione wszystkie kryteria ksenofobii

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Kolejny z serii "Z kamerą wśród zwierząt".? Może coś Ci się po tym alkoholu pomieszało chłopak. Z Podkarpacia Rzeszów i Krosno to obecnie jedne z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast. A jak wyobrażasz sobie okoliczne wioski i ich mieszkańców jak z filmu "Pokłosie" no to cóż mogę zrobić. Chyba tylko rozłożyć ręce. Wołyniaka już nie ma. Nie ma anryukrainizmu jak w Warszawie. 

jeśli to co piszesz jest prawdą to jest nadzieja. wybory pokazały , że jak te miasta staną się rozwinięte to PIS tam nie wygra ( lub inna populistyczna narodowo socjalistyczna partia) i zacznie to promieniować na okoliczne miasteczka oraz wsie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, matek napisał:

Oj, udowodnij mi to :)

Nie rozumiałeś kontekstu, nie wiedziałeś dlaczego to napisałem i po co, a ocen zdążyłeś wydać w kilku postach. 

Pytałem ale nie raczyles, odpowiedzieć a sam zacząłeś kiedy napisałem że Ziemkiewicz to c***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Koelner napisał:

jeśli to co piszesz jest prawdą to jest nadzieja. wybory pokazały , że jak te miasta staną się rozwinięte to PIS tam nie wygra ( lub inna populistyczna narodowo socjalistyczna partia) i zacznie to promieniować na okoliczne miasteczka oraz wsie . 

Ty nigdy nie zrozumiesz. Mentalnie to jesteś ukraiński zaściankowy przesiedleniec. :)Wprowadził się taki do kamienicy po Niemcu i już mu się wydaje, że nagle się światowy zrobił. 

Gmina Kolbuszowa, bastion Mariana Krzaklewskiego, przez ostatnie 10 lat nie do poznania, podczas gdy takie Oborniki Śląskie dalej taki shitholek. Duda w drugiej turze 73%. Okoliczne wioski typu Kupno, Widelka, Bukowiec, Domatki -  powyżej 85%. Idziesz przez wioski z miejscowym, a ten ci pokazuje : ten w Anglii od 40 lat, ten i ten w USA od lat 50-tych, Ci w Kanadzie od przed wojny. Podczas gdy tam na Pomorzu w PRL-u widzieli tylko swój PGR i Gdańsk podczas odpustu, to tu na Rzeszowszczyźnie w czasach komuny liznęli już trochę zachodu. Dojdzie do tego jeszcze historia partyzantki z i po wojnie. Konia, krowy na prowincji już nie spotkasz. Traktory zastąpiły te małe ogródkowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DeltaCenter napisał:

Ty nigdy nie zrozumiesz. Mentalnie to jesteś ukraiński zaściankowy przesiedleniec. :)Wprowadził się taki do kamienicy po Niemcu i już mu się wydaje, że nagle się światowy zrobił. 

 

niestety wielka szkoda ,że znalazłeś sobie słabego idola i małpujesz Rappara , polecam znaleźć inny wzorzec, obrażać też trzeba potrafić.

nigdy nie mieszkałem w poniemieckiej kamienicy ale miałem osobę w rodzinie która była w przedwojennej Polonii gdańskiej i Ty jak i wielu pseudopatriotów z Podkarpacia moglibyście się od niej uczyć patriotyzmu.

14 minut temu, DeltaCenter napisał:

Gmina Kolbuszowa, bastion Mariana Krzaklewskiego, przez ostatnie 10 lat nie do poznania, podczas gdy takie Oborniki Śląskie dalej taki shitholek. Duda w drugiej turze 73%. Okoliczne wioski typu Kupno, Widelka, Bukowiec, Domatki -  powyżej 85%. Idziesz przez wioski z miejscowym, a ten ci pokazuje : ten w Anglii od 40 lat, ten i ten w USA od lat 50-tych, Ci w Kanadzie od przed wojny. Podczas gdy tam na Pomorzu w PRL-u widzieli tylko swój PGR i Gdańsk podczas odpustu, to tu na Rzeszowszczyźnie w czasach komuny liznęli już trochę zachodu. Dojdzie do tego jeszcze historia partyzantki z i po wojnie. Konia, krowy na prowincji już nie spotkasz. Traktory zastąpiły te małe ogródkowe. 

fakt ,że byłem w tych okolicach i okazyjnie spożyłem alkohole ale chyba wynika ,że Ty jak i reszta ciągle chodzicie najebani , przynajmniej świadczy o tym poparcie PiSu.

możesz sobie opowiadać jak tam jest ale

000954QMOF5GUX5X-C122-F4.jpg

coś blado wygląda ta mapa w dolnym prawym rogu , więc chyba coś tam świrujesz.

jeśli ktoś ma dane z 2019 roku to proszę wkleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Nie narzekamy. Pół Polski nie obrażamy, a jak trzeba to komunę bagnetem zwalczamy, a postkomunę przy urnie wyborczej. I tak Polskę od Nitrasów i Spurków ratujemy :)

Skoro głosujecie na PiS to jak zwalczacie  tę postkomune?

