Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Koelner napisał:

z pewnością było to planowane . Córka Dudy o miłości a z pod sceny Ziobro o repolonizacji mediów oraz walce . dla publiki podajemy jedna rękę a drugą walimy , taktyka na złego i dobrego policjanta jest taka stara jak budowanie wroga i zarządzanie przez kryzys :) no proszę Cię , próbujesz nam wmówić , że PiS to cudotwórcy gospodarczy a nie doceniasz ich w zarządzaniu kapitałem ludzkim oraz zabawą w inżynierię społeczną :) wkręcasz ? :)

A i nie pamiętasz jak Kaczyński chwalił Gierka a dzień po wyborach Brudziński u Olejnik wypowiedział wojnę z bronią w ręku typu Smolensk ? :) niedoceniasz ich 

Nie, próbuję Ci wmówić, że Jarosław Kaczyński jest po 70-tce, do kolejnych wyborów są 3 lata, a w PIS właśnie zaczęła się wewnętrzna wojna między frakcjami.

10 minut temu, blackmagic napisał:

Fluber - fajne nagranie, ale caly czas mowisz w liczbie mnogiej a jestes sam na filmiku 😕

boje sie ze wincyj takich symetrystow nie ma

Nie jestem autorem, ale identyfikuję się z tym co mówi Samołyk.

Takich osób jak ja jest sporo. Takie osoby jak ja ostatecznie decydują o wyniku wyborów od 10 lat. Teraz głosowałem na Dudę, 5 lat temu na Dudę, 10 lat temu na Komorowskiego ( przeciw Kaczyńskiemu). Teraz głosowałem na PIS, w 2015 na PIS, ale w 2011 na PO itd.

Twarde elektoraty po obu stronach pozostały. PIS i PO to nie Konfederacja, która co chwilę ma połowę nowych wyborców. PO ciągle przegrywa, bo nie rozumie, że musi przekonać takich jak ja, żeby wygrać.

13 minut temu, jack napisał:

Jesteś PISem? Hasło odnosi się bardzo wąsko do PISu a nie do ich wyborców więc to raczej ten gość co próbuje wmówić, że to hasło dzieli właśnie to robi. 

Jakbym przez tydzień mówił Ci "jebać twoją starą", to wkurzyłbyś się, chociaż nie jesteś swoją starą, prawda?:)

I nie da się ukryć, że jestem bardzo negatywnie nastawiony do osób, które tego hasła używają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:
32 minuty temu, jack napisał:

Jesteś PISem? Hasło odnosi się bardzo wąsko do PISu a nie do ich wyborców więc to raczej ten gość co próbuje wmówić, że to hasło dzieli właśnie to robi. 

Jakbym przez tydzień mówił Ci "jebać twoją starą", to wkurzyłbyś się, chociaż nie jesteś swoją starą, prawda?:)

I nie da się ukryć, że jestem bardzo negatywnie nastawiony do osób, które tego hasła używają

Mimo wszystko się dziwię. PIS to nie Twoja stara. "Precz z kaczorem dyktatorem" też nie dotyczy Twojego starego ale Jarosława Kaczyńskiego. Wg mnie to raczej zbytnie utożsamianie się z partią polityczną jest niezdrowe. 

Ja hasła "całą polska z was się śmieje - komuniści i złodzieje" do siebie nie biorę bo na komunistę jestem za młody a złodziejem nie jestem to łatwe dla mnie do stwierdzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jack napisał:

Ja hasła "całą polska z was się śmieje - komuniści i złodzieje" do siebie nie biorę bo na komunistę jestem za młody a złodziejem nie jestem to łatwe dla mnie do stwierdzenia. 

Ale wystarczyło, byś się obruszył, jak tylko stwierdziłem, że hasło o jebaniu po prostu zostało dostosowane poziomem do odbiory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym tokiem rozumowania @fluber nie można napisać je€&€c Adolfa Hitlera. Bo mimo ze nim nie jesteś lub nie jest nim twój Tata.... ale..... 

istotny oczywiście jest stosunek do tego drugiego podmiotu ale sa porównania w których nigdy nie użyje moich Bliskich 

wrzucenie nawet takiego wydawałoby się niewinnego porównania bardzo mnie martwi. 

4 minuty temu, fluber napisał:

@jack

no to np jakas zmasowana akcja jebac nba tez by mnie wnerwila i tez czulbym sie podzielony ( nie chcialbym nalezec do tamtej grupy)

Jeżeli byłyby powody. To kwestia działań nba. I górnolotne porównanie do najlepszej ligi na świecie. 

PiS NBA coraz lepiej 

A przeszkadzało wam kiedyś hasło Je,.;;( PZPN?

10 minut temu, RappaR napisał:

Ale wystarczyło, byś się obruszył, jak tylko stwierdziłem, że hasło o jebaniu po prostu zostało dostosowane poziomem do odbiory

Jest to próba wyrwania części elektoratu PIS. Niestety nie udało się bo te gwiazdki to był za trudny rebus. 

przecież to hasło nie miało przekonać tych którzy zagłosowali przeciw PiS tylko wyrwać nowe głosy. 

