Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, josephnba napisał:

 

Serio?

I wy się macie za osoby "lepsze , dojrzalsze" niż inni?

nie, ale jestem w stanie zrozumiec ten prymitywny instynkt w ziemkiewiczu po zartowaniu z katastrofy smolenskiej czy wyzywaniu wyborcow pis od potomkow chlopow folwarcznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

nie, ale jestem w stanie zrozumiec ten prymitywny instynkt w ziemkiewiczu po zartowaniu z katastrofy smolenskiej czy wyzywaniu wyborcow pis od potomkow chlopow folwarcznych.

Czyli jak ja jestem w stanie zrozumieć pobudki ludzi gwałcących pedofila to jestem zje***y

Ale ty jak rozumiesz Ziemkiewicza który drwi z człowieka po udarze to jesteś ten dobry

Oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, josephnba napisał:

A jak jest fajnie bez ciebie! 

Tego nie zauważyłeś?

ja tam lubię jak pisze , w ostatnich 2-3 dniach używał mojego nicku w różnych kombinacjach i wesoło się to ogląda , wygląda na gościa który ma jakąś fobię albo paranoję, oglądam to jak surykatki na Animal Planet.

 

12 minut temu, josephnba napisał:

Jak na patriotę katolika to jesteś bardziej Januszem niż apostołem

niestety często to się łączy , balety w Lublinie i ludzie stamtąd jedni z lepszych, we Lwowie poznałem gości z okolic Rzeszowa też super ale takich jakiś zachowań ,zabobonów czy nastawienia anty-ukraińskiego oraz pogardy , które przeważnie wychodzą po alkoholu ciężko zmienić, próbuje się już od prawie 100 lat

0na7ijDuE7WpV1id68gYaRiBE0Q9tmHa1VaDwEUW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Czyli jak ja jestem w stanie zrozumieć pobudki ludzi gwałcących pedofila to jestem zje***y

Ale ty jak rozumiesz Ziemkiewicza który drwi z człowieka po udarze to jesteś ten dobry

Oki

ja tez rozumiem pobudki ludzi gwalcacych pedofila. 

i nie ciesze sie ani z gwalcenia pedofila ani z udaru stuhra. generalnie nie podoba mi sie zadna ludzka krzywda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Koelner napisał:

Sorry ale ktoś obraża jakaś stronę za łapanie się medialnych wrzutek mając po drugiej stronie TVP która wystraszyła starszych , że Trzaskowski będzie przeprowadzał eutanazje i za pomocą Niemców ich mordował . został osiągnięty szczyt hipokryzji przez miłośników dobrej zmiany mających w serduszku dobro Polski 

No nie.

Szczytem hipokryzji jest to, że 'jasnogród' wyśmiewał właśnie takie starsze osoby z 'ciemnogrodu' a sam łapie się na te same triki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

No nie.

Szczytem hipokryzji jest to, że 'jasnogród' wyśmiewał właśnie takie starsze osoby z 'ciemnogrodu' a sam łapie się na te same triki.

my wiemy ze tvp produkuje propagande.

kolegom przez usta nie przejdzie ze tusk z ekipa podaje fejki jak kurski i robi z nimi to samo co kurski z podkarpackimi chlopami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

i to nabijającego się z Kaczora a nie z Ziemkiewicza!

Julek skoro koleś który mówi o aktorach drugiego sortu, i,że ludzie mają "tu polew" jest tym samym co Ziemkiewicz nabijajacy się z choroby ojca tego kolesia jest dla ciebie tym samym to jesteś naprawdę dziwnym przypadkiem bo to ty najbardziej mnie krytykowales za "przyzwolenie na samosądy na pedofilach" którymi wg ciebie był mój wpis że wisi mi czy ktoś pedofila zgwałci czy nie bo są ważniejsze rzeczy 

 

Jakoś nie przypominam sobie jednego posta (jeśli sie myle poproszę mnie poprawić) kiedy ktoś pisał o Kaczyńskim leżącym w szpitalu dobrze mu tak, zasłużył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

ja tez rozumiem pobudki ludzi gwalcacych pedofila. 

i nie ciesze sie ani z gwalcenia pedofila ani z udaru stuhra. generalnie nie podoba mi sie zadna ludzka krzywda.

Tylko to nie przez słowa Ziemkiewicza Sruhr doznał udaru.

  

27 minut temu, josephnba napisał:

Czyli jak ja jestem w stanie zrozumieć pobudki ludzi gwałcących pedofila to jestem zje***y

Ale ty jak rozumiesz Ziemkiewicza który drwi z człowieka po udarze to jesteś ten dobry

Oki

Pytanie raczej brzmi czy wolałbyś:
a) zostać zgwałcony, jak to pisałeś cytowałeś, "aż krew kichą pójdzie";
b) usłyszeć, że Twoje trafienie do szpitala po wyborach mogło mieć związek z ich wynikiem i wygraną opcji, której nie znosisz oraz że lepiej nie dawać się podniecać TVN-om?

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kily napisał:

Tylko to nie przez słowa Ziemkiewicza Sruhr doznał udaru.

  

Pytanie raczej brzmi czy wolałbyś:
a) zostać zgwałcony, jak to pisałeś, "aż krew kichą pójdzie";
b) usłyszeć, że Twoje trafienie do szpitala po wyborach mogło mieć związek z ich wynikiem i wygraną opcji, której nie znosisz oraz że lepiej nie dawać się podniecać TVN-om?

Drogi @Kily

To co zacytowałeś nie było moją wypowiedzią a cytatem z programu który kiedyś oglądałem co zresztą napisem w tamtym poście dość dobitnie

Więc odpowiadają

Tak wolę żeby ktoś zgwałcił pedofila niż żeby ktoś nabijał się z chorego człowieka bo nie lubi władzy 

Pedofil to zwyrodnialec którego w żaden sposób mi nie żal 

A człowieka po udarze, każdego byłbym skłonny ratować na tyle na ile potrafię 

Myślisz że jadąc do wypadku pytam zakleszczonego w aucie czy głosował na PiS?

Albo rappar lecząc bardziej przykłada się do diagnozowania i pomocy ludziom z PiSu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Drogi @Kily

To co zacytowałeś nie było moją wypowiedzią a cytatem z programu który kiedyś oglądałem co zresztą napisem w tamtym poście dość dobitnie

Poprawione, ale znaczenia mojego pytania to chyba nie zmienia, bo z tego co rozumiem nie masz problemu z tym zgwałceniem tego pedofila z programu, który oglądałeś.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, julekstep napisał:

No nie.

Szczytem hipokryzji jest to, że 'jasnogród' wyśmiewał właśnie takie starsze osoby z 'ciemnogrodu' a sam łapie się na te same triki.

1qfbpz.jpg

 

15 minut temu, fluber napisał:

my wiemy ze tvp produkuje propagande.

kolegom przez usta nie przejdzie ze tusk z ekipa podaje fejki jak kurski i robi z nimi to samo co kurski z podkarpackimi chlopami;)

jaki kolegom ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.