Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, lorak napisał:

przecież kiedyś o tym rozmawialiśmy i nawet na stronach TVP są dane, które wyraźnie pokazują, iż teraz poziom żenady jest na niespotykaną dotąd skalę.

ja to z tej dyskusji pamietam glownie to ze za PiSu w koncu ogarnieto same dane, bo wczesniej byl niezly burdel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

ja to z tej dyskusji pamietam glownie to ze za PiSu w koncu ogarnieto same dane, bo wczesniej byl niezly burdel :)

Julek nie rozumiem czasami twojej potrzeby zaistnienia 

Tym bardziej w tkwestiach oczywistych

Czasami twoje posty są naprawdę tak suche że aż mi szkoda transferu a mam no limit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Julek nie rozumiem czasami twojej potrzeby zaistnienia 

Tym bardziej w tkwestiach oczywistych

Czasami twoje posty są naprawdę tak suche że aż mi szkoda transferu a mam no limit

no ciężko nie zapamiętać kiedy metodologiczny purysta lorak wyciąga wnioski z porównania między marnymi statami z okresu X a lepszymi statami z okresu Y

to tak jakby porównywał na pewniaka Russella z LeBronem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

Ciekawie odniósł się do tej sprawy Tarantino w Once Upon a Time ... in Hollywood w scenie Cliffa i Pussycat w samochodzie.

Ilu facetów oglądających film pomyślało "co za idiota"? Obstawiam, że było ich znacznie więcej niż tych co uznałaby to za pedofilię. Ot, taka pułapka na część z tych co dorzucają drewna pod stos Polańskiego. 

Zupełna racja. Odczuwanie pociągu seksualnego do 24 latki można jak najbardziej sensownie porównywać do uprawiania seksu z 13 latką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Po wczorajszej debacie zakłady bukmacherskie:

Duda 1,52

Trzaskowski 2,77

Pięć lat temu można było zarobić nieźle. Dwa dni przed pierwszą turą kurs na Dudę wynosił 4,52, na Komorowskiego 1,15.

Dzień po 1 turze Duda 1,42, BK 2,42

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, barcalover napisał:

:) Good for you!

Mega to jest słabe, to co wczoraj miało miejsce, ale to był też dowód na to, że Trzaskowski postąpił w 100% właściwie, nie przyjmując zaproszenia. Z takimi ludźmi nie da się rozmawiać. 

Z wyborcami Dudy też nie? Nie chodzi mi o debatę, ale odwiedzanie przez Trzaska dużych miast typu Poznań to głupota. W powiatach się wygrywa. Nawet w tych okolomiejskich Trzask dostał mocne baty. Pięć lat temu Duda nie koncentrował się na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie tylko naciskał na Śląsk. Debatę w Lesznie obejrzał tylko najtwardszy elektorat. Kogo tym przekonał? Zły znak dla Trzaska to taki, że sok buraka czy Kondominium na tt za bardzo mu lukrują rzeczywistość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelatując po kanałach zatrzymałem się na tvn24, jakąś kolejna konferencja Trzaskowskiego i pytania od dziennikarzy, również z tvp. Może mi ktoś ze zwolenników Dudy wytłumaczyć dlaczego on nie udziela tego typu wywiadów, czy ja po prostu mam pecha i nie udało mi się trafić nigdy? Zdarza mi się też tvp info obejrzeć i widzę tylko jego krzyki, przygotowane przemowy, recytacje

Pytam bez złośliwości, jeżeli on się tak jak deklaruje nie boi prawdziwej debaty to dlaczego nie udziela wywiadów, nie odpowiada na pytania różnych dziennikarzy? 

Nie jestem obiektywny, ale starając się postawić w sytuacji kogoś kto nie ma preferencji politycznych to widząc podejście jednego i drugiego do tej kwestii to wydaje się chociażby z tego powodu oczywiste kto boi się debatować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lorak napisał:

strata czasu? kto nie idzie na wybory, ten oddaje głos na "nie" w odniesieniu do każdego kandydata.

No właśnie nie, bo jak nie idziesz to twojego głosu nie ma wtedy oficjalnie, więc nikogo on nie obchodzi. Jak pójdziesz i oddasz głos nieważny to jest on odnotowywany w statystykach.

Gdyby tak wszyscy, którzy sądzą, że nie warto iść jednak poszli i zrobili w ten sposób to mógłby się ładny % nieważnych uzbierać a to mogłoby już dać komuś do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, julekstep napisał:

no ciężko nie zapamiętać kiedy metodologiczny purysta lorak wyciąga wnioski z porównania między marnymi statami z okresu X a lepszymi statami z okresu Y

przecież to są te same dane, tylko w inny sposób wrzucone, ale forma nie zmienia sedna.

