Skocz do zawartości
Borys

Polityka w Polsce i na świecie

Rekomendowane odpowiedzi

@Koelner

jedni maja Sejm, drudzy Senat wiec kto nie wygra nie bedzie mial monopolu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

@Koelner

jedni maja Sejm, drudzy Senat wiec kto nie wygra nie bedzie mial monopolu:)

PiS ma najwiecej mandatów 48 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Koelner napisał:

PiS ma najwiecej mandatów 48 .

ale pozostalych 52 zawiazalo koalicje wiec nie, nie ma:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Koelner napisał:

szacunek dla Rafaello że jeszcze walczy i próbuje , jest duży progres niż w w wypadku Bronka , trochę szkoda potencjału 

Polityką przestałem sie interesować, ale w tvn czyli sprzyjajacej stacji Trzaskowski brzmiał niczym jakis słaby coach od motywacji na pseudoszkoleniach biznesowych. Pytanie o jakim potencjale Trzaskowskiego mowa? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, fluber napisał:

ale pozostalych 52 zawiazalo koalicje wiec nie, nie ma:)

No tak zapomniałem jakie PiS ma zdolności koalicyjny i dialog do zawierania kompromisów :)

8 minut temu, P_M napisał:

Polityką przestałem sie interesować, ale w tvn czyli sprzyjajacej stacji Trzaskowski brzmiał niczym jakis słaby coach od motywacji na pseudoszkoleniach biznesowych. Pytanie o jakim potencjale Trzaskowskiego mowa? 

Dość szybko i skutecznie wszedł w wybory

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Koelner napisał:

Dość szybko i skutecznie wszedł w wybory

Patrząc na MKB miał nisko zawieszoną poprzeczkę :))) a że pochodzi z drugiej największej partii w kraju, będąc prezydentem stolicy, to nie przecenialbym tego sukcesu :) To już chyba Szydło miała trudniej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, RappaR napisał:

A po co robić sobie problemy?

W środowisku lekarskim zresztą to dość powszechne. Widzę to po opiniach na anonimowym forum lekarskim i po opiniach w pracy :)

bedac anonimowym bytem napinasz sie na forum internetowym a w RL gdy musisz swiecic facjata i nazwiskiem spuszczasz glowe w dol i przemykasz gdzies przy scianie . OK.

1 godzinę temu, fluber napisał:

No i kim jesteśmy, żeby osądzać innych ludzi, za to, co potrafią wybaczyć innej osobie?

wyobraz sobie ze w niektorych krajach w przypadku przemocy domowej , gdy ofiara wycofuje oskarzenia wobec oprawcy sprawa nadal jest kontynuowana.

co to za podle sady? , ofiara przeciez wybaczyla a bezduszni sedziowei nadal kontynuja proces.

2 godziny temu, fluber napisał:

Alkoholizm to choroba. Według zakładu karnego, gdzie odbywał karę, osadzony podjął terapię i się wyleczył. I to raczej ten fakt działa tu na korzyść osadzonego ( a nie sam fakt, że dokonywał przestępstw pijany)

alkoholizm to nieuleczlna choroba wiec sie nie wyleczyl .pedofil wrocil do swoich ofiar do starego srodowiska wiec z duzym prawdopodobienstwem  znowu pije.

Godzinę temu, fluber napisał:

Jak zatem skomentujesz fakt, że w Krajowy Ośrodek Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym dla Trynkiewiczów w Gostyninie wygrał Rafał Trzaskowski i to w 1 turze z większością bezwzględną?:)

Naprawdę mamy się bawić w teksty typu, że Trynkiewicz jest usobieniem wizji platformerskiego obywatela?:) Nie widzisz, jakie to dno?:)

nijak, nie znam sprawy , nikt mi nie placi abym znal kazda wiadomosc dotyczaca polityki.

mamy pedofila alkocholika  i dwie ofiary. duda podpisuje kwit ktory ostatecznie legalizuje polacznie kochajacej sie rodziny. wieddzial chyba co podpisuje? jest przeciez prazydentem wszystkich polakow , rowniez tej patologicznej rodziny.

