Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RappaR napisał:

Pozostaje czekać na Vasqueza

Ten klaun co prowokował Jarka to nie czasem vasq? 

Zagranica - srica. Wbili do głów jak dogmat. Kilka tys głosów przewagi w Irlandii miało zmienić wynik? Rację miał matka kurka który pisał że z wewn badań PiS i PO wynika, że Trzask nie przebije muru - strata 500 tys głosów. Jakieś wróżby, że cały elektorat Holowni zagłosuje tak jak Lisowie? Palade poległ na prognozie. Przewidywał przewagę jedynie 150 tys dla Dudy i że wysoka frekwencja sprzyja Trzaskowskiemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Krzemo napisał:

A na Tweeterze od rana akcja repolonizacja mediów.

Pomimo miliardów na propogande wynik jest dużo gorszy od oczekiwań, prawdopodobnie udało się ledwie o włos. 

Taka dobra władza, tylko Ci ludzie tacy niewdzięczni. 

Nie wiem kogo oni chcą repolonizować. Wyborczą?

Dobrze by było, gdyby pakiety większościowe w największych mediach miał polski kapitał, ale to przecież i tak nic nie zmieni, jeśli chodzi o przekaz.

3 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Ten klaun co prowokował Jarka to nie czasem vasq? 

Zagranica - srica. Wbili do głów jak dogmat. Kilka tys głosów przewagi w Irlandii miało zmienić wynik? Rację miał matka kurka który pisał że z wewn badań PiS i PO wynika, że Trzask nie przebije muru - strata 500 tys głosów. Jakieś wróżby, że cały elektorat Holowni zagłosuje tak jak Lisowie? Palade poległ na prognozie. Przewidywał przewagę jedynie 150 tys dla Dudy i że wysoka frekwencja sprzyja Trzaskowskiemu. 

Za to bukmacherzy trafili w punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem kogo oni chcą repolonizować. Wyborczą?

To już pytaj ministra Cieszyńskiego. 

8 minut temu, fluber napisał:

Dobrze by było, gdyby pakiety większościowe w największych mediach miał polski kapitał. 

Amerykanie lubią to. 

 

Na Twitterze wynik wyborów Brudziński komentuje tak: "Po wynikach przedstawionych przez PKW rozpocznie się teraz festiwal, podziękowań i analiz kto najbardziej przyczynił się do zwycięstwa PAD. Prawda jest taka, że zwycięstwo to Prezydent zawdzięcza (tak samo jak 5 lat temu) Jarosławowi Kaczyńskiemu. Koniec kropka."

😂

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, matek napisał:

Jednak większość rodaków wykazała się rozsądkiem, co mnie cieszy. 

Skok na socjal to rozsądek?

Jako ktoś, kto nie jest socjalistą uważam że rozsądnie byłoby skończyć z rozdawnictwem

 

Rozsądek to bardzo trudne do określenia słowo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Reikai napisał:

btw. Ziobro ''była ogromna dysproporcja w przekazie medialnym, będziemy musieli zająć się mediami''

pluje ludziom w twarz, a mówi, że deszcz bada. przejechałem teraz polskę B od podkarpacia po podlasie i za każdym razem w rozmowie o polityce zwolennicy PiS używali ostatecznego argumentu "bo LGBT, geje będą mieć dzieci". kwestia tak naprawdę dotycząca niewielkiej części społeczeństwa urosła do miana czegoś ważnego. tak świetną robotę zrobił Kurski, wiedział w jaką nutę uderzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Krzemo napisał:

Na Twitterze wynik wyborów Brudziński komentuje tak: "Po wynikach przedstawionych przez PKW rozpocznie się teraz festiwal, podziękowań i analiz kto najbardziej przyczynił się do zwycięstwa PAD. Prawda jest taka, że zwycięstwo to Prezydent zawdzięcza (tak samo jak 5 lat temu) Jarosławowi Kaczyńskiemu. Koniec kropka."

😂

Walka o bycie następcą Kaczyńskiego trwa w najlepsze, jak widać:)

3 minuty temu, josephnba napisał:

Skok na socjal to rozsądek?

