Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ignazz napisał:

Dawno nie było twojego lol mema Z Jokiem czy aha. Wiem ze to tez i Shrek co nie zmienia kwestii ze tylko fajansiarze przerabiają hity na kity. A wybór tego słowa nieprzypadkowy 
Dla Ciebie ok i wpada w ucho dla mnie obciach. Abyś znał skale to większy niż jakbym usłyszał na straganie w grudniu „Fluber malusieńki leży wśród stajenki” lub „ Przybieżeli do Betlejem trzej Julkowie”. I tu o symbolikę religijna chodzi mniej choć pogłębia to moja niechęć. 

git

miło że -> mimo tego że dwukrotnie dałem znać o tym że imho to cringe to jednak jest to "dla mnie ok i wpada w ucho".

Ciężko prowadzić polemikę z osobą która nie dyskutuje z Tobą tylko ze swoim wyobrażeniem o Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

W sensie świętokradztwo bo zmieniono tekst w popowej piosence, którą możemy usłyszeć np w Shreku?

Lol.

(i żeby nie było -> tak to z Dudą to też jest cringe, ogólnie ludzie chodzący na polityczne spędy za free wykraczają poza moje zdolności rozumowania -> jednak w kategorii żenady to ustawka, żeby kandydat mógł powiedzieć parę zdań po francusku bije piosenkę wyborców)

Gość wykazał ze zna języki obce. Duda wręcz przeciwnie. Polska to taki dziwny kraj ze ten z wiedza musi się tłumaczyć przed motłochem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

git

miło że -> mimo tego że dwukrotnie dałem znać o tym że imho to cringe to jednak jest to "dla mnie ok i wpada w ucho".

Ciężko prowadzić polemikę z osobą która nie dyskutuje z Tobą tylko ze swoim wyobrażeniem o Tobie.

Dopisałeś później. Ok. Ale dalej dziwie się ze gdy porównujesz dwa filmiki ten dziwniejszy i „bardziej” to zwykła wypowiedz polityka niż to co na ryniaczu odjebali ludzie. Oni spontanicznie podmienili, przygotowali to wcześniej czy z kasety poszło? Serio. Zastanawia mnie geneza 

Teraz, julekstep napisał:

brawo brawo

BIS!

No brawo. Oczywiście. Warto się uczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Dopisałeś później. Ok. Ale dalej dziwie się ze gdy porównujesz dwa filmiki ten dziwniejszy i „bardziej” to zwykła wypowiedz polityka niż to co na ryniaczu odjebali ludzie. Oni spontanicznie podmienili, przygotowali to wcześniej czy z kasety poszło? Serio. Zastanawia mnie geneza 

Wcześniej też.

Zdanie 'jeszcze większy cringe' świadczy o tym że wg autora to drugie to też cringe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Wcześniej też.

Zdanie 'jeszcze większy cringe' świadczy o tym że wg autora to drugie to też cringe.

Dla mnie nie ma porównania. A na tego typu znajomość języka angielskiego nie ma wytłumaczenia. 
 

https://youtu.be/rtlBc7Nx6UY

 

3 minuty temu, julekstep napisał:

Wcześniej też.

Zdanie 'jeszcze większy cringe' świadczy o tym że wg autora to drugie to też cringe.

Julek. Ja wole dyskutować na kogo głosujemy niż bawić się w piaskownicy kto co kiedy. Jedyne co mi przeszkadza to to ze w dyskusji często stosujesz te aha czy memy jako jednozdaniowce. Forum jest do otwartej dyskusji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał:

 Polska to taki dziwny kraj ze ten z wiedza musi się tłumaczyć przed motłochem. 