imo duda nie wiedzial kogo (pedofila - alkoholika ) konkretnie ulaskawia , doradcy mu cos dali do podpisania i nieszczesliwie parafowal to.

dlaczego sprawa dosyc blacha skonczyla az u prezydenta?  decyzja sadu pierwszej instancji byla niewystarczajaca?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, mistrzBeatka napisał:

mamy pedofila alkocholika  i dwie ofiary. duda podpisuje kwit ktory ostatecznie legalizuje polacznie kochajacej sie rodziny. wieddzial chyba co podpisuje? jest przeciez prazydentem wszystkich polakow , rowniez tej patologicznej rodziny.

najpierw naucz sie poprawnie pisac slowo alkohol, potem wyzywaj ludzie od patologii i alkoholikow. nigdy w odwrotnej kolejnosci:)

zaklad karny wydal pozytywna opinie o bylym wiezniu, pozytywnie wniosek zaopiniowaly: kurator, sad, sad odwolawczy i prokuratura.

nie docieraja do Ciebie najbardziej podstawowe fakty w tej sprawie, poniewaz masz juz wyryty odpowiedni  obraz w glowie, w zwiazku z czym jakakolwiek racjonalna dyskusja z Toba jest po prostu niemozliwa:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ostatnio zacząłem oglądać kablówkę i tak od czasu do czasu sobie wybieram dwie stacje. Na TVP Info zawsze przemawia Duda, na TVN24 zawsze Trzaskowski. Szczęście mam jakieś czy tak jest zawsze? Pluralizm jak nic.

@mistrzBeatka zluzuj trochę

Edytowane przez DeltaCenter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, P_M napisał:

Patrząc na MKB miał nisko zawieszoną poprzeczkę :))) a że pochodzi z drugiej największej partii w kraju, będąc prezydentem stolicy, to nie przecenialbym tego sukcesu :) To już chyba Szydło miała trudniej. 

może masz racje , każdy patrzy zawsze przez pryzmat siebie samego i Rafaello nie bardzo mi się podoba ogólnie , na początku nie wiedziałem czy zagłosować na niego jak dostanie się do 2 tury ale przy konkurencji jest ok . dla równowagi w przyrodzie fajnie jakby wygrał Hołownia lub Zbigniew Boniek 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, fluber napisał:

najpierw naucz sie poprawnie pisac slowo alkohol, potem wyzywaj ludzie od patologii i alkoholikow. nigdy w odwrotnej kolejnosci:)

zaklad karny wydal pozytywna opinie o bylym wiezniu, pozytywnie wniosek zaopiniowaly: kurator, sad, sad odwolawczy i prokuratura.

nie docieraja do Ciebie najbardziej podstawowe fakty w tej sprawie, poniewaz masz juz wyryty odpowiedni  obraz w glowie, w zwiazku z czym jakakolwiek racjonalna dyskusja z Toba jest po prostu niemozliwa:)

platny troll uczacy ortografii .... nowosc .  podaj konto , za darmo rqczej tego nie zrobiles.  kazde pierdniecie pisu/dudy probujesz  w kazdy mozliwy sposo usprawiedliwic . sam wachaj te pierdy .

jakies brednie o wyleczonych alkoholikach mozesz sobie wciskac na forum tvp . alkoholikiem jest sie cale zycie , mozna jedynie zaleczyc chorobe poprzez odwyk. a dalsza abstynencja zelezy od silnej woli .  zycie zaleczonego alkoholika to wieczne unikanie sytuacji stresowych (zwiazanych z alkoholem)  wlasnie po to aby nie testowac swojej woli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, mistrzBeatka napisał:

bedac anonimowym bytem napinasz sie na forum internetowym a w RL gdy musisz swiecic facjata i nazwiskiem spuszczasz glowe w dol i przemykasz gdzies przy scianie . OK.

