Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, RappaR napisał:

Dla Ciebie też. Gdyby było inaczej, to byś znalazł lepsze. A tak, sam przyznajesz, że nigdzie nie będzie Ci lepiej

Rozumiem ze jak znajdujesz lepszy samochód niż masz to od razu zmieniasz. To samo z innymi dobrami ruchomymi, nieruchomościami i nie przeprowadzasz się do innego kraju bo wszystkie są gorsze. Durna logika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Rozumiem ze jak znajdujesz lepszy samochód niż masz to od razu zmieniasz. To samo z innymi dobrami ruchomymi, nieruchomościami i nie przeprowadzasz się do innego kraju bo wszystkie są gorsze. Durna logika. 

mamy tu do czynienia z gosciem ktory od kilku lat CODZIENNIE wchodzi na forum napisac co sie dzisiaj spierdolilo w samochodzie i jak juz nie jest w stanie dluzej nim jezdzic. mysle ze po takim czasie i przy takiej regularnosci sam bys mu poradzil zmiane auta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz. Może jednak jest tak ze mechanik strasznie nacina i nie robiąc nic opowiada jak to wymienia części na nowe. Czasem wystarczy zmienić mechanika niż od razu nowy wóz. Nieznanego producenta. Zamówienie opinii drugiej osoby nie zaszkodzi. Inna kwestia czy się uwierzy. Jeżeli połowa okolicy narzeka na mechanika to chyba warto sprawdzić inny warsztat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

na tego drugiego mechanika narzeka jeszcze wiecej wiec to moze nie pomoc:/

Ale spora cześć narzekających tej drugiej „większej” połowy nie ma samochodów. O wiedzy z zakresu motoryzacji nie wspominając ;) a jak maja to polskie wozy bo najlepsze  

mozna się tak bawić w nieskończoność. Dla mnie jakość jest ważna. W demokracji na nieszczęście jakości liczy się ilość. Wykresy i procenty które tak negujecie dla mnie są istotne. Jestem w grupie mniejszej o 2% ale za to dużo młodszej i lepiej wykształconej. Pozwólcie ze opinia tych ludzi nawet jeżeli to 400.000 mniej latków na mechanika bardziej zaufam niż Miłośnikom FSO lub darmowej kolei państwowej. Urna jest ślepa na jakość. Ja nie muszę. 

26 minut temu, fluber napisał:

na tego drugiego mechanika narzeka jeszcze wiecej wiec to moze nie pomoc:/

Zapomniałem dodać ze fakt ze drugi mechanik może być gorszy nie sprawia ze ten pierwszy co jest oszustem staje się jedynym słusznym ... wtedy lepiej poszukać trzeciego niż być rypanym przez jednego lub drugiego. Miłość do mechaników którzy z zasady maja zarobić czyli wystawić jak najwyższa fakturę za jak najmniejszy zakres pracy jest niezdrowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje

dziękuję

k**** czy jest tutaj moderator? zalozcie sobie wątek pt. "random shit" i tam wpisujcie sobie wasze wysrywy, i k**** cytowane pol zdania, i odpowiadania na nie.

albo zamknąć to znowu w PiSdu, i będzie spokój.

no k**** mać.

 

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

gratulacje

dziękuję

k**** czy jest tutaj moderator? 

juz od dawna nie ma z... coś mówiłeś? ;)

Godzinę temu, ignazz napisał:

Jestem w grupie mniejszej o 2% ale za to dużo młodszej i lepiej wykształconej. 

na tym wlasnie zeruje platforma. na checi bycia w grupie mlodszej i lepiej wyksztalconej. 

ja za to wg Ciebie jestem w grupie starszej i gorzej wyksztalconej.

tylko pytanie brzmi jakie to ma znaczenie do jakiej grupy kogos zaszufladkujesz?:)

poza tym my tu prawie wszyscy jestesmy lepiej wyksztalceni niz przecietny czlonek Twojej grupy. co z tego?:)

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

gratulacje

dziękuję

k**** czy jest tutaj moderator? zalozcie sobie wątek pt. "random shit" i tam wpisujcie sobie wasze wysrywy, i k**** cytowane pol zdania, i odpowiadania na nie.

albo zamknąć to znowu w PiSdu, i będzie spokój.

no k**** mać.

