Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tak głównie dlatego że TVP nie oglądają przeciwnicy dudy, a jeśli już to jest ich zdecydowana mniejszość

TVP ogląda twardy elektorat, który słyszy właśnie to co chce usłyszeć w tych materialach

Dla nich te proste hasła to właśnie woda na młyn i Kurski w to gra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DeltaCenter napisał:

Nie wydaje mi się. Ten antywpływ tvp na notowania Dudy to trochę taka miejska legenda. Wyniki pierwszej tury nawet w najmniejszej wiosce w powiecie Kąty Wrocławskie to potwierdzają. 

Jeżeli ktoś się waha pomiędzy głosowaniem na Trzaskowskiego oraz niepójściem na wybory to ten czy inny materiał TVP może być takim języczkiem u wagi. :) 

Swoją drogą bul dópy Holeckiej i Adamczyka po przegranej Dudy to byłoby coś pięknego. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, josephnba napisał:

Jest tak głównie dlatego że TVP nie oglądają przeciwnicy dudy, a jeśli już to jest ich zdecydowana mniejszość

TVP ogląda twardy elektorat, który słyszy właśnie to co chce usłyszeć w tych materialach

Dla nich te proste hasła to właśnie woda na młyn i Kurski w to gra

 

Przecież na tym forum zawsze jest przerwa w pisaniu między 19:30 a 20:00 :D

A jak ci powiem, że twardy elektorat ogląda sobie najpierw Fakty TVN a potem Wiadomości TVP, to co wtedy powiesz. Tworzysz sobie w tej głowie jakieś wizję twardego elektoratu, które są na poziomie wiedzy demograficznej i wyborczej Tomasza Lisa.

12 minut temu, Artlan napisał:

Swoją drogą bul dópy Holeckiej i Adamczyka po przegranej Dudy to byłoby coś pięknego. :) 

To cię najbardziej nakręca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, DeltaCenter napisał:

No przecież te 41% chcących głosować na Trzaskowskiego to sieroty po palikociarni - memowi wolnościowcy na utrzymaniu rodziców dla których wprowadzony przepis o czymś tam w ruchu drogowym to największa zbrodnia (mo tato, pożycz auta na dziś ;) )

Wiadomo, że wolność powinna być ograniczona zasadami kościelnej nauki społecznej. ;) 

9 minut temu, DeltaCenter napisał:

To cię najbardziej nakręca?

Najbardziej nie, to tylko taki dodatkowy smaczek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

na to juz za pozno:/

Duda jest wart tego ryzyka? Nie boisz się, że przez Twoje namawianie i brak pomyślunku co do głosowania korespondencyjnego, coś się stanie starszym osobom? 

Też załatwiłem starszej osobie możliwość głosowania, mimo, że chce zagłosować na Dudę, ale przez myśl mi nie przeszło bym ją miał wozić do komisji. Po prostu strasznie mi by było gdyby coś się stało. Czy Paryż wart jest mszy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, julekstep napisał:

Niewolnictwo w USA zostało zniesione w 1865.

Niemcy okupowali Polskę jeszcze w 1945.

Nie żebym bronił BLM, ale koncentrowanie się na ,,dacie zniesienia niewolnictwa" to mega lol. Przecież jeszcze na początku lat 50-tych w NBA nie mogli grać czarnoskórzy gracze a gdy się w końcu pojawili to przez pewien czas byli izolowani od reszty drużyny (np. musieli jeść oddzielnie posiłki). A co dopiero mówić o przeciętnych czarnych, którzy byli w (nomen omen) czarnej dupie co najmniej do drugiej połowy lat 60-tych, kiedy to zniesiono formalną segregację rasową (nieformalna jeszcze przez jakiś czas istniała). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tecu napisał:

Duda jest wart tego ryzyka? Nie boisz się, że przez Twoje namawianie i brak pomyślunku co do głosowania korespondencyjnego, coś się stanie starszym osobom? 

Też załatwiłem starszej osobie możliwość głosowania, mimo, że chce zagłosować na Dudę, ale przez myśl mi nie przeszło bym ją miał wozić do komisji. Po prostu strasznie mi by było gdyby coś się stało. Czy Paryż wart jest mszy? 

od bodaj 10 dni w calym powiecie nie bylo przypadku wirusa wiec jestem spokojny

23 minuty temu, Krzemo napisał:

To jest fanatyzm. Po prostu.

to zaden fanatyzm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

oni sa zadowoleni z ostatnich 5 lat. maja 13 emeryture, czesc z nich darmowe leki, dostali godna waloryzacje swiadczen. wnuki maja 500 plus, naprawde nie narzekaja. nie maja powodu.

A tak z ciekawości - jak zareagowali na ułaskawienie patusa i gwałciciela? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Artlan napisał:

Nie żebym bronił BLM, ale koncentrowanie się na ,,dacie zniesienia niewolnictwa" to mega lol. Przecież jeszcze na początku lat 50-tych w NBA nie mogli grać czarnoskórzy gracze a gdy się w końcu pojawili to przez pewien czas byli izolowani od reszty drużyny (np. musieli jeść oddzielnie posiłki). A co dopiero mówić o przeciętnych czarnych, którzy byli w (nomen omen) czarnej dupie co najmniej do drugiej połowy lat 60-tych, kiedy to zniesiono formalną segregację rasową (nieformalna jeszcze przez jakiś czas istniała). 

Jeszcze w latach 20tych NASTĘPNEGO wieku to Polak jeździ robić do Niemca a nie na odwrót (a jak nie chcą na szparagi to się robi aferka).

 

No chyba że sugerujesz, że okupacja niemiecka i II Wojna Światowa nie miały - w przeciwieństwie do niewolnictwa w USA - konsekwencji w kolejnych latach lol.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.