Opowiedz coś o sobie, jak się nazywasz, ile masz lat, co robisz, wrzuć zdjęcie twarzy, mój Ty bohaterze, człowieku-odwaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, mistrzBeatka napisał:

platny troll uczacy ortografii ....

On i reszta pisowskiego komanda przynajmniej dostaje 60 groszy za wpis, ty robisz za free ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, DeltaCenter napisał:

On i reszta pisowskiego komanda przynajmniej dostaje 60 groszy za wpis, ty robisz za free ;) 

To by w sumie miało sens w myśl tezy, że jak coś jest za darmo, to jest podłej jakości ;)

Edytowane przez RappaR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, RappaR napisał:

Opowiedz coś o sobie, jak się nazywasz, ile masz lat, co robisz, wrzuć zdjęcie twarzy, mój Ty bohaterze, człowieku-odwaga

po co ci jeszcze wieksze kompleksy? wystarczy ze w pracy chodzisz pod lamperia :). nie jestem bezdomnym , wydalam kiedy chce i spie kiedy chce stac cie na to?

4 minuty temu, RappaR napisał:

To by w sumie miało sens w myśl tezy, że jak coś jest za darmo, to jest podłej jakości ;)

pewnie dlatego twoj licznik rapparowych madrosci przekroczyl juz ponad 6000 , przygadal kociol garnkowi , znasz to chyba.co ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

po co ci jeszcze wieksze kompleksy? wystarczy ze w pracy chodzisz pod lamperia :). nie jestem bezdomnym , wydalam kiedy chce i spie kiedy chce stac cie na to?

Czyli napinasz się anonimowo na forum, wstydząc się siebie. Ok, wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

zarzuca Ci napinanie :) traktuj go jak upośledzonego , naprawdę będzie Ci łatwiej :) oooo kolejna wymiana przyjemnych zdań w tym temacie ciagle z jednym bohaterem w roli głównej :) @fluber na pewno ten rak w dobrym miejscu zdiagnozowałeś ? @DeltaCenter Łap filmik 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Złapałem.

Zabrakło jeszcze:

- mapki narodowościowej z II RP która niemal idealnie pokrywa się z wynikami wyborów w III RP

- mapki z PGR-ami w PRL-u

- mapki z II RP z wielkim poparciem dla Endecji w Wlkp i na Pomorzu

- mapki z wielkim poparciem dla NSDAP na Mazurach

- mapek gdzie zostali przesiedleni Ukraińcy (w top 5 - olsztyńskie, szczecińskie, wrocławskie, poznańskie, gdańskie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, mistrzBeatka napisał:

platny troll uczacy ortografii .... nowosc .  podaj konto , za darmo rqczej tego nie zrobiles.  kazde pierdniecie pisu/dudy probujesz  w kazdy mozliwy sposo usprawiedliwic . sam wachaj te pierdy .

no i jaki jest sens pisania tego?:) przeciez wszyscy wiedza ze nie jestem zadnym platnym trollem ( tzn w glebi serduszka zakladam ze nie ma tu az tak glupich osob ktore moglyby w to wierzyc), bo to jest niszowe forum, siedze na nim od lat, zanim zaczely sie tu powazne dyskusje o polityce w gronie kilkunastu fanow nba. zatem jaki jest sens formulowania zarzutow ktore nie maja pokrycia w rzeczywistosci?:) nie rozumiem:)

21 minut temu, mistrzBeatka napisał:

nie jestem bezdomnym , wydalam kiedy chce i spie kiedy chce stac cie na to?

Azor, to Ty?:)

38 minut temu, mistrzBeatka napisał:

jakies brednie o wyleczonych alkoholikach mozesz sobie wciskac na forum tvp . alkoholikiem jest sie cale zycie , mozna jedynie zaleczyc chorobe poprzez odwyk. a dalsza abstynencja zelezy od silnej woli .  zycie zaleczonego alkoholika to wieczne unikanie sytuacji stresowych (zwiazanych z alkoholem)  wlasnie po to aby nie testowac swojej woli. 

zatem miejmy nadzieje ze ponowny kontakt z ukochana pomoze mu w terapii:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi