Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Koelner napisał:

Trzaskowski na tym straci , jako pretendent powinien atakować . Słabe jak odmowa debaty przez Dudę . Mamy do wyboru dwie cipki a tak pamietam jak Lechu Kaczyński Tuska rozjechał w TVN a później Tusk Jarka z tymi kurczakami i prawem jazdy , piękne czasy

Nie wiem czy ktoś z tej dwójki straci na pewno stracili wyborcy... 

Trzaskowski pokazał, że nie boi się odpowiadać na pytania różnych dziennikarzy, Duda powiedzmy, że pokazał, że nie boi się pytań od ludzi także Panowie wyszli na remis, niestety dla nas nie pełne ciekawych akcji 2-2, e nudne 0-0 z zachowawcza gra byle tylko nie stracić gola. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lorak napisał:

wychodzą kolejne informacje i matce z córką zwyczajnie chodzi o pieniądze. co jest między innymi pokłosiem tego, że nie otrzymały żadnej pomocy, bo Ziobro zamiast przyznać środki renomowanym organizacjom, to dał je np. czarownikowi wyganiającemu demony.

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/ulaskawienie-skazanego-za-pedofilie-rzad-srodki-na-pomoc-rodzinom-daje-egzorcyscie,1022034.html

"- To jest przerażające. Można było pomóc na wiele sposobów. Niekoniecznie (stosować - przyp. red.) prawo łaski - skomentowała sędzia sądu rodzinnego Karolina Sosińska. - Czy w sytuacji, gdyby panie zostały objęte po pierwsze opieką psychologiczną, psychiatryczną, po drugie wsparciem finansowym, czy one byłyby chętne do otwarcia drzwi temu oprawcy? - dodała."

@blackmagic chyba pisałeś, że twoja żona/partnerka jest psychoterapeutką. jak ona się zapatruje na tą sytuację? tj. dziecko doświadczające przemocy od 7 roku, od 11 gwałcone i przyzwalająca na to matka - były w stanie autentycznie wybaczyć, mogą normalnie żyć z oprawcą?

 

------------------

najnowszy sondaż Trzaskowski 47,2%, Duda 45,9%
https://wiadomosci.wp.pl/najnowszy-sondaz-prezydencki-dla-wp-kto-wygra-w-ii-turze-6528788762486401a

przez pierwszą truą wyniki podawane przez IBRIS były bardzo zbliżone do rzeczywistych, choć Duda był najbardziej niedoszacowany (więc tutaj też pewnie jest o te ~2 punkty), bo ludzie wstydzą się przyznać, że na niego głosują.
 

Nie wchodzac w zbytnie szczegoly i nomenklature ogolnie najpewniej zarówno matka i corka sa silnie zaburzone w wyniku przebytej traumy co nie pozwala  im na trzezwy osąd sytuacji. Oczywiscie to taki educated guess bo jakiekolwiek diagnozy mozna stawiac po szeregu rozmow z pacjentem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

@mistrzBeatka

jakbys chcial obrazic Rappara to bys napisal "nawet Ty". a skoro napisales "nawwt taki weterynarz" to wyraznie posadzasz konkretna grupe ( weterynarzy) o nizsze zdolnosci intelektualne skoro normalni ludzie rozumieja cos bez trudu a weterynarze "nawet". rozumiem natomiast ze nie bylo to Twoim celem i zrobiles to niechcacy. w porzadku. 

 

 LOL ,sie nagimnastykowales , nazwalem rappara weterynarzem  wiec to ja wyznaczma kryteria wg ktorych to zrobilem a nie ty . weterynarza i lekarza laczy ze lecza ale troche inne .obiekty.  "nawet taki weterynarz" zlosliwei napisane do lekarza/rappara  ma podwazyc skill tego lekarza /rappara   i mu umnieszyc sugerujac ze powinien zajmowac sie zwierzetami a nie ludzmi. istotne w tej wypowiedz ze mowie to do lekarza/rappara , nie ma mowy o zadnej inteligencji tylko o skilu zrozumiales?

jesli bede nazywal rappara basenowym to znaczy ze obrazam "personel basenowy"?