Obok SLD PiSowi do komuchów najbliżej widząc co się dzieje w propagandzie, zadłużaniu państwa, socjalu i tym podobnych 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Koelner napisał:

piszesz o 500 plus czy trzynastych emeryturach ? :)

pisze o tym ze dla wyborcow dudy wazniejsze od kasy sa wartosci. 500 plus to mit. w kategorii wiekowej ktora 500 plus bierze, trzaskowski bije dude poparciem na glowe.

wyborcy dudy zarabiaja mniej ale rzadziej tez sie rozwodza, oddaja rodzicow do domu opieki, czy plodza dzieciaki na boku.

wazniejsze niz 500 zloty miesiecznie na dziecko czy 90 zlotych miesiecznie dodatku do emerytury jest dla nich fakt ze ktos o nich pamieta, mysli i dba i sa dla kogos wazni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

pisze o tym ze dla wyborcow dudy wazniejsze od kasy sa wartosci. 500 plus to mit. w kategorii wiekowej ktora 500 plus bierze, trzaskowski bije dude poparciem na glowe.

wyborcy dudy zarabiaja mniej ale rzadziej tez sie rozwodza, oddaja rodzicow do domu opieki, czy plodza dzieciaki na boku.

wazniejsze niz 500 zloty miesiecznie na dziecko czy 90 zlotych miesiecznie dodatku do emerytury jest dla nich fakt ze ktos o nich pamieta, mysli i dba i sa dla kogos wazni.

Udowodnij że wyborcy dudy rzadziej zdradzają 

Masz na to jakieś statystyki?

Albo że rzadziej oddaj rodziców do domów opieki 

A że zarabiają mniej to wiadomo że wolą socjalistów którzy im trzynaste emerytury, czternaste i tym podobne, obciążające mój fundusz emerytalny sposobu przekupstwa oferują

ja wiem że przynajmniej teoretycznie wyborcy PiS są bliżej kościoła to da się udowodnić 

ale nic bliżej kościoła nie jest równe być bliżej Boga lub dekalogu

tu przykładem jest moja teściowa atakująca pedałów, nienawidząca kobiet z mojej pracy, krytykująca moja straż, krwiodawstwo czy to że jestem w bazie dawców szpiku

ale do kościoła kilka razy w tygodniu, a poza nim szczucie na innych dzięki TVP i r.maryja

nawet moja żonę chciała niemalże siła do uczelni Rydzyka zagonić...

jak się domyślasz za często się nie widujemy 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Udowodnij że wyborcy dudy rzadziej zdradzają 

Masz na to jakieś statystyki?

mam statystyki na to ze rozwodow ( w tym tych z orzeczeniem o winie) jest znacznie wiecej tam gdzie trzaskowski ma wyzsze poparcie i znacznie mniej tam gdzie ma nizsze poparcie ( miasta vs wies, zachod vs wschod). 

10 minut temu, josephnba napisał:

 

Albo że rzadziej oddaj rodziców do domów opieki 

oraz mam statystyki ze znacznie wiecej ( czesto kilkukrotnie) seniorow przebywa w domach opieki w wojewodztwach w ktorych wygrywa trzaskowski niz w tych w ktorych wygrywa duda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

To że w miastach jest więcej rozwodów nie znaczy że wyborcy Trzaskowskiego zdradzają częściej niż Dudy

Znaczy to ni mniej ni więcej że na wsiach mniej jest rozwodów bo co ludzie powiedzą

ja pisalem o rozwodach, dzieciach spoza malzenstwa i oddawaniu rodzicow do domu starcow, nie o zdradzaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

mam statystyki na to ze rozwodow ( w tym tych z orzeczeniem o winie) jest znacznie wiecej tam gdzie trzaskowski ma wyzsze poparcie i znacznie mniej tam gdzie ma nizsze poparcie ( miasta vs wies, zachod vs wschod). 

oraz mam statystyki ze znacznie wiecej ( czesto kilkukrotnie) seniorow przebywa w domach opieki w wojewodztwach w ktorych wygrywa trzaskowski niz w tych w ktorych wygrywa duda

To ostatnie koreluje pewnie z ilością posiadanej kasy - zostaje retoryczne pytanie czy lepiej jak dziadek sam siedzi w domu / na wycugu czy ma opiekę 24h na dobę w domu spokojnej starości. To nie jest wybór z zakresu dbam o rodziców / mam ich w dupie tylko trochę głębszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.