6 minut temu, Pepis21 napisał:

No właśnie nie, bo jak nie idziesz to twojego głosu nie ma wtedy oficjalnie, więc nikogo on nie obchodzi. Jak pójdziesz i oddasz głos nieważny to jest on odnotowywany w statystykach.

głos nieoddany też jest odnotowany w statystykach.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

uczę się od najlepszych! ❤️

A zaczniesz kiedyś te nauki wykorzystywać? ;)

 

Sasin budzi we mnie najgorsze odczucia, wręcz odruch wymiotny 

 

Wczoraj wbił na zebranie kilkau OSP, tak się sklada że byli tam moi byli druhowie z Gozdowa bo to podsumowanie kwartału było 

Każdy jak jeden mąż powtarzali że to obślizgłe bydle najgorszego sortu co w 100% pokrywa się z moimi odczuciami po spotkaniu z tym indywiduum

Ręki mu podobno kilku nie podalo ostentacyjnie odwracając się do mistrza plecami 🤣🤣🤣

 

Podobno przewodniczący zospu nie byl zachwycony postawą strażaków ale na jego nieszczęście jest bardzeij zależny od nas niż od polityków więc gówno mógł zrobić 

Są gminy gdzie ta cała bitwa o wozy spowodowała wewnętrzne spory w jednostkach, jedni nie chcą jeździć z drugimi, przez co kilku moich znajomych oficerów było zmuszonych zawiesić albo dać naganę co bardziej aktywnym 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Doprowadzić ludzi na skraj upodlenia?

 

2 minuty temu, josephnba napisał:

Sasin budzi we mnie najgorsze odczucia, wręcz odruch wymiotny 

to obślizgłe bydle najgorszego sortu 

:D

Pytanie czy niektórzy zauważają, że są na skraju upodlenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz powody mojej niecheci do Sasina? Podawałem je tu jakiś czas temu dość dobitnie

Gdyby jakiś polityk brał czynny udział w kradzieży (nie boje się tego słowa bo sprawa jest w sądzie) twoich pieniędzy przeznaczonych na budowę domu też byś raczej miłością do takiego c***a nie pałał 

 

Co innego nie lubić dudy, za to że jest długopisem a co innego nienawidzić Sasina za przekręt w SKBanku i dolcanie w kórym zginęły ponad 2 miliardy złotych, w tym część moich oszczędności zdeponowanych na koncie dewelopera 

Za bardzo się wysilasz żeby mi dojebać i jak zawsze trafiasz sobie w kolano

W służbach nie byłoby z ciebie żadnego pożytku 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, DeltaCenter napisał:

Z wyborcami Dudy też nie? Nie chodzi mi o debatę, ale odwiedzanie przez Trzaska dużych miast typu Poznań to głupota. W powiatach się wygrywa. Nawet w tych okolomiejskich Trzask dostał mocne baty. Pięć lat temu Duda nie koncentrował się na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie tylko naciskał na Śląsk. Debatę w Lesznie obejrzał tylko najtwardszy elektorat. Kogo tym przekonał? Zły znak dla Trzaska to taki, że sok buraka czy Kondominium na tt za bardzo mu lukrują rzeczywistość. 

Nie wiem, kogo przekonał wczorajszym wystąpieniem, ale jestem pewien, że lepiej takie neutralne wystąpienie i kilka słabszych odpowiedzi na trudniejsze pytania, niż udział w ustawce TVP i PiSu.

35 minut temu, Van napisał:

Przelatując po kanałach zatrzymałem się na tvn24, jakąś kolejna konferencja Trzaskowskiego i pytania od dziennikarzy, również z tvp. Może mi ktoś ze zwolenników Dudy wytłumaczyć dlaczego on nie udziela tego typu wywiadów, czy ja po prostu mam pecha i nie udało mi się trafić nigdy? Zdarza mi się też tvp info obejrzeć i widzę tylko jego krzyki, przygotowane przemowy, recytacje

Pytam bez złośliwości, jeżeli on się tak jak deklaruje nie boi prawdziwej debaty to dlaczego nie udziela wywiadów, nie odpowiada na pytania różnych dziennikarzy? 

Nie jestem obiektywny, ale starając się postawić w sytuacji kogoś kto nie ma preferencji politycznych to widząc podejście jednego i drugiego do tej kwestii to wydaje się chociażby z tego powodu oczywiste kto boi się debatować. 

Dokładnie o to chodzi! To nie jest nic, co trudno by mi było zrozumieć. Przecież nie od dziś mamy do czynienia z PiSem. Nie ma tutaj mowy o dwóch osobach, które boją się debaty - wg mnie oczywistym jest, że Duda boi się debaty (ale pisałem zaraz po I turze, że na jego miejscu bym nie przyjmował zaproszenia na debatę, bo może tylko stracić - politycznie logiczne posunięcie), ale boi się słusznie i na propagandzie powinno mu się udać wygrać II turę, bo jednak dużo mu nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.