Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Krzemo napisał:

To w takim układzie jest niemal niemożliwe te 1200, o którym piszesz. Chyba, że pracowali na czarno i nie płacili składek do ZUS. 

Moi dziadkowie pracowali też całe życie fizycznie w fabrykach, kotłowni czy szwalni i mają sporo, sporo więcej.

Zestawienie praca fizyczna = niska emerytura, to zwykła manipulacja. 

Przecież nie mówię o teraz, tylko o czasach, gdy rządziła Platforma. Teraz mają więcej. Ale moja ciocia, która prawie 30 lat pracowała jako szwaczka ma niecałe 2k w tej chwili.

Mieli pecha trafić na czasy Balcerowicza, hiperinflacji i masowego wysyłania na głodowe emerytury, bo pracy nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DeltaCenter napisał:

Jestem pewny, że o żadnym z kilkuset spotkań Pierwszej Damy w pałacu prezydenckim nie masz pojęcia. Marte Kaczyńską pamiętasz tylko za to, że raz zorganizowała spotkanie, po którym ostro zaatakował ją m.in o. Rydzyk. A Komorowską za co pamiętasz?

 

A czego to dotyczyły te setki spotkań?

TVP o tym słowem w kampanii nie wspomina

Jedyne co pamiętam dotyczącego pani Dudy to światowej sławy krytyk mody rozpływający się nad jej garsonkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

A czego to dotyczyły te setki spotkań?

 

Agata Duda zajmowała się prawie wyłącznie działalnością charytatywną.

Ale PIS trochę spierdzielił jej aktywność, bo ja też myślałem, ze ona generalnie nic nie robi, aż miesiąc temu trafiłem na jakąś stronę, gdzie jej wszystkie oficjalne spotkania były archiwizowane i ona praktycznie codziennie odwiedzała jakieś szpitale dziecięce, czy potrzebujących. Sam się zdziwiłem, bo w mediach nie było jej wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Agata Duda zajmowała się prawie wyłącznie działalnością charytatywną.

Ale PIS trochę spierdzielił jej aktywność, bo ja też myślałem, ze ona generalnie nic nie robi, aż miesiąc temu trafiłem na jakąś stronę, gdzie jej wszystkie oficjalne spotkania były archiwizowane i ona praktycznie codziennie odwiedzała jakieś szpitale dziecięce, czy potrzebujących. Sam się zdziwiłem, bo w mediach nie było jej wcale

Mogła się lansować, brylować. Wybrała po cichu. Hejterów olewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koelner

orientujesz się w sprawie?

 

5 minut temu, josephnba napisał:

Ciezko mi uwierzyć że telewizja PiSu nie gloryfikuje tego całego wkładu Pani prezydentowej, przecież to byłby idealny i jako nieliczny zrozumiały pozytywny wątek tej kampanii

Wiesz stronę łatwo zrobić 

TVP robi wszystko, żeby Duda przegrał, więc nie pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, josephnba napisał:

A czego to dotyczyły te setki spotkań?

blob.thumb.png.0abb2adea314f8d7af7cd3811b126254.png

To dzisiejszy nagłówek z natemat. Przekazy robiące spustoszenie w głowach. Nawet @jack nie potrafi odpowiedzieć o czym poza "poparciem aborcji i lgbt" ma mówić Pierwsza Dama, żeby uzyskać akceptację pewnych środowisk. Zakonnice, kobiety niepełnosprawne, jakieś wiejskie baby na miano kobiet nie zasługują. Lepiej o ich problemach wie sam @quevas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

 

Olej hejterów

Nie mam żadnych hejterów. W życiu jak i na tym forum mam do czynienia z samymi ciekawymi ludźmi. Mają czasem inne poglądy, ale mi to nie przeszkadza. Na studiach jednym z moich najlepszych kumpli do wódki był marksista, którego dziadek w należał do AL. U mnie w rodzinie tych z AL to raczej przepędzali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mogła zabrać głos kiedy matki niepełnosprawnych ją o to prosiły

Mogła zabrać głos kiedy atakowano nauczycieli 

Mogła zabrać głos kiedy z młodych lekarzy robiono pazerne świnie

Mogla zabrać głos wielekrotnie

Teraz, DeltaCenter napisał:

Nie mam żadnych hejterów. W życiu jak i na tym forum mam do czynienia z samymi ciekawymi ludźmi. Mają czasem inne poglądy, ale mi to nie przeszkadza. Na studiach jednym z moich najlepszych kumpli do wódki był marksista, którego dziadek w należał do AL. U mnie w rodzinie tych z AL to raczej przepędzali.

Wciąż jednak możesz przestać pisać, nie jest za późno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

No mogła zabrać głos kiedy matki niepełnosprawnych ją o to prosiły

Mogła zabrać głos kiedy atakowano nauczycieli 

Mogła zabrać głos kiedy z młodych lekarzy robiono pazerne świnie

Mogla zabrać głos wielekrotnie

Oczywiście mogła jak Kwaśniewska rozdawać kanapki strajkującym pielęgniarkom i byłbyś drugim na tym forum, który by to obśmiał/

1 minutę temu, josephnba napisał:

Wciąż jednak możesz przestać pisać, nie jest za późno ;)

Lubię groszówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DeltaCenter napisał:

Oczywiście mogła jak Kwaśniewska rozdawać kanapki strajkującym pielęgniarkom i byłbyś drugim na tym forum, który by to obśmiał/

Aha czyli jak Kwaśniewska rozdawała kanapki to źle?

Ale kiedy Duda, co sam tu triumfalnie obwieściles robił wczoraj to samo to już plus?

Ja odpowiem ci tak- nie jestem socjalistą więc rozdawanie kanapek robionych na potrzeby piaru za moją kasę średnio mi się podoba 

Poza tym nie odpowiedziałeś czy słusznie zrobiła nie zabierając głosu w tak ważnych kwestiach o których wspomniałem tylko próbujesz obśmiać sprawę jakimiś żenującymi kanapkami 

 

Naprawdę Ciebie wystarczy tylko cytować, bez żadnego komentarza

 

3 minuty temu, Koelner napisał:

Niekoniecznie , Pellowski chyba wspierał ONR albo MW

Znaczy że słusznie mu zakazali

Wspieranie organizacji bliskich światopoglądowo neofaszystom jest samo w sobie złe

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Znaczy że słusznie mu zakazali

Wspieranie organizacji bliskich światopoglądowo neofaszystom jest samo w sobie złe

Że co?

2 godziny temu, ignazz napisał:

Mamy wyjątkowo parszywe czasy. Świat parszywieje. 

Kiedyś Jacek Kaczmarski śpiewał "Mury"

Dziś Taco Hemingway śpiewa

Cytat

 

Tak czy siak: Bóg z nami, c*** z wami
Trzy zdrowaśki, alleluja i do przodu jazda z k****mi

a na teledysku pojawia się Jebać PIS

 

więc czasy rzeczywiście są parszywe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.