Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Van napisał:

I tu właśnie jest dla mnie największy błąd w kampanii Trzaskowskiego, codziennie powinni byli pokazywać takie filmiki z Kaczyńskim, czy te z wypowiedziany Dudy sprzed 5 lat. 

błąd opozycji było od początku napierdalanie KOD-u.

wczorajsza wypowiedź Kaczyńskiego niczym przywódcy wiecowego z przed II wojny światowej utrwala mnie w przekonaniu ,że PiS stworzył obronę Westerplatte gdzie bronią się prawdziwi Polacy którzy mają dobro polski w serduszku a PO czyli Tusk też tam walczył ale ładował amunicję do armaty na Schleswigu Holstein, w dodatku Trzaskowski jest członkiem AK ale Afrika Korps. nawet na tym forum gdzie poziom intelektualny i z pewnością majątkowy jest u zwolenników PiSu wyższy niż średnia krajowa świadczy o tym ,że łatwo udało im się w to złapać.

nawet na tym forum ktoś pisze nadal o jakimś salonie , tvn mimo , że PiS miał/ma prezydenta, totalną większość w sejmie, senat a elektorat PiSu nadal myśli ,że jest w defensywie i w opozycje. najprostsza technika zarządzania kapitałem ludzkim czyli stworzenie wspólnego wroga plus zarządzanie przez kryzys wystarczyło aby stworzyć twardy elektorat i nawet tak prymitywne wypowiedzi jak wczorajsze Kaczyńskiego tylko utrwalą ten stan. niebywałe jak na XXI wiek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koelner napisał:

błąd opozycji było od początku napierdalanie KOD-u.

wczorajsza wypowiedź Kaczyńskiego niczym przywódcy wiecowego z przed II wojny światowej utrwala mnie w przekonaniu ,że PiS stworzył obronę Westerplatte gdzie bronią się prawdziwi Polacy którzy mają dobro polski w serduszku a PO czyli Tusk też tam walczył ale ładował amunicję do armaty na Schleswigu Holstein, w dodatku Trzaskowski jest członkiem AK ale Afrika Korps. nawet na tym forum gdzie poziom intelektualny i z pewnością majątkowy jest u zwolenników PiSu wyższy niż średnia krajowa świadczy o tym ,że łatwo udało im się w to złapać.

nawet na tym forum ktoś pisze nadal o jakimś salonie , tvn mimo , że PiS miał/ma prezydenta, totalną większość w sejmie, senat a elektorat PiSu nadal myśli ,że jest w defensywie i w opozycje. najprostsza technika zarządzania kapitałem ludzkim czyli stworzenie wspólnego wroga plus zarządzanie przez kryzys wystarczyło aby stworzyć twardy elektorat i nawet tak prymitywne wypowiedzi jak wczorajsze Kaczyńskiego tylko utrwalą ten stan. niebywałe jak na XXI wiek.

 

trochę się zgadzam. Ale to tylko pokazuje ile fatalnych błędów zrobiła platforma czy wszystkie inne partie opozycyjne że mogą tylko wdychać spaliny PiSu w większości wyborów.

Nawet jakby Trzaskowski wygrał - co raczej się nie zdaży, ale wcale nie jest niemożliwe - to przecież jest kandydat wyjęty z kapelusza, na miejsce innego który się skompromitował. Organizacyjnie to ta opozycja jest na żałosnym poziomie, w sumie chyba to jest największą przewagą PiSu & Kaczyńskiego. 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, barcalover napisał:

 

Dla mnie to, co widać na filmiku powyżej + fakt, że ta osoba jest uważana za chrześcijanina oraz sprawiedliwego człowieka, jest po prostu dyskwalifikująca.

Osoby promujące swoją polskość, wiarę, wartości moralne itd. zachowują się, jak typowy polaczek-oszust i robią to tak perfidnie i świadomie, że po prostu brak słów.