Jako ktoś, kto nie jest socjalistą uważam że rozsądnie byłoby skończyć z rozdawnictwem

 

Rozsądek to bardzo trudne do określenia słowo

 

Jak popatrzysz na programy wyborcze obu kandydatów, to zdecydowanie więcej rozdawnictwa było u Trzaskowskiego, tak w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

pluje ludziom w twarz, a mówi, że deszcz bada. przejechałem teraz polskę B od podkarpacia po podlasie i za każdym razem w rozmowie o polityce zwolennicy PiS używali ostatecznego argumentu "bo LGBT, geje będą mieć dzieci". kwestia tak naprawdę dotycząca niewielkiej części społeczeństwa urosła do miana czegoś ważnego. tak świetną robotę zrobił Kurski, wiedział w jaką nutę uderzyć.

No tak bo w domach dziecka czeka milion zdrowych niemowlaków których heteroseksualne pary nie chcą adoptować. Od razu odpowiem - nie ma takich dzieci - są albo dzieci upośledzone (fas/zespół downa etc) albo dzieciaki od 9 lat w górę. Reszta z miejsca prawie znajduje rodziców adopcyjnych. Ale wygrawa jak zwykle tępa propaganda ze geje będą nawracać heteroseksualne maluchy. Nie jestem w żadnym wypadku zwolennikiem homoseksualnej adopcji. Nie chodzi o to ze jestem homofobem, bo nie jestem, ale w naszym atolerancyjnym kraju gdzie wyzwiska ty pedale są  na porządku dziennym + brak badań rzetelnych jak taka adopcja wpływa na psychikę dziecka nie sadze aby to był dobry pomysł. Co nie zmienia faktu, ze warunki jakie maja te dzieci zapewnione, a raczej ich brak, brak czasem kogoś kto się nimi zajmie bo przez brak środków czasem jest 1 opiekunka na kilkanaście dzieciaków, zaczynam się zastanawiać czy to naprawdę byłoby takie zło wcielone. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze nie robi się nic więcej dla tych dzieci, Non stop obcina się dla nich środki a jednocześnie straszy ludzi wizja homoseksualizacji sierot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lorak napisał:

@DeltaCenter widzisz, w samym rzeszowie prawie remis (niecałe 700 głosów przewagi Dudy). 

Całkiem możliwe, wiem jak głosują tu osiedla. tylko kilka dni temu pisałem, że decydują powiaty i dalem za przykład wyniki z powiatów okolomiejskich typu : rzeszowski, wrocławski, krakowski, bydgoski, nowosądeckim. Tam w I turze Duda wygrał w 40 na 50 a w 29 pokonał duet Trzaskowski + Holownia. Ponadto poszerzał swój elektorat w powiatach na zachodniej ścianie nieraz o 10-20 pkt procentowych, a nawet w białoruskiej Hajnowce.

O wynik byłem spokojny. 

Jezeli Duda jedzie do Niebylca, a leniwy Tr ask spotyka się z Tokarczuk tylko po to, żeby zyskać promilowe poparcie elit to sory Gregory. Wynik jest jaki jest. Duda miał mieć mur 8.5 mln. Zdobył jeszcze ponad 1.5 mln. Salon dalej nie rozumie że wygrywa Niebylec i Kąty Wrocławskie a nie Wilanów. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Nie za bardzo rozumiem, co się takiego przez ostatnie 5 lat wydarzyło, co usprawiedliwiałoby użycie sformułowania "w pizdę"

Ty tak serio? Duda ma łączyć naród, kiedy to jego szczujnia za 10 MLD wali we wszystkich?

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mrtio napisał:

Prawica głosująca na lewicowego liberała 

LOL

A w czym lepszy lewicowy liberał od lewicowego konserwatysty?

Lewak to lewak

28 minut temu, fluber napisał:

 

Jak popatrzysz na programy wyborcze obu kandydatów, to zdecydowanie więcej rozdawnictwa było u Trzaskowskiego, tak w ogóle.

Powtarzam- nie jestem zwolennikiem rozdawnictwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.