 

Cytat

pamietaj takze ze ulaskawiony nke zostal sklasyfikowany przez bieglych jako pedofil. czesc o terapii dotyczacej pedofilii jest tu zatem nie na miejscu bo nie dotyczy tej sprawy. skazany uczestniczyl w terapii odwykowej gdyz zdiagnozowsno u niego powazny alkoholizm.

dudo-pedofil zabawial sie kilka lat z dziewczynka, od 11 roku zycia poczawszy  chociaz mogl sie zaspokajac za pomoca swojej partenrki , wybieral dziecko . ale nie zostal sklasyfikowany jako pedofil LOL, tak dzielnie caly czas  wspominasz  psycholo0gow wiec rozumiem ze wg ciebie to nie jest pedofil?  czy ktos jeszcze na forum podobnie jak fluber uwaza ze to nie jest pedofil?  skoro oficjalnie nie byl pedofilem wiec przebywal z "regularnymi' wiezniami w celi , nie mial zadnej ochrony/izolatki , koledzy wiedzieli za co siedzi dudo-pedofil. a jak sie ze mna juz zgodziles pedofile sa najgorzej traktowani w wiezieniu , wspolwiezniowe w przeciwnienstwie do ciebie nie interesowali sie opinia psychologow.

Cytat

ja tylko zacytowalem fragment tekstu w ktorym ktos naigrywal sie z osob Twojego pokroju. jezeli wrzucam cytat nie oznacza to automatycznej akceptacji. choc w tym przypadku byl bardzo trafionu gdyz jako zrodla swojej wiedzy o wiezieniach w polsce w 2020 roku wskazales obejrzenie programu o amerykanskich wiezieniach na discovery i czasopismo detektyw ktore z oczywistych wzgledow jedynie opiera sie na autentycznych historiach i nie ma charakteru w 100% dokumentalnego.

zrobiles to w celu  zdyskredytowania mojej osoby  , skupiasz sie na mnie a nie na cytatach,linkach ktore dalem , nie dales zadnego linka, nie odniosles sie do zadnej z zacytowanych przezemnie wiadomosci , nic zero ,null

wiekszosc  moich ostatnich wypowiedzi to cytaty , linki do artykolow ktore sa w necie , nie ma tu nic z discovery czy detektywa , przestan klamac. , ty nie dales nic  poza swoimi wymyslonymi przyjaciolmi i cytatem z jakiegos blogu . zero argumentow , nic dziwnego google kompletnie nie jest po twoje stronie . 

discovery,prasa , detektyw>>>>>>>>>>>>>>>> twoi zmysleni znajomi ktorzy byli w wiezineiu i z ktorymi ponoc rozmawiales nt srednicy ich odbytow przed wiezieniem i po 

 

najzabawniejsze ze wpis tego czlowieka posrednio odnosi sie wlasnie do ciebie  , nie majac zielonego pojecia o epidemii (jestes epidemiologiem? masz wyksztalcenie kierunkowe?) ale nie przeszkadzalo ci to i

razem z ronniem nakrecaliscie panike w temacie koronavirusa,  wpadles w taka histerie  ze zrobiles zapasy jak na zime atomowa LOL , nic sie nie zmarnowalo?

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Van napisał:

Nie wiem czy ktoś z tej dwójki straci na pewno stracili wyborcy... 

Trzaskowski pokazał, że nie boi się odpowiadać na pytania różnych dziennikarzy, Duda powiedzmy, że pokazał, że nie boi się pytań od ludzi także Panowie wyszli na remis, niestety dla nas nie pełne ciekawych akcji 2-2, e nudne 0-0 z zachowawcza gra byle tylko nie stracić gola. 

To był raczej mecz, który skończył się wynikiem 0:0, ale był tak nudny, że przerwało się po 17 minutach.

Zadał ktoś Trzaskowi pytanie po francusku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mistrzBeatka napisał:

 LOL ,sie nagimnastykowales , nazwalem rappara weterynarzem  wiec to ja wyznaczma kryteria wg ktorych to zrobilem a nie ty . weterynarza i lekarza laczy ze lecza ale troche inne .obiekty.  "nawet taki weterynarz" zlosliwei napisane do lekarza/rappara  ma podwazyc skill tego lekarza /rappara   i mu umnieszyc sugerujac ze powinien zajmowac sie zwierzetami a nie ludzmi. istotne w tej wypowiedz ze mowie to do lekarza/rappara , nie ma mowy o zadnej inteligencji tylko o skilu zrozumiales?

jesli bede nazywal rappara basenowym to znaczy ze obrazam "personel basenowy"?

Nie, nie chodzi o to jak go nazwałeś, ale jakiej konstrukcji użyłeś. Nawet taki częsty bywalec siłowni jak Ty powinien to ogarnąć.

26 minut temu, mistrzBeatka napisał:

dudo-pedofil zabawial sie kilka lat z dziewczynka, od 11 roku zycia poczawszy  chociaz mogl sie zaspokajac za pomoca swojej partenrki , wybieral dziecko . ale nie zostal sklasyfikowany jako pedofil LOL, tak dzielnie caly czas  wspominasz  psycholo0gow wiec rozumiem ze wg ciebie to nie jest pedofil?  czy ktos jeszcze na forum podobnie jak fluber uwaza ze to nie jest pedofil? 

