Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, fluber napisał:

zanim do ugody dojdzie to i tak minie termin zakazu zblizania sie ktory uplywalby w przyszlym roku

Jest tak medialnie że raczej będą to chcieli klepnac jak najszybciej

Tak czy inaczej trochę c***owo że koleś dostanie kasę za czyn pedofilski

Ja wiem że to kasa dla ofiar i za narażenie wizerunku ale de facto za czyny zabronione koleś będzie mógł powiedzieć w stołek 

 

20 minut temu, Pepis21 napisał:

@josephnba jak nie masz na kogo głosować w II turze to lepiej idź oddaj głos niewaźny niź masz nie iść w ogóle. Podbij frekwencje i pokaż tym głosem, że jesteś przeciw jednemu i drugiemu Nie wiem skąd u ludzi ta niechęć do oddawania nieważnych głosów.

Myślę że masz sporo racji i na pewno to rozważę 

Jeśli uda mi się przed zamknięciem komisji wrócić z Kaszub ofkoz

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  ,Vaskez są rzeczy których nie powinieneś po prostu komentować

Tym bardziej że ta kasa będzie pokłosiem działania mediów i polityków z gorszej zmiany

1 minutę temu, Tecu napisał:

@Cardi Jak zapatrujesz się na akcję #MimoWszystkoDuda? 

No właśnie to mnie ciekawi bo przed Mazurkiem w RMF mówili że nawet 70% bosakowców może zagłosować na Trzaskowskiego

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę dokładnie wątku, może napiszę coś co juz było.

Po tym jak wyglądały sondaże przed pandemią i jak Polska przeszła przez covida (uważam, że >4+), to Duda powinien wygrać w pierwszej turze z palcem w... nosie. Uważam, że tak się nie stało w dużej mierze dzięki Wiadomościom. Jest to tak prymitywna, pozbawiona polotu i pełna agresji propaganda, że przeciętny widz może poczuć, że ktoś obraża jego inteligencję. Dobra manipulacja polega na tym, iż tak przedstawia się fakty, aby odbiorca żył w przeświadczeniu, iż sam wyciąga wnioski. W tej chwili Wiadomości to Dziennik Telewizyjny bis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał:

Nie śledzę dokładnie wątku, może napiszę coś co juz było.

Po tym jak wyglądały sondaże przed pandemią i jak Polska przeszła przez covida (uważam, że >4+), to Duda powinien wygrać w pierwszej turze z palcem w... nosie. Uważam, że tak się nie stało w dużej mierze dzięki Wiadomościom. Jest to tak prymitywna, pozbawiona polotu i pełna agresji propaganda, że przeciętny widz może poczuć, że ktoś obraża jego inteligencję. Dobra manipulacja polega na tym, iż tak przedstawia się fakty, aby odbiorca żył w przeświadczeniu, iż sam wyciąga wnioski. W tej chwili Wiadomości to Dziennik Telewizyjny bis.

Pojawiła się już tu teza, że Kurski gra na rzecz twardego jądra PIS-u i próbuje wykończyć Dudę z Morawieckim, którzy za bardzo urośli i mają duże szansę przejąć PIS po Kaczyński, który zaraz przejdzie na emeryturę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

Pojawiła się już tu teza, że Kurski gra na rzecz twardego jądra PIS-u i próbuje wykończyć Dudę z Morawieckim, którzy za bardzo urośli i mają duże szansę przejąć PIS po Kaczyński, który zaraz przejdzie na emeryturę. 

Spotkałem się też z tezą, że oni uważają, że lud jest tak głupi, że to kupi. Ale jest też teza, że faktycznie jest tak głupi 🙊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DeltaCenter napisał:

Na tej debacie z Trzaskowskim też tak pokazują "puste" krzesło?

 

EDIT: Też. :D Żenada z obu stron. Nuda. Nawet Kolenda znudzona. Z Dudą wytrzymałem 2 minuty, z Trzaskowkim prawie 3.

Ja wiem, że TVP ma ustawowy obowiązek zrobić debatę, ale czy on nadal obowiązuje, jak jeden z kandydatów nie przyjdzie? Przecież to jest kompletny bezsens. Mamy taką polaryzację, że autentycznie doszliśmy do ściany.

W sumie przy każdym pytaniu mógłby to dodawać na koniec;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzaskowski na tym straci , jako pretendent powinien atakować . Słabe jak odmowa debaty przez Dudę . Mamy do wyboru dwie cipki a tak pamietam jak Lechu Kaczyński Tuska rozjechał w TVN a później Tusk Jarka z tymi kurczakami i prawem jazdy , piękne czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, jack napisał:

Spotkałem się też z tezą, że oni uważają, że lud jest tak głupi, że to kupi. Ale jest też teza, że faktycznie jest tak głupi 🙊

Na szczęście nie wszyscy tacy są:)

 

Ja pierdolę, jak Michał Adamczyk jeszcze raz powie, że nie ma Trzaskowskiego to zwymiotuję...

Trzaskowski 

Cytat

Uważam, że jest ryzyko sfałszowania wyborów. Wyborców zmiany jest zdecydowanie więcej

@julekstep jeżeli Duda wygra te wybory, to obawiam się, że znowu zaczną się marsze obrony demokracji, albo będzie jeszcze gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

to jest paru narodowcow i w sumie nie wiadomo kto. o ile czolowi politycy Konfederacji formuluja nie wprost podobny przekaz, to w samej akcji nie biora udzialu

To jest Wasza PiSowksa akcja przecież :) W stylu projektanta z Ameryki zrobiona jak widać. Ale lud kupi :)

Nominacja do https://goldengoebbels.com/ załatwiona. 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Koelner napisał:

 a później Tusk Jarka z tymi kurczakami i prawem jazdy , piękne czasy

A Kwaśniewski Tuska drugą Irlandią. Olek jeszcze wtedy był w dobrej formie (jak nie pił). Ale fakt. Trzask nie zyska odmową. Pięć lat temu to Duda walczył o każdą debatę. Może w sztabie PO są zbyt pewnie siebie.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.