Bardziej śmieszy, że Ci co o sobie błędnie myślą, że są tolerancji, obrażają kilkadziesiąt milionów ludzi tylko na podstawie ich narodowości, ale tego typu rasistowskie jednostki wszędzie się trafiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ignazz napisał:

Dziwny filmik ale chyba możesz wyczuć istotna różnice gdy podmieniono ważne religijne słowo dla Chrześcijanina na imię i nazwisko polityka? 
serio użyjesz słowa „bardziej”

Bardziej to musisz się postarać. Mi bardzo trudno zrozumieć co tam się odjebalo. Jakaś zbiorowa histeria. Gdyby to było na rynku we Wrocławiu to by chodzenie po wodzie nastąpiło. 

dla mnie swietokradztwem jest spiewanie tej piosenki cohena w kosciolach:)

blagam, zmiana tekstu w jakiej jeszcze piosence bedzie dla Ciebie swietokradztwem? it's raining man?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

a wydawałoby się że rynek pracy dla tłumaczy się ostro skurczył ostatnimi czasy

na prezydentów! hej!

Minimum wypadałoby mieć przy takiej robicie 

 

Jeżeli nasz prezydent zacznie się moczyć to takie skorzystanie i podmiana będzie fatalna. 

2 minuty temu, fluber napisał:

dla mnie swietokradztwem jest spiewanie tej piosenki cohena w kosciolach:)

blagam, zmiana tekstu w jakiej jeszcze piosence bedzie dla Ciebie swietokradztwem? it's raining Man

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Julek. Ja wole dyskutować na kogo głosujemy niż bawić się w piaskownicy kto co kiedy. Jedyne co mi przeszkadza to to ze w dyskusji często stosujesz te aha czy memy jako jednozdaniowce. Forum jest do otwartej dyskusji 

1 -> dziś nie można dyskutować na kogo głosujemy

2 -> memy i jednozdaniowce można otwarcie interpretować.

2 minuty temu, ignazz napisał:

Minimum wypadałoby mieć przy takiej robicie 

A nie martwiło Cię -> jako Europejczyka -> jak przez 5 lat przewodniczący Rady Europejskiej (stanowisko na którym zdecydowanie bardziej powinno się wymagać znajomości języków) mówił na podobnym poziomie (w sumie na początku kadencji to sporo gorzej).

Pisałeś coś na ten temat? Ja nie pamiętam 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

1 -> dziś nie można dyskutować na kogo głosujemy

2 -> memy i jednozdaniowce można otwarcie interpretować.

A nie martwiło Cię -> jako Europejczyka -> jak przez 5 lat przewodniczący Rady Europejskiej (stanowisko na którym zdecydowanie bardziej powinno się wymagać znajomości języków) mówił na podobnym poziomie (w sumie na początku kadencji to sporo gorzej).

Pisałeś coś na ten temat? Ja nie pamiętam 😕 

@julekstep znasz moje zdanie o tym ze ogólnie z politykami niezależnie z której strony to cienko jest. Czy cieniutki Duda czy Tusk to jest słabe ze takich mamy. Tylko ze problem jest taki ze wkleiłeś filmik jako atak na gościa który akurat tu jest bez zarzutu. Nie znam szczegółowo postępów Donaldinio w zakresie mowy obcej ale chyba się poprawił. Gdzieś mi mignęło ze jest lepiej ale może się mylę. Niezależnie od tego politycy u nas to są cienkie bolki a poziom ich przygotowania do zawodu znajomosci języków obcych czy ogólnie rozumianej kultury osobistej daleki jest od „dostatecznej”. A my powinnismy rozmawiać o prymusach a nie mierny plus/ dostateczny minus. Sporo z nich to chamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2020 o 10:10, fluber napisał:

Z dyskusji z Artlanem, który twierdził, że Polański nie jest pedofilem,

Z medycznego punktu widzenia można mówić co najwyżej o hebefilii (pociągu do młodszych nastolatek) a nie pedofilii (pociągu do dzieci przed okresem dojrzewania). A i to nie jest pewne, bo przecież laska wyglądała na starszą i Polański chyba nie znał jej prawdziwego wieku. Brak jest również informacji, że we wcześniejszym czy późniejszym okresie miał jakieś bliższe kontakty z małolatami.

Cytat

a ten facet, co go ułaskawił Duda jest.

Nigdzie nie pisałem, że ten facet od Dudy jest pedofilem z medycznego punktu widzenia. Pisałem natomiast, że dopuścił się zgwałcenia na spokrewnionej osobie w wieku poniżej 15 lat (później okazało się, że wielokrotnego) co jest czynem znacznie gorszym niż czyn Polańskiego. 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.