Pozwól, że w moim imieniu odpowie ktoś inny:)

27 minut temu, mistrzBeatka napisał:

masz wyksztalcenie kierunkowe?

Ja tylko informuję co stwierdził biegły sądowy o wykształceniu kierunkowym:)

29 minut temu, mistrzBeatka napisał:

skoro oficjalnie nie byl pedofilem wiec przebywal z "regularnymi' wiezniami w celi , nie mial zadnej ochrony/izolatki , koledzy wiedzieli za co siedzi dudo-pedofil. a jak sie ze mna juz zgodziles pedofile sa najgorzej traktowani w wiezieniu , wspolwiezniowe w przeciwnienstwie do ciebie nie interesowali sie opinia psychologow.

Nie uważałeś. Izolowana jest znacznie szersza grupa osób. Między innymi osoby wykorzystujące seksualnie osoby nieletnie. Niezależnie od tego, czy są pedofilami, czy nie.

30 minut temu, mistrzBeatka napisał:

 

zrobiles to w celu  zdyskredytowania mojej osoby  , skupiasz sie na mnie a nie na cytatach,linkach ktore dalem , nie dales zadnego linka, nie odniosles sie do zadnej z zacytowanych przezemnie wiadomosci , nic zero ,null

wiekszosc  moich ostatnich wypowiedzi to cytaty , linki do artykolow ktore sa w necie , nie ma tu nic z discovery czy detektywa , przestan klamac. , ty nie dales nic  poza swoimi wymyslonymi przyjaciolmi i cytatem z jakiegos blogu . zero argumentow , nic dziwnego google kompletnie nie jest po twoje stronie . 

discovery,prasa , detektyw>>>>>>>>>>>>>>>> twoi zmysleni znajomi ktorzy byli w wiezineiu i z ktorymi ponoc rozmawiales nt srednicy ich odbytow przed wiezieniem i po 

Zalinkowałem obszerny tekst na temat traktowanie więźniów dwukrotnie. Proszę, nie każ mi tego robić trzeci raz.

Większość Twoich wypowiedzi odnosi się do pojedynczych wydarzeń, a nie do systemowego podejścia do ochrony takich więźniów. Również tego nie każ mi powtarzać po raz kolejny.

I powstrzymaj wodze swoich fantazji, bo robi się po prostu niesmacznie:/

33 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

najzabawniejsze ze wpis tego czlowieka posrednio odnosi sie wlasnie do ciebie  , nie majac zielonego pojecia o epidemii (jestes epidemiologiem? masz wyksztalcenie kierunkowe?) ale nie przeszkadzalo ci to i

razem z ronniem nakrecaliscie panike w temacie koronavirusa,  wpadles w taka histerie  ze zrobiles zapasy jak na zime atomowa LOL , nic sie nie zmarnowalo?

Oczywiście, że nie jestem. Dlatego opierałem się na opracowaniach naukowych dotyczących tego wirusa. 

Zamierzam zrobić zapasy także przed kolejnym sezonem grypowym.

A histerią to raczej można nazwać Twój ostatni post niż przemyślane zakupy:)

52 minuty temu, Van napisał:

Nie wiem czy ktoś z tej dwójki straci na pewno stracili wyborcy...  

Myślę, że sporo osób niezdecydowanych, po tej szopce na wybory po prostu nie pójdzie...

52 minuty temu, BMF napisał:
Kompletnie przypadkowych ludzi. :) 

Nie da się ukryć, że w tej kategorii również mamy remis między kandydatami:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

– Absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę, bo uważam, że nie - powiedział w rozmowie z mieszkańcami Końskich urzędujący prezydent Andrzej Duda.

o człowieku 🤯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tecu napisał:

Prawda to? Przywieźli zwykłych ludzi w autokarach? 

 

Zwozili ich tysiącami na marszexwxo robię wolnych mediów więc tu pewnie też funkcjonuje ten model 

Ale czy na wiecach kodu czy strajku szmat było inaczej?

Skala może mniejsza ale efekt?

5 minut temu, karl napisał:

o człowieku 🤯

Uuuuuu

Tu fluber rappar i jeszcze ktoś z wyborców PiS z tego co pamiętam bardzo jednoznacznie wypowiadali się na temat szczepień 

Konkretnie mówiąc o ludziach którzy szczepień obowiązkowych chcą unikać 

 

Ciekaw jestem waszego komentarza

 

Debaty o debacie nie podejmę bo niby co mam napisać jak siedzę w lesie na Kaszubach tylko z rowerem i piwem 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

 

Uuuuuu

Tu fluber rappar i jeszcze ktoś z wyborców PiS z tego co pamiętam bardzo jednoznacznie wypowiadali się na temat szczepień 

 

Ciekaw jestem waszego komentarza

 

duda nie jest zwolennikiem jakichkolwiek obowiazkowych szczepien na koronawirusa. tego dotyczylo zarowno pytanie jak i odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Nie da się ukryć, że w tej kategorii również mamy remis między kandydatami:)

Najwyższy Czas to raczej korwinowsko-uprowskie środowisko, a ten typek pełni jakąś kompletnie randomową funkcję w urzędzie dzielnicowym.

