Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, julekstep napisał:

Serio histeria spowodowana przegraną swojego faworyta sprawi, że będą tu leciały zarzuty pedofilskie w stronę innych userów?

Polecę klasykiem: 

Ile masz lat? Jesteś dorosły? Bądź ponad to. Po co Ci to? Dla przekonań? A czy Ty myślisz, że kogoś one obchodzą. Zdradzę Ci sekret: NIE

:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrywka z smsami do starszych ludzi wygrala wybory, no i pewnie jakies przekrety, smsy jak alert RCB typu masz pierwszenstwo bez kolejki glosuj

10% starszych ludzi poszlo wiecej w 2 turze do wyborow

3% mlodych wiecej tylko niz w 1

ogolnie Bosak zjebal jakby choc troche poparl trzaskowskiego jak Holownia to bylaby szansa

no to 5 lat znowu w pizde z Dudusiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie obrażać się na demokrację. 

Proszę nie obrażać się na to, że w wyborach po 2015 roku wygrywa się dużą frekwencją. 

Proszę nie obrażać się na to, że wygrywa się spokojem i ciężką pracą, a nie postawą, że mam 21 lat i mi się wszystko należy. 

Proszę nie obrażać się na to, że w demokracji trzech mieszkańców Niebylca znaczy więcej niż Pani Tokarczuk i jej partner. 

Proszę nie obrażać się na to, że w demokracji w Polsce o wyniku wyborów decyduje przede wszystkim gmina Kąty Wrocławskie :), miasto Tarnów a nie Londyn i Manchester. 

Proszę nie obrażać się na to, że dzięki Bogu w Polsce o wyborach decyduje jeszcze spoleczenstwo a nie wielki sojusz koncernów medialnych. 

Rowność, equality na sztandarach? 70latek, 35 latek jest tak samo ważny jak 25 latek. Koniec. Kropka. 

PS. IPSOS się skompromitował. Przekręcili prawdziwe dane, które mieli z godziny 18:00. Po co? Może się wyjaśni. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, DeltaCenter napisał:

 

PS. IPSOS się skompromitował. Przekręcili prawdziwe dane, które mieli z godziny 18:00. Po co? Może się wyjaśni. 

nie doszukiwalbym sie drugiego dnam jakby podali 51.09 jak mieli tonwszyscy by uznali ze duda na pewno wygral a to wciaz bylby wynik w granicach bledu statystycznego. woleli sie zabezpieczy late pollem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kubbas napisał:

Zagrywka z smsami do starszych ludzi wygrala wybory, no i pewnie jakies przekrety, smsy jak alert RCB typu masz pierwszenstwo bez kolejki glosuj

Bardzo przeceniasz liczbę seniorów z wykształceniem podstawowym mieszkających na wsiach czytających alerty RCB na swoich smartfonach

3 godziny temu, Kubbas napisał:

 

10% starszych ludzi poszlo wiecej w 2 turze do wyborow

3% mlodych wiecej tylko niz w 1

W 1 turze znacznie bardziej zmobilizowali się młodzi. Nic zatem dziwnego, że ich przyrosty w 2 turze były mniejsze. Zwłaszcza, jak weźmiesz pod uwagę, że wśród młodych największy odsetek wyborców w 1 turze nie poparł ani Trzaskowskiego, ani Dudy. Wielu nie miało swojego kandydata

3 godziny temu, Kubbas napisał:

 

ogolnie Bosak zjebal jakby choc troche poparl trzaskowskiego jak Holownia to bylaby szansa

Bosak zrobił najlepszą rzecz dla siebie i swojej partii. Nie wiem, dlaczego miał myśleć o interesie Trzaskowskiego. Niczego nie zjebał.

3 godziny temu, Kubbas napisał:

 

no to 5 lat znowu w pizde z Dudusiem

Nie za bardzo rozumiem, co się takiego przez ostatnie 5 lat wydarzyło, co usprawiedliwiałoby użycie sformułowania "w pizdę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

No nie wiem, sprawdź treść tłita Posła na Sejm RP Prawa i Sprawiedliwości? :) 

No nie rozumiem.

Przecież Konfederacja próbuje zostać trzecią siłą na scenie politycznej, w przeciwieństwie do Hołowni, odcinając się od jednych i drugich. I dzisiaj przez jednych i drugich jest krytykowana, co moim zdaniem jest dla nich dobre. Czemu więc, nie warto? Moim zdaniem popierając którąś z partii straciliby na wiarygodności i byłoby to dla nich niekorzystne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Jeżeli takie zachowanie nie wzbudza w tobie ani krzty obrzydzenia, to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że zagłosowałem w jedyny słuszny sposób :) 

Dzięki fluber.

W Tobie też kiedyś przestanie wzbudzać, przyzwyczaisz się:)

@quevas

Ze specjalną dedykacją dla Ciebie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że glosy z zagranicy nie wpłyną na wynik wyborów.

