Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, fluber napisał:

A jeśli chodziło Ci o przykłady ataku na Dudę, to na przykład ten wczorajszy tweet posła Szczerby

 

 

Oczywiście do potępienia, ale serio to dla Ciebie najgorsze ataki na kandydata na prezydenta od 1989 roku? Jakiś bezsensowny tweet, który został po chwili, z tego co zrozumiałem, skasowany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lorak napisał:

Duda był najbardziej niedoszacowany (więc tutaj też pewnie jest o te ~2 punkty), bo ludzie wstydzą się przyznać, że na niego głosują.

Nom.

Ten sam faszystowski mechanizm zastraszania ludzi co w US.

Na szczescie u nas jeszcze w skali mikro -> ale skrajni antypisowcy to - co do zasady -to samo co wyzwnawcy BLM i inni SJW na zachodzie.

Fajoskie towarzycho!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Oczywiście do potępienia, ale serio to dla Ciebie najgorsze ataki na kandydata na prezydenta od 1989 roku? Jakiś bezsensowny tweet, który został po chwili, z tego co zrozumiałem, skasowany? 

tak, w necie nic nie znika.

wejdz sobie na sok z buraka ktorego administrator oplacany jest bezposrednio przez trzaskowskiego z Twoich warszawskich podatkow i powiedz mi co, bezposrednio powiazanego z kandydatem na prezydenta lub premiera,  stalo na gorszym poziomie po 89 niz tamto. 

9 minut temu, lorak napisał:

bo przed pierwszą turą miała dokładniejsze wyniki (w odniesieniu do rzeczywistych). ta united surveys większy błąd.

zatem po publikacji faktu duda zyskal?

bo w poprzednim sondazu ibris z 28 czerwca prowadzenie trzaskowsiego bylo wieksze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

Na szczescie u nas jeszcze w skali mikro -> ale skrajni antypisowcy to - co do zasady -to samo co wyzwnawcy BLM i inni SJW na zachodzie.

odwrotnie, pisowcy to odpowiednik SJW, bo to grupy, które jednoczą emocje negatywne, wspólny wróg itp.

8 minut temu, fluber napisał:

bo w poprzednim sondazu ibris z 28 czerwca prowadzenie trzaskowsiego bylo wieksze.

a 1 lipca w IBRIS Duda prowadził ponad dwoma punktami. być może efekt zalanej warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał:

odwrotnie, pisowcy to odpowiednik SJW, bo to grupy, które jednoczą emocje negatywne, wspólny wróg itp.

Bym cos odpisal, ale boje sie ze zaczniesz wysylac maile do mojego pracodawcy :(

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

tak, w necie nic nie znika.

wejdz sobie na sok z buraka ktorego administrator oplacany jest bezposrednio przez trzaskowskiego z Twoich warszawskich podatkow i powiedz mi co, bezposrednio powiazanego z kandydatem na prezydenta lub premiera,  stalo na gorszym poziomie po 89 niz tamto. 

Nigdy nie byłem na tej stronie. 

A pracuje wciąż? 

Z tego co wiem miał pracę w ratuszu za którą dostawał wynagrodzenie. Czy z tego wynika, że sok z buraka jest utrzymywany z moich podatków? 

Jeżeli są tam takie gorszące/kłamliwe rzeczy to dlaczego prokuratura się tym nie zajmie? Chyba go nie chroni? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerba Rafał chce dawać dzieci gejom!

Mazureki Nie nic takiego nie powiedział, mówił dokładnie co inmego

Sz. Ale ma w programie

M owszem zapis w programie jest bardzo nieprecyzyjny

Sz. Jest precyzyjny!

