Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, quevas napisał:

chciałbym zasłużyć na aż taką rangę, ale wydaje mi się, że to jednak kwestia oczopląsu

na jeden rok sam się wyprowadziłem, potem na pół roku zostałem wyrzucony za ładne oczy przez moderatora, który nie ukrywa się z dziś z dziecięcą wprost miłością do PIS, w sumie jak na 3 lata bezustannej aktywności, przez większość tego czasu byłem zadziwiająco nieobecny

na zawsze w naszych serduszkach!

ja Ci przynosiłem paczki do więzienia, pamiętasz? :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, quevas napisał:

 

chciałbym zasłużyć na aż taką rangę, ale wydaje mi się, że to jednak kwestia oczopląsu

na jeden rok sam się wyprowadziłem, potem na pół roku zostałem wyrzucony za ładne oczy przez moderatora, który nie ukrywa się z dziś z dziecięcą wprost miłością do PIS, w sumie jak na 3 lata bezustannej aktywności, przez większość tego czasu byłem zadziwiająco nieobecny

komplement dotyczący regularnego trybu internetowego funkcjonowania przyjmuję z wdzięcznością

jeszcze sobie zasluzysz na ten komplement nieco na wyrost:) masz na to mnostwo czasu:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lorak napisał:

było? przecież i koka się przewijała, więc myślałem, że gadacie ogólnie. tak czy inaczej ceny nie zależą od działań polskiego rządu.

czyli poziom ryzyka dla dilera nie wpływa na prowizje jakich ten sobie zażyczy?

 

ogólnie to nie wiem -> dragów innych niż zielsko na oczy nie widziałem od 5ciu lat :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

czyli poziom ryzyka dla dilera nie wpływa na prowizje jakich ten sobie zażyczy?

zapytaj swojego dilera ; P moim zdaniem do pewnego stopnia nie wpływa (zmiany w prawie oraz podejściu służb musiałby być kolosalne) i cena końcowa zależy przede wszystkim od ceny w hurcie.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lorak napisał:

tak, ale przy rządowych bandytach przynajmniej byłaby pewność co do jakości. 

true

zjaranie w Amsterdamie to moje top-3 zjarań :P

 

zielsko i hasz powinny być już dawno zalegalizowane i tu naprawdę ciężko wskazać jakieś sensowne 'przeciw' (i to piszę z perspektywy człowieka dla którego jednak wóda >>>>>>>>> zielsko :P )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli cena w Polsce to 50 za gram to nie różni się niczym od ceny w Amsterdamie, gdzie najtansze stoją po 8-9€ a te lepsze zaczynaja się od 12-13€. Większa ilość „na ulicy” trzeba wziąć, żeby dostać po 5-6€ za grama. Także nie wiem czy legalność ma wpływ na cenę. A nielegalny obrót tym towarem i tak istnieje i tak. Poza tym w Holandii to jest dziwnie w c*** zrobione, bo hodować na potrzeby coffe shopu nie można, wiec ta trawa i tak jest z przemytu i coffe shopy nie zgłaszają skad biorą towar, co jest dla mnie wielkim kuriozum. W normalnym sklepie z innymi rzeczami jak prowadzisz, to musisz wykazać za ile kupiłeś i za ile sprzedałes, a tu nie mogą pokazać za ile kupili i skad bo to wszystko jest i tak z przemytu. Pytałem kilku Holendrów i oni nie potrafia mi wytłumaczyć jak to prawnie działa wlasciwie, sami tego nie rozumieją. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

 

Duda chce "sklejać" społeczeństwo i mówi o "szacunku dla każdego" : ma szansę się wykazać, odmawiając podpisu pod przekazaniem 2 mld dla TVP na następny sezon

mam dla Ciebie 2 wiadomosci. dobra i zla.

dobra jest taka ze duda nie podpisze przekazania 2 mld dla tvp na nastepny sezon.

zla jest taka, ze przyczyna jest nastepujaca:

Podpisana wczoraj przez prezydenta ustawa zakładająca wypłatę mediom publicznym rekompensaty z tytułu utraconych wpływów abonamentowych zakłada, że kwotę nie niższą niż 1,95 mld zł będą one otrzymywać corocznie do 2024 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

mam dla Ciebie 2 wiadomosci. dobra i zla.

dobra jest taka ze duda nie podpisze przekazania 2 mld dla tvp na nastepny sezon.

zla jest taka, ze przyczyna jest nastepujaca:

Podpisana wczoraj przez prezydenta ustawa zakładająca wypłatę mediom publicznym rekompensaty z tytułu utraconych wpływów abonamentowych zakłada, że kwotę nie niższą niż 1,95 mld zł będą one otrzymywać corocznie do 2024 roku.

Czyli wystarczyłoby aby powstrzymać zadłużanie się polskich szpitali bo tyle corocznie brakuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.