Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, DeltaCenter napisał:

Oj Cardi, ile tego typu masakracji już umieszczono w internecie. 

Potrafisz wyjaśnić nieobecności 9 posłów PO podczas głosowania wymagającego większości kwalifikowanej 3/5 o TS dla znienawidzonego Zbyszka Ziobry?

 

A wystarczyło być w pracy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Już nie mieszkam. Straszny shithole. Wolałem mieszkać w Śródmieściu. Jedyny plus BŁK to taki, że blisko stąd nad Zalew Zegrzyński. A to twoje wkurw***** na RAZ to po obejrzeniu programu w TV czy po przeczytaniu nagłówku?

Nie żeby mi było przykro ale jeszcze 2 tygodnie temu pisałeś że mieszkasz na Białołęce 

Każdy woli mieszkać tam gdzie mu wygodnie

Ja centrum opłaciłem już dawno temu bo od szumu miasta wolę szum drzew w pobliskim lesie a wbrew wszystkiemu co się mówi o kłopotach z komunikacją do pracy przy rondzie Daszyńskiego jadę km 50 minut więc to zwyczajna norma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, josephnba napisał:

Kolejna sprawa niecierpiąca zwłoki!

Halloween!

Nie będzie pedałów i kościotrupów też nie będzie 🤣🤣🤣

 

 

"kto w dniu 31 października danego roku kalendarzowego przebiera się za straszną postać, w szczególności za kościotrupa, czarownicę, wampira, diabła lub inną kojarzącą się z piekłem istotę, podlega karze ograniczenia wolności lub aresztu na okres nie krótszy od 15 dni" została skierowana do Sejmu przez anonimowego obywatela.

zamiast od razu sprawę włożyć tam gdzie takie gówna powinny trafić Witkowa się nad tym pochyla

musi sie pochylic bo takie sa przepisy. nie mozna odrzucic nawet najglupszego wniosku jezeli spelnia on warunki formalne. 

przyjecie tego nie oznacza jednak poparcia. na tej samej zasadzie zostal tez wlasnie wlaczony do obrad np projekt ustawy o zwiazkach partnerskich ktorej witek i pis nie popieraja.

po co sie kolportuje takie fejki mam nadzieje ze nie musze tlumaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Cardi napisał:

Potrafisz wyjaśnić nieobecności 9 posłów PO podczas głosowania wymagającego większości kwalifikowanej 3/5 o TS dla znienawidzonego Zbyszka Ziobry?

 

Od razu w głowie wybrzmiewa mi refren piosenki Kabaretu OTTO "Wakacje". 

 

PS. Wciąż mnie zastanawia Polska jak kraj mający opinię łamiącego praworządność, do którego uciekają rodzice z dziećmi którzy proszą o azyl polityczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, matek napisał:

A ja mam tu polew z całej tej sytuacji. 

Nie bardzo rozumiem jak można mieć polew z udaru innego człowieka 

1 godzinę temu, fluber napisał:

musi sie pochylic bo takie sa przepisy. nie mozna odrzucic nawet najglupszego wniosku jezeli spelnia on warunki formalne. 

przyjecie tego nie oznacza jednak poparcia. na tej samej zasadzie zostal tez wlasnie wlaczony do obrad np projekt ustawy o zwiazkach partnerskich ktorej witek i pis nie popieraja.

po co sie kolportuje takie fejki mam nadzieje ze nie musze tlumaczyc

Tu pełna zgoda i powinno się to zmienić

Wioski o tak błahe sprawy powinny być zwyczajnie nie brane pod uwagę i tyle

Nie za to place tym baranom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to że PiS jest zaściankowy wiadomo i bez poparcia dla takich śmieciowych projektów 

 

Już samo krytykowanie zabawy, co niejednokrotnie miało miejsce przez ważniejszych bądź mniej ważnych polityków tej partii czyni z nich sztywnych skutków bez odrobiny polotu

 

No chyba że akurat leci disco polo wtedy podrygują jak geriatryk po viagrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Nie bardzo rozumiem jak można mieć polew z udaru innego człowieka

A widzisz, bo tutaj trzeba wrócić do radosnej twórczości młodego Stuhra. Było wiadomo, że przy pierwszej okazji pójdzie kontra za tamtą sytuację, to był pewniak. Akurat to, że gość taki jak Ziemkiewicz nie przepuści okazji, też było pewne. I zrobił to bez mrugnięcia okiem. 