 

M. Czy Duda przeprosi dziennikarza niemieckiego?

Sz. Prezydent go tylko cytował, to on napisał że trzaskowskiego popiera bo nie chce reparacji 

M. Kłamstwo, napisał że popiera trzeskowskiego i ma do tego prawo, a potem w jednym zdaniu wspomniał że Rafał nie chce reparacji

Sz. No właśnie więc prezydent cytował

M. To tak samo ja ja bym napisał minister Szczerski jest dobrym ministrem i wspomniał że mosi okulary a ktoś by powiedział że ja twierdzę że jest dobrym ministrem bo nosi okulary 🤣

M. A propos reparacji. Co zrobił rząd w tej sprawie

Sz. Prezydent rozmawiał z prezydentem Niemiec 

M. Ale co faktycznie zrobił rząd?

Sz. No prezydent rozmawiał 

M. Co  z tego wynikło?

Sz. No temat został poruszony 

M. Posłowie PiS powołali komisję do spraw reparacji, co zrobili?

Sz ... Ale prezydent....

M. To ja państwu odpowoem- nic, 5 lat i nic, żadnego dokumentu, stanowiska, nic

Sz. Cieszę się że pan się też domaga reparacji 

M. Ja? Naprawdę?

A. No tak się pan o to wypytuje więc musi pan chcieć reparacji

M. ...

M. A wracając do prezydenta to czy może mi pan pokazać jedno pismo z kancelarii w tej sprawie?

Sz. Rozmawiał z prezydentem Niemiec

M powiedziec Panu dlaczego? Bo prezydent nic nie może w Niemczech!

Sz. Wyraził się pan źle o prezydencie Niemiec

M. Ja? Bo piszę że nic nie może poza przypisaniem medali? Znam i pan też zna system polityczny w Niemczech 

Sz. Źle pan się wyraża o nim, on jest popularny i dobrze przemawia 

M. Zgadzam się, miał dobrą przemowę w Polsce na 80lecie ww2 ale nic nie może w sprawie reparacji

Sz. Wyraził swoje zdanie, jest przychylny

M. Panie ministrze rozmowy toczy się z kimś kto ma realny wpływ na decyzje 

 

Leżę 🤣🤣🤣

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując Obelixa

 

"Moja mea cupla"

56 minut temu, lorak napisał:

bo przed pierwszą turą miała dokładniejsze wyniki (w odniesieniu do rzeczywistych). ta united surveys większy błąd.

Ten argument "działa" tylko kiedy @fluber i s-ka się nim posiłkują!

 

 

Tak już na poważnie to ja jestem dontDuda't ale to nie znaczy że jestem proRafal

Oddałem głos w pierwszej turze, mój kandydat poszedł w pizdu więc teraz nie zagłosuję bo nie mam na kogo

O ile z większością postulatów dudy się nie zgadzam tak i ten prosocjalny Trzaskowski mi nie leży 

I żeby nie było że nie będę miał prawa narzekać 

Będę miał, zagłosowałem w pierwszej turze, teraz oddając głos na Rafała zrobiłbym to jako antypis, a takie głosowanie jest bez sensu

Nie lubię głosować żeby zrobić komuś na złość, choć myślę że tym wpisem zrobię przyjemność paru osobom bo odlicza jeden głos przeciwko Słońcu narodu 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Szczerba Rafał chce dawać dzieci gejom!

odwiedziłem ostatnio rodzinę na podkarpackiej wiosce i dokładnie taki argument usłyszałem. rozmowa skończyła się czymś w stylu "zamknij się, bo obiadu nie dostaniesz"  XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lorak napisał:

odwiedziłem ostatnio rodzinę na podkarpackiej wiosce i dokładnie taki argument usłyszałem. rozmowa skończyła się czymś w stylu "zamknij się, bo obiadu nie dostaniesz"  XD

co prawda w Polsce A byłem i dwie kobitki dyskutowały o polityce , poszedł jakiś argument , że nas z UE wyjebie a one na to „ Polska jest piękna ja tam nie muszę zagranice wyjeżdżać” i c*** . Konopielka pełna gębą 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Koelner napisał:

co prawda w Polsce A byłem i dwie kobitki dyskutowały o polityce , poszedł jakiś argument , że nas z UE wyjebie a one na to „ Polska jest piękna ja tam nie muszę zagranice wyjeżdżać” i c*** . Konopielka pełna gębą

Na szczescie jestescie Wy. Elita.

Balans w naturze zachowany. Uff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.