I ktoś trafnie ustawił poziom intelektualny przekazu. Forma okazała się zbyt wysublimowana niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, fluber napisał:

Nie, próbuję Ci wmówić, że Jarosław Kaczyński jest po 70-tce, do kolejnych wyborów są 3 lata, a w PIS właśnie zaczęła się wewnętrzna wojna między frakcjami.

wojna między frakcjami trwa zakulisowo od początku między Ziobro a Morawieckim , jeśli ma wyjść to na zewnątrz i do opinii publicznej to oznacza albo grę tak jak wspomniałem albo jeśli wiedza że ich elektorat jest naiwny i łatwowierny to niestety oznacza tonięcie statku , a następnie oznacza to spadek gospodarczy planowany już w 2019 roku a po koronowirusie prawdopodobnie recesje . inaczej ta otwarta walka nie ma sensu , takie walki robi się zakulisowo w gabinetach a nie żeby babcia 80 letnia się zorientowała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, RappaR napisał:

Ale wystarczyło, byś się obruszył, jak tylko stwierdziłem, że hasło o jebaniu po prostu zostało dostosowane poziomem do odbiory

To były podsmiec***ki w stronę tych, którzy pozycjonują elektorat Pisu jako cel ataków polityki pogardy 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack napisał:

Jesteś PISem? Hasło odnosi się bardzo wąsko do PISu a nie do ich wyborców więc to raczej ten gość co próbuje wmówić, że to hasło dzieli właśnie to robi. 

btw chamska holota czy palec lichockiej byl skierowany personalnie do zaledwie kilku osob a popatrz ile poczulo sie dotknietych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Jest to próba wyrwania części elektoratu PIS. Niestety nie udało się bo te gwiazdki to był za trudny rebus. 

przecież to hasło nie miało przekonać tych którzy zagłosowali przeciw PiS tylko wyrwać nowe głosy. 

I ktoś trafnie ustawił poziom intelektualny przekazu. Forma okazała się zbyt wysublimowana niestety. 

Jaki poziom umysłowy według Ciebie reprezentuje osoba o poniżej przeciętnej inteligencji? 

Małpy? Psa? Muchy?

Naprawdę myślisz, że rozszyfrowanie gwiazdek napisu jebać PiS kogokolwiek przerasta intelektualnie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Nie da się jebać PiSu bo oni uznają tylko sex po ślubie w celach prokreacyjnych ;)

Czyli mogą tylko zrobić to zagorzali wyznawcy którzy nazywają PiS żonami. Korci napisać matkami ale byłoby to zbyt daleko posunięte smieszkowanie.... z Edypa 

Panowie ja już mam joke mode on bo się nie dogadamy 


jeb((&€# c Bryna Forbesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@josephnba nie wiem czemu dyskutujemy tu o oczywistosciach. przeciez to jasne ze jak bedziesz pisal ***** pis to poczuja sie dotknieci sympatycy pisu, jak ***** spurs to sympatycy spurs, jak ***** lgbt to ich rodzina, przyjaciele, czy znajomi tez. kogo bys nie ***** zawsze bedzie to tworzyc podzialy.

@ignazz jakie bylo Twoje pierwsze odczucie jak przeczytales ***** spurs? zblizylo nas to do siebie, czy jednak stworzylo podzial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

jebac spurs

Ostrożnie. Tam są kolce. 

3 minuty temu, fluber napisał:

@josephnba nie wiem czemu dyskutujemy tu o oczywistosciach. przeciez to jasne ze jak bedziesz pisal ***** pis to poczuja sie dotknieci sympatycy pisu, jak ***** spurs to sympatycy spurs, jak ***** lgbt to ich rodzina, przyjaciele, czy znajomi tez. kogo bys nie ***** zawsze bedzie to tworzyc podzialy.

@ignazz jakie bylo Twoje pierwsze odczucie jak przeczytales ***** spurs? zblizylo nas to do siebie, czy jednak stworzylo podzial?

Pomyślałem o Brynie Forbesie. Zobacz. Ja w odróżnieniu od Ciebie dopuszczam krytykę. 

Nie chce mdłych spurs bez D z Forbesem Millsem i Belli. Są tragiczni. Wiec tych spurs można rzeczywiście ten teges. 
 

na szczęście jest Lonnie i Dejounte i oni powinni dostać minuty. Mam takie lekkie przeczucie co do loterii 

za spurstalk

 

Speaking of what the league wants, it seems like every time a market has either had sustained success or built momentum only to be decimated by loss or debilitating injury of a superstar, they were almost immediately and conveniently rewarded with the #1 pick . . .

The Magic win the '92 and '93 lottery with generational prospect O'Neal and Webber (turned into Hardaway). They're gone in '96 and '99 respectively. They sign Hill and McGrady in '00. By '04, McGrady wants out and they win the lottery and select Howard. By '12, he wants out and is turned into Vucevic.

The Raptors, with Carter wanting out in '04, end up making arguably the most embarrassing trade of this magnitude until the Spurs bailed them out on multiple fronts 14 years later. In between, they win the '06 lottery and select Bargnani.

The Cavaliers, decimated by the departure of James in '10, win the '11 lottery and select Irving. They'd make it 3 in 4 by selecting Bennett in '13 and Wiggins in '14 respectively. Those two are turned into Love to facilitate the return of the prodigal son.

The Pelicans have Paul wanting out in '11. Owned by the league at the time, they nix a sub par trade with the Lakers. By '12, they win the lottery with generational prospect Davis. In '19, he wants out. They win the lottery with generational prospect Williamson and the Lakers move up in the lottery (somehow, 4 times in 5 year of picking near the top, they never moved back), making a trade with them more palatable.

That takes me to the Spurs. They win the '87 lottery and generational prospect Robinson. He suffers a career altering injury in '96 and they win the '97 lottery and generational prospect Duncan. In '18, S bag wants out, intentionally destroys his value and they make arguably the most infamous trade in sports, leaving them in shambles . . .

 

moze jednak Adam skręci #1 dla spurs?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.