Żaden z kandydatów nie był moim, nie odpowiadają mi ich programy i poglądy. Wolałem Czaskoskiego niż Anżeja, ale po za tym że jeden jest pacynką a drugi niewiele by mógł to różnicy nie ma żadnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Artlan napisał:

***** *** 

Szkoda, że na koniec taki burak z Ciebie wyszedł. Naprawdę szkoda.

Po konferencji prasowej PKW wynik wyborów jest już przesądzony. Cieszę się, że przewaga jest na tyle duża ( pół miliona głosów), że nawet niewielkie problemy z głosowaniem za granicę nie będą miały żadnego wpływu na to, kto wygra.

Liczę na to, że Duda spróbuje jakoś połączyć podzielony naród. Cieszy chęć podania ręki z Trzaskowskim i próba załagodzenia sporu. 

PIS w tej chwili ma pełną odpowiedzialność za losy kraju. Jeżeli spierdolimy z drugą falą pandemii, to będzie ich wina. Jeżeli poradzimy sobie świetnie, będzie to ich zasługa. Na pewno z PIS-em u władzy i Dudą na stanowisku prezydenta jestem o wiele spokojniejszy.

Podsumowując, ponad 10 milionów głosów to niezwykle silny demokratyczny mandat do pełnienia funkcji prezydenta. Duda nie może jednak zapominać o ponad 9 milionach wyborców, którzy zagłosowali przeciwko niemu. Fakt, że Duda nie będzie już mógł się ubiegać o kolejną kadencję daje nadzieję, że może spróbuje odnaleźć się bardziej w roli mediatora niż do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieeew

 

Jestem aktualnie nad polskim morzem

Od piątku 

Wczoraj postanowiłem jednak iść na wybory. W Sarbinowo, bo tu jestem kolejka na jakieś 500 osób 

Byłem tam o 20stej

Równo o 21 kolejkę, w sumie dobrze ponad 300 osób zablokowała z tyłu straż miejska z przedstawicielem komisji i każdy będący w kolejce mógł zagłosować

Ja czynu obywatelskiego dokonałem o 21.24

Ale ja nie o tym

Wyobraźcie sobie że te 1.5h to był taki zajebisty ubaw, ludzie (jak to na urlopie) weseli, uśmiechnięci, nikt nie kurwil na to że kolejka, że to czy tamto

No aż mi się przypomniało wystąpienie Brauna i postulat pana posła żeby ludzie byli piękni i szczęśliwi 

No i tamta kolejka, gdzie nikt głośno nie mówił na kogo głosuje była takim spełnieniem marzeń posła Brauna

Wniosek?

Ależ proszę 

35 dni urlopu dla każdego!

Naród będzie wtedy naprawdę szczęśliwy :)

 

 

to taka wypowiedź kogoś, kogo wynik drugiej tury nie interesował, może też dlatego tak się wczoraj świetnie w tej kolejce bawiłem 

 

bardziej od wygranego interesowała mnie frekwencja i ta jest naprawdę kosmiczna 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał:

Zieeew

 

Jestem aktualnie nad polskim morzem

Od piątku 

Wczoraj postanowiłem jednak iść na wybory. W Sarbinowo, bo tu jestem kolejka na jakieś 500 osób 

Byłem tam o 20stej

Równo o 21 kolejkę, w sumie dobrze ponad 300 osób zablokowała z tyłu straż miejska z przedstawicielem komisji i każdy będący w kolejce mógł zagłosować

Ja czynu obywatelskiego dokonałem o 21.24

Ale ja nie o tym

Wyobraźcie sobie że te 1.5h to był taki zajebisty ubaw, ludzie (jak to na urlopie) weseli, uśmiechnięci, nikt nie kurwil na to że kolejka, że to czy tamto

No aż mi się przypomniało wystąpienie Brauna i postulat pana posła żeby ludzie byli piękni i szczęśliwi 

No i tamta kolejka, gdzie nikt głośno nie mówił na kogo głosuje była takim spełnieniem marzeń posła Brauna

Wniosek?

Ależ proszę 

35 dni urlopu dla każdego!

Naród będzie wtedy naprawdę szczęśliwy :)

 

 

to taka wypowiedź kogoś, kogo wynik drugiej tury nie interesował, może też dlatego tak się wczoraj świetnie w tej kolejce bawiłem 

 

bardziej od wygranego interesowała mnie frekwencja i ta jest naprawdę kosmiczna 

Byłem w tej samej komisji na pierwszej turze. 19:00-20:30 czekałem, brakło kart, straż miejska dowiozła, wszyscy beka, fajeczka, brakowało grilla z kiełbaskami. Kolejka wychodziła przez bramę wjazdową gdy stawałem w niej. 

P.S. Polecam knajpy Al mare, Po Schodkach i Lazur :) i pizzerię koło Albatrosa, niepozorna, trochę śmierdzi PRLem, ale pizza im wyszła. Sosów nie polecam :D Syfiaste :D 

P.S.2 Wtedy padł chyba rekord - 100,16% frekwencji, teraz widzę że "jedynie" 84% :D jestem częścią historii jakby nie było 😎

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.