Straszenie tym, co mogą zrobić homoseksualiści z dziećmi, jednocześnie kłamiąc na każdym kroku w żywe oczy... kłamliwość i obłuda oczywiście działa na dzieci bardzo rozwijająco i obecność takich rodziców w domu, to nieopisane szczęście. Brak mi słów czasami :) 

Ja się boję homoseksalistów i LGBT. Ja się nie boję związków homoseksualnych. Ja się nie boję adopcji dzieci przez pary homo.

Ja się boję drugiego zachodu, gdzie za jakąkolwiek krytkę feminizmu/LGBT/BLM wywalają z pracy, gdzie za hasło white lives matter czy heterosexual pride day dokonują ostracyzmu.

Jakoś w Kaczystanie czuję się bardziej wolny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał:

 

Ja się boję drugiego zachodu, gdzie za jakąkolwiek krytkę feminizmu/LGBT/BLM wywalają z pracy, gdzie za hasło white lives matter czy heterosexual pride day dokonują ostracyzmu.

 

 

albo chcesz być w UE albo nie chcesz. Poza tym nie demonizuj, nie każdy musi pracować w / dla korpo.

Ale jeśli chcesz czerpać korzyści z wolnorynkowej / połączonej gospodarki, to musisz się dopasować do jej zasad.

Wiadomo że Europa wschodnia to obyczajowo mocno inny świat niż zachód UE, ale z czasem (nie wiem jak długim)  u nas będzie podobnie, czy się to komuś podoba czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rw30 napisał:

 

albo chcesz być w UE albo nie chcesz. Poza tym nie demonizuj, nie każdy musi pracować w / dla korpo.

Ale jeśli chcesz czerpać korzyści z wolnorynkowej / połączonej gospodarki, to musisz się dopasować do jej zasad.

Wiadomo że Europa wschodnia to obyczajowo mocno inny świat niż zachód UE, ale z czasem (nie wiem jak długim)  u nas będzie podobnie, czy się to komuś podoba czy nie. 

Nikt nie wywali z UE Polski, bo rządzi PiS.

Pewnie masz rację, chyba że USA jebnie w końcu, nie robi się tam coraz lepiej, tylko coraz gorzej.

Ale na pewno wolę, by było to później, niż prędzej, a Trzaskowski tylko przyśpieszy proces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rw30 napisał:

 

albo chcesz być w UE albo nie chcesz. Poza tym nie demonizuj, nie każdy musi pracować w / dla korpo.

Ale jeśli chcesz czerpać korzyści z wolnorynkowej / połączonej gospodarki, to musisz się dopasować do jej zasad.

Wiadomo że Europa wschodnia to obyczajowo mocno inny świat niż zachód UE, ale z czasem (nie wiem jak długim)  u nas będzie podobnie, czy się to komuś podoba czy nie. 

nie ma zadnej logicznej przeslanki wskazujacej na to ze jedno i drugie musza wystepowac jednoczesnie. 

po to jestesmy w ue zeby miec prawo ja wspolksztaltowac. my tez jestesmy unia europejska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał:

nie ma zadnej logicznej przeslanki wskazujacej na to ze jedno i drugie musza wystepowac jednoczesnie. 

po to jestesmy w ue zeby miec prawo ja wspolksztaltowac. my tez jestesmy unia europejska

<that nigga tripping video, mam youtube zablokowany na służbowym kompie wiec nie wrzucę>

powiedz mi ilu niemców pracuje w polskich firmach a ilu polaków w niemieckich. Współkształtować tak, co nie zmienia faktu że zawsze rządzi silniejszy i tyle. Ale kurde, jest sporo krajów świata gdzie można łatwo wyjechać, wolności tam pod dostatkiem i podatki niskie. 

 

za 100 lat ludzie będo się  gdzieś w kamieniołomach czy opuszczonych magazynach spotykać by smażyć mięso na grillu, tak będzie 

32 minuty temu, RappaR napisał:

Nikt nie wywali z UE Polski, bo rządzi PiS.

nic takiego nie napisałem ani nawet nie zasugoerowałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

błąd opozycji było od początku napierdalanie KOD-u.

wczorajsza wypowiedź Kaczyńskiego niczym przywódcy wiecowego z przed II wojny światowej utrwala mnie w przekonaniu ,że PiS stworzył obronę Westerplatte gdzie bronią się prawdziwi Polacy którzy mają dobro polski w serduszku a PO czyli Tusk też tam walczył ale ładował amunicję do armaty na Schleswigu Holstein, w dodatku Trzaskowski jest członkiem AK ale Afrika Korps. nawet na tym forum gdzie poziom intelektualny i z pewnością majątkowy jest u zwolenników PiSu wyższy niż średnia krajowa świadczy o tym ,że łatwo udało im się w to złapać.

nawet na tym forum ktoś pisze nadal o jakimś salonie , tvn mimo , że PiS miał/ma prezydenta, totalną większość w sejmie, senat a elektorat PiSu nadal myśli ,że jest w defensywie i w opozycje. najprostsza technika zarządzania kapitałem ludzkim czyli stworzenie wspólnego wroga plus zarządzanie przez kryzys wystarczyło aby stworzyć twardy elektorat i nawet tak prymitywne wypowiedzi jak wczorajsze Kaczyńskiego tylko utrwalą ten stan. niebywałe jak na XXI wiek.

 

aha

dzięki za info mordko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rw30 napisał:

nic takiego nie napisałem ani nawet nie zasugoerowałem 

Napisałeś, że albo chcę być w UE albo nie chcę. 

Sorry, ale odkąd babka za tekst white lives don't matter dostała awans, a rodzinę gościa, który zrobił napis white lives matter straciła pracę, teksty, że PIS robi drugie Węgry to dla mnie reklama.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RappaR napisał:

Napisałeś, że albo chcę być w UE albo nie chcę. 

 

ok, powinienem napisać 'albo chemy być w UE albo nie chcemy' - a że (chcemy czy nie chcemy) nie mamy wyjścia, to w sumie chcemy, a jak chcemy, to musimy się dopasować. O to mi z grubsza chodziło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał:

Ja się boję homoseksalistów i LGBT. Ja się nie boję związków homoseksualnych. Ja się nie boję adopcji dzieci przez pary homo.

Trochę nie rozumiem. Boisz się homoseksualistów i LGBT, ale nie związków homoseksualnych oraz adopcji przez homoseksualistów dzieci? 

Ja sam w tym temacie nie mam do końca wyrobionego zdania, bo po prostu uważam, że za mało wiem. Aczkolwiek zdecydowanie jestem przeciwny temu, jak traktuje się homoseksualistów w Polsce dzisiaj, więc jakąś formę promowania tolerancji względem ludzi o tej orientacji seksualnej naprawdę koniecznie trzeba wprowadzić.

Godzinę temu, RappaR napisał:

Ja się boję drugiego zachodu, gdzie za jakąkolwiek krytkę feminizmu/LGBT/BLM wywalają z pracy, gdzie za hasło white lives matter czy heterosexual pride day dokonują ostracyzmu.

Bać się możesz, ale chyba zapominasz, że porównujesz zupełnie inne środowiska, kultury i tło historyczne. Te sprawy są naprawdę skomplikowane i uwierz mi, że o wiele więcej osób nadal wylatuje z pracy, jest mobbowane, bite itd. z powodu czarnego koloru skóry, niż te kilka przykładów biednych ludzi, którzy akurat teraz walczą o "all lives matter" i zostali przykładnie ukarani przez pracodawcę.

Mam wrażenie, że nie rozumiesz, że jeśli czarnoskórzy byli jeszcze do niedawna niewolnikami, to nie wystarczy pewnego dnia stwierdzić, że teraz już nie jesteście niewolnikami i jesteśmy kwita, żeby było ok. Przecież tam do teraz ludzie czarnoskórzy cierpią, są ubodzy, niewykształceni, w złym towarzystwie od dziecka, ojcowie odchodzą od rodzin itd. i wiele osób miesza tutaj skutki z przyczyną.

Sam jestem przeciwny naprawianiu świata na siłę, typu zatrudnianie kobiet i mężczyzn pół-na-pół, co chyba zrobili w jakimś tam miejscu w Kanadzie, co jest oczywiście błędnym podejściem, ale absulotnie nie powinno być tak, że udajemy, że nic się nie czarnym dzieje, bo kilka osób przeciwnych ruchom m.in. BLM spotkał niesprawiedliwy los.

Złożony temat i nie do końca jestem w stanie teraz przelać swoje myśli na słowa, ale może wyłapiesz przynajmniej trochę kolory, w jakich to widzę, choć sam nie mam pomysłu na sprawiedliwe rozwiązanie tu i teraz.

Godzinę temu, RappaR napisał:

Jakoś w Kaczystanie czuję się bardziej wolny

Ale tutaj nie chodzi tylko o Ciebie. Ciebie, jeśli jesteś biały, heteroseksualny, nie byłeś sierotą w wieku szkolnym, prawdopodobnie nikt przesadnie nie nękał, ani nie zagrażał twojej wolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, rw30 napisał:

albo chcesz być w UE albo nie chcesz. 

Ale jeśli chcesz czerpać korzyści z wolnorynkowej / połączonej gospodarki, to musisz się dopasować do jej zasad.

Gówno, wracamy do EWG, handlujemy sobie radośnie bez ideologicznego europejskiego socjalizmu, nikt się nie wpierdala w sprawy wewnętrzne krajów członkowskich, dopóki hajs z wymiany handlowej się zgadza. Niemcy postanowili pod przykrywką poprawności politycznej ustawiać politycznie inne kraje członkowskie, widocznie nie wystarczały im "korzyści z wolnorynkowej / połączonej gospodarki" i nie potrafią poskromić zapędów mocarstwowych. Można handlować bez tego całego politycznego pierdololo, ale w UE to nie jest już (chyba) możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, barcalover napisał:

Ja sam w tym temacie nie mam do końca wyrobionego zdania, bo po prostu uważam, że za mało wiem. Aczkolwiek zdecydowanie jestem przeciwny temu, jak traktuje się homoseksualistów w Polsce dzisiaj, więc jakąś formę promowania tolerancji względem ludzi o tej orientacji seksualnej naprawdę koniecznie trzeba wprowadzić.

Koniecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, barcalover napisał:

Trochę nie rozumiem. Boisz się homoseksualistów i LGBT, ale nie związków homoseksualnych oraz adopcji przez homoseksualistów dzieci? 

Ja sam w tym temacie nie mam do końca wyrobionego zdania, bo po prostu uważam, że za mało wiem. Aczkolwiek zdecydowanie jestem przeciwny temu, jak traktuje się homoseksualistów w Polsce dzisiaj, więc jakąś formę promowania tolerancji względem ludzi o tej orientacji seksualnej naprawdę koniecznie trzeba wprowadzić.

Związki jednopłciowe czy adopcja dzieci mi nie szkodzą. Zamykanie ust krytyce, cenzura, efekt mrożący, dyskryminacja - to mi szkodzi i tego się boję

6 minut temu, barcalover napisał:

Ale tutaj nie chodzi tylko o Ciebie. Ciebie, jeśli jesteś biały, heteroseksualny, nie byłeś sierotą w wieku szkolnym, prawdopodobnie nikt przesadnie nie nękał, ani nie zagrażał twojej wolności.

Masz rację. Nigdy nie byłem dyskryminowany z powodu orientacji i koloru skóry. Moim pragnieniem jest utrzymanie tego stanu

7 minut temu, barcalover napisał:

Mam wrażenie, że nie rozumiesz, że jeśli czarnoskórzy byli jeszcze do niedawna niewolnikami, to nie wystarczy pewnego dnia stwierdzić, że teraz już nie jesteście niewolnikami i jesteśmy kwita, żeby było ok. Przecież tam do teraz ludzie czarnoskórzy cierpią, są ubodzy, niewykształceni, w złym towarzystwie od dziecka, ojcowie odchodzą od rodzin itd. i wiele osób miesza tutaj skutki z przyczyną.

 

I dlatego teraz ma być ich zemsta historyczna? Sprzeciw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.