 

Hołownia opublikował nagranie, na którym... płacze. "Oddam wszystko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, darkonza napisał:

Samo się zaproponuje.

Nasi mędrcy uważaja za zagrożenie ze rusek z niemcem moga nam taniej zaproponowac gaz niż amerykanie.

https://www.cire.pl/item,129606,1,0,0,0,0,0,z-nord-stream-2-do-polski-ma-trafiac-11-mld-m3-gazu-rocznie.html

Dlatego trzeba blokowac za wszelką cenę by w spokoju mozna było kupowac drogo od amerykanów

Zagadka, dlaczego Białoruś nie merda radośnie ogonami, że ciągnie cały gaz od Rosji, mimo że jest najtaniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, julekstep napisał:

No przecież jest różnica czy za handel grozi ci potencjalnie 5 lat czy 12.

 

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/wyzsza-kara-za-posiadanie-lub-handel-narkotykami/ar/8877253

o a tak to liberalne PO liberalizowało sytuację narkotykową w PL

Z jednej strony hasełko o depenalizacji a z drugiej zwiększenie kar za handel i posiadanie. W związku z tym, że ustawy PO zwykło pisać na kolanie to o karze lub jej braku decydują tak ścisłe wytyczne jak:

posiadanie nieznacznej ilości substancji,
przeznaczenie jej na własny użytek,
niecelowość orzeczenia kary

Wszystkie wytyczne ocenia oczywiście sędzia (ergo -> jak będzie chciał uwalić to uwali, jak będzie chciał puścić to puści).

 

W sumie nic dziwnego że środowisko sędziowskie tak propsowało Platformę -> skoro oni takimi potworkami prawnymi w zasadzie robili z nich bogów.

Nie no czaję. Znalazłeś tylko tam gdzie realnie mogłeś poszukać ('u siebie') :)

No cóż ja tam widzę tę sprawę trochę inaczej 

Znasz kogoś kto za posiadanie nieznacznej ilości poszedł siedzieć?

Na pewno nie

Osobiście znam dwie osoby które wpadły z ilościami zdecydowanie przekraczajacymi "na własny użytek"

Jeden dostał kuratora, 2 lata zawiasów i chyba 3k kary, drugi nie wiem jaki miał wyrok bo aż tak dobrze się nie znamy żeby o tym rozmawiać ale też nie siedział 

 

Więc to co piszesz jest bajką

Oczywiście jeśli wpadnie diler mający na składzie zioło, koks, amfe i inne tabletki na pewno zaliczy odsiadkę

Ale jeśli złapią kolesia z 10g zioła na bank 12 lat nie dostanie 

Nie dostanie nawet miasiaca

Co najwyżej odsiedzi 48h jak go zgarną 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Widzisz różnicę między posiadaniem nieznacznej ilości zioła a udział w przemycie?

Nie skupiajmy się teraz na tym czy oskarżenie było słuszne czy nie

To odrębna sprawa i jak najbardziej źle się stało, ale to rozmowa o koronnych i wymiarze sprawiedliwości, co jak wiemy nie pierwszy raz wsadziło kogoś do więzienia za wyssane z palca oskarżenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, josephnba napisał:

Widzisz różnicę między posiadaniem nieznacznej ilości zioła a udział w przemycie?

Nie skupiajmy się teraz na tym czy oskarżenie było słuszne czy nie

Widzę. Choć w obu przypadkach chodziło o ten sam produkt - marihuanę.

Mimo wszystko warto się skupić na tym, ze już za samo podejrzenie przestępstwa związanego z marihuaną można było kogoś trzymać bez wyroku przez 40 miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.