Cytat

Jak udało się nam ustalić, Grzegorz Jakubowski obecnie pracuje w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz w ewidencji ludności (meldunki oraz dowody osobiste). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

To czemu mówił o grypie?

bo to przyklad dobrowolnego szczepienia. to samo mowil przy ktorej z debat przed 1 tura. duda wielokrotnie wypowiadal sie na temat obowiazkowych szczepien. na przyklad tu:

https://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Prezydent-Andrzej-Duda-zabral-glos-w-sprawie-szczepien,189329,14.html

1 minutę temu, BMF napisał:

Najwyższy Czas to raczej korwinowsko-uprowskie środowisko, a ten typek pełni jakąś kompletnie randomową funkcję w urzędzie dzielnicowym.

 

a pani zadajaca pytanie rzeczywiscie jest z Konskich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

Najwyższy Czas to raczej korwinowsko-uprowskie środowisko, a ten typek pełni jakąś kompletnie randomową funkcję w urzędzie dzielnicowym.

 

btw. to nie jest randomowy typek:)

o zatrudnianiu randomowego typka w urzedzie dzielnicowym nie pisanoby w mediach:)

https://zyciestolicy.com.pl/czy-trzaskowski-wzmacnia-sok-z-buraka-dziennikarz-od-zadan-specjalnych-w-miejskim-urzedzie/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, fluber napisał:

duda nie jest zwolennikiem jakichkolwiek obowiazkowych szczepien na koronawirusa. tego dotyczylo zarowno pytanie jak i odpowiedz.

Cytat wziąłem z dorzeczy.pl.
Nie oglądałem debaty, więc nie wejdę w dyskusję czego dotyczyło pytanie, ale dziwne, że na tym portalu, w artykule nie doprecyzowali pytania czy odpowiedzi.
Bo wygląda to na razie na samobój jakiego ta kampania jeszcze nie widziała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 wiece wyborcze, w formie "debaty" za nami, spoko  tylko kogo i do czego mają przekonać?

Ja mimo wszystko jestem zdziwiony, że sztab RT nie zaryzykował jego wystawienie, do prawdziwej debaty z Dudą, serio aż tak są obsrani przed "długopisem? No ale nic, historia ich oceni. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

o zatrudnianiu randomowego typka w urzedzie dzielnicowym nie pisanoby w mediach:)

Ten portal to prawicowy brukowiec, a z tego co widzę gość jechał jako dziennikarz po ''mainstreamowej prawicy'' (nawet jest napisane o tym w tym artykule), więc zdążył pewnie wielu osobom podpaść.

Jego funkcja w urzędzie jest stricte randomowa (info z tego samego portalu), ludzie na jego stanowisku wydają dowody osobiste i zajmują się zameldowaniem ludzi, ciekawa jest atmosfera konspiracji sugerowana w tym artykule co do takiego stanowiska. :) 

Trochę biedna ta ustawka, biorąc pod uwagę, że byli tam też dziennikarze Gazety Polskiej, Telewizji Republiki i TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pan A. napisał:

2 wiece wyborcze, w formie "debaty" za nami, spoko  tylko kogo i do czego mają przekonać?

Ja mimo wszystko jestem zdziwiony, że sztab RT nie zaryzykował jego wystawienie, do prawdziwej debaty z Dudą, serio aż tak są obsrani przed "długopisem? No ale nic, historia ich oceni. 

 

Sorry ale do takiej debaty jak w Końskich to naprawdę nie było sensu stawać. Wiadomo było, że wszystkie pytania jakie padną będą miały na celu atakowanie Trzaskowskiego. A ponieważ to byłyby pytania Kurskiego ludu to na pewno wszystko kręciłoby się wokół LGBT, komunii syna i powodzi w Warszawie. Nie ma żadnych szans na to aby Trzaskowski cokolwiek na tym zyskał bo ocenę i tak wystawiliby "niezależni" eksperci z TVP.

I serio pisanie o obsraniu w momencie gdy Duda specjalnie atakuje nieprzychylne mu media aby nie musieć z nimi rozmawiać brzmi kuriozalnie. Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że w tym całym ataku tylko o to chodzi aby na żadne prawdziwe pytania Duda nie musiał odpowiadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.