Teraz płacz w mediach i różne prośby. Gdzie się podziały te łzy ze śmiechu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, josephnba napisał:

 

Tu pełna zgoda i powinno się to zmienić

Wioski o tak błahe sprawy powinny być zwyczajnie nie brane pod uwagę i tyle

Nie za to place tym baranom 

to co jest blahe dla kazdego znaczy co innego. a o zarzuty lekcewazenia glosu obywateli nietrudno. te przepisy o obowiazku przyjmowania kazdego projektu ustawy spelniajacego warunki formalne nie spadly z nieba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio chłopaki piaskownica - w co drugim poście obrażanie siebie i mitycznych grup "wyborcy PiS" "wyborcy PO". Kiedyś ten wątek pozwalał na poznanie poglądów różnych stron, niuansów polityki i ekonomii. Teraz to zbiór wzajemnie wymienianych inwektyw i chyba racje miał Borys ze to zamknął. You're better than that. Śmietnisko w wiejskiej przenosicie tu 1 do 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, DeltaCenter napisał:

Jeszcze ich nie porównałem do ciebie. 

jak zawsze spóźniony 

 

15 minut temu, blackmagic napisał:

Serio chłopaki piaskownica - w co drugim poście obrażanie siebie i mitycznych grup "wyborcy PiS" "wyborcy PO". Kiedyś ten wątek pozwalał na poznanie poglądów różnych stron, niuansów polityki i ekonomii. Teraz to zbiór wzajemnie wymienianych inwektyw i chyba racje miał Borys ze to zamknął. You're better than that. Śmietnisko w wiejskiej przenosicie tu 1 do 1

Sorry ale ktoś obraża jakaś stronę za łapanie się medialnych wrzutek mając po drugiej stronie TVP która wystraszyła starszych , że Trzaskowski będzie przeprowadzał eutanazje i za pomocą Niemców ich mordował . został osiągnięty szczyt hipokryzji przez miłośników dobrej zmiany mających w serduszku dobro Polski 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, blackmagic napisał:

Serio chłopaki piaskownica - w co drugim poście obrażanie siebie i mitycznych grup "wyborcy PiS" "wyborcy PO". Kiedyś ten wątek pozwalał na poznanie poglądów różnych stron, niuansów polityki i ekonomii. Teraz to zbiór wzajemnie wymienianych inwektyw i chyba racje miał Borys ze to zamknął. You're better than that. Śmietnisko w wiejskiej przenosicie tu 1 do 1

Wystarczy popatrzeć jak wygląda temat, gdy chwilę nie ma Artlana/Josepha/Koelnera i jaka różnica, gdy oni wracają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Jeszcze ich nie porównałem do ciebie. 

Wiesz to ze ktoś taki jak ty, obrażający swoich własnych sąsiadów, jest tym kim jest nie znaczy że ktoś inny jest taki sam

Jak na patriotę katolika to jesteś bardziej Januszem niż apostołem

6 minut temu, RappaR napisał:

Wystarczy popatrzeć jak wygląda temat, gdy chwilę nie ma Artlana/Josepha/Koelnera i jaka różnica, gdy oni wracają

A jak jest fajnie bez ciebie! 

Tego nie zauważyłeś?

Godzinę temu, matek napisał:

A widzisz, bo tutaj trzeba wrócić do radosnej twórczości młodego Stuhra. Było wiadomo, że przy pierwszej okazji pójdzie kontra za tamtą sytuację, to był pewniak. Akurat to, że gość taki jak Ziemkiewicz nie przepuści okazji, też było pewne. I zrobił to bez mrugnięcia okiem. 

Teraz płacz w mediach i różne prośby. Gdzie się podziały te łzy ze śmiechu? 

Wciąż 

Jechanie po władzy czy politykach a jechanie po człowieku który niemalże umarł to są naprawdę skrajne przypadki 

Tu się ludzie rzucali kiedy pisałem że to iż ktoś w więzieniu zgwałci pedofila mi wisi, bo to zwyrodnialec najgorszego sortu

A jednocześnie dowiaduję się że jeśli ktoś prawie umiera ale nie lubi władzy tej która ja lubię w sumie fajnie bo sobie zasłużył

Serio?

I wy się macie za osoby "lepsze , dojrzalsze" niż inni?

Spoko, wisi mi to tak samo jak zgwałcony pedofil 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.