Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, lorak napisał:

tak, pare dni temu dziękowałem nawet Fluberowi za art z TVN, który to wyjaśnia. sęk w tym, ze jest coś takiego jak syndrom sztocholmski itd. zmiany, jakie zaszły w tej dziewczynce (można o nich poczytać w uzasadnieniu wyroku), są pewnie nieodwracalne. wątpliwe, aby była w stanie podjąć w tej kwestii racjonalna decyzje. pisanie o niej jako o dorosłej, gdy ma 18-20 lat i jest po takich przejęciach, to śmiech na sali. podobnie odnośnie matki, która przez długi czas pozwalała zarówno na przemoc wobec siebie, jak i wykorzystywanie dziecka.

 

dodatkowo , resocjalizacja w polskich wiezieniach czesto jest  fikcja , bardzo mala liczba psychologow w stosunku do liczby wiezniow,  nikt tym sie nie chce zajmowac: niewdzieczna praca z przestepcami za niskie pieniadze , poza wiezieniem zarabiaja zdecydowanie wiecej.  naszczescie  inni osadzenie zadbali o odpowiednie traktowanie delikwenta. pedofilia w hierarchii wieziennej to najgorsza zbrodnia? . pedofile zostaja cwelami (najnizsi w hierarchii ,odbywaja stosunki plciowe z innymi wiezniami) . po takiej terapii imo ten czlowiek mial wiekszy burdel w glowie niz  przed wiezieniem. 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, barcalover napisał:

I kto jak kto, ale człowiek wierzący, jakim jesteś, akurat tę kwestię chyba powinien rozumieć doskonale... Ty natomiast piszesz, jak by każdy z poprzednich Prezydentów miał na koncie comiesięczne ułaskawienia pedofili.

 w politykowaniu najwazniejszy jest brak jakiegokolwiek kregoslupa moralnego. duda podpisal , gwaltu nie bylo , zero empatii papiery przeciez byly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

 w politykowaniu najwazniejszy jest brak jakiegokolwiek kregoslupa moralnego. duda podpisal , gwaltu nie bylo , zero empatii papiery przeciez byly.

Jak to dobrze, że są w Polsce takie Janusze jak Ty, nie są wprawdzie psychologiami, kuratorami, psychiatrami, sędziami, ale mają na temat ich pracy większą wiedzą od nich samych.

Ale cóż - w necie każdy może się napinać :)

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał:

Jak to dobrze, że są w Polsce takie Janusze jak Ty, nie są wprawdzie psychologiami, kuratorami, psychiatrami, sędziami, ale mają na temat ich pracy większą wiedzą od nich samych.

Ale cóż - w necie każdy może się napinać :)

najgluszy argument od dawna, idac ta droga  pownno sie zamknac wszystkie fora tematyczne ,np.  bedac weterynarynarzem  wypowiadasz sie o ekonomii nie majac jakiegokolwiek wyksztalcenia w tym kierunku. daj cos lepszego nie chce mi sie nad toba pochylac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pan A. napisał:

Jeszcze bardziej smutne jest to, że sztabowcy RT, dziennikarzole, obrończynie kobiet (tfuuu) w stylu moniki płatek czy Wy forumowicze określający się mianem uśmiechniętych, tolerancyjnych itp itd dla celów bieżącej polityki (nawet tej na najwyższym szczeblu!) dewastujecie życie dziewczyny, która i tak już swoje w życiu przeszła i wycieracie sobie nią ordynarnie gębę, byle by tylko za wszelką cenę dokopać Dudzie....

No ale jak lewicowy Tecu, jak przyszło co do czego, jest "normalny facet a nie jakiś tam facecik" to cóż....

Nie znamy się, ale chyba nie jest w porządku wpisywać mój komentarz do jednej sprawy jako komentarz do innej sprawy w której nie zabrałem zupełnie głosu i które nie mają nic ze sobą wspólnego. 

Pierwsza to polityka przez małe p a druga to dramat rodzinny, którego nie będę komentował. 

Normalny facet, który nie krzyczy, że go biją jak ktoś go dotknie. A może nienormalny? To już Wasza ocena. 

I nie lewicowy, przynajmniej taka jest moja ocena. 

A to co mnie śmieszy to już moja sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

najgluszy argument od dawna, idac ta droga  pownno sie zamknac wszystkie fora tematyczne ,np.  bedac weterynarynarzem  wypowiadasz sie o ekonomii nie majac jakiegokolwiek wyksztalcenia w tym kierunku. daj cos lepszego nie chce mi sie nad toba pochylac.

Czemu się wstydzisz przyznać do swojego zawodu, a jednocześnie cały czas obrażasz pracę innych?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, mistrzBeatka napisał:

naszczescie  inni osadzenie zadbali o odpowiednie traktowanie delikwenta. pedofilia w hierarchii wieziennej to najgorsza zbrodnia? . pedofile zostaja cwelami (najnizsi w hierarchii ,odbywaja stosunki plciowe z innymi wiezniami) . po takiej terapii imo ten czlowiek mial wiekszy burdel w glowie niz  przed wiezieniem. 

Za dużo filmów się naoglądałeś. Takie akcje to nie jest norma w polskich więzieniach. Zwłaszcza tych, gdzie odsiaduje się krótkie wyroki.

4 minuty temu, Tecu napisał:

 

Normalny facet, który nie krzyczy, że go biją jak ktoś go dotknie. A może nienormalny? To już Wasza ocena. 

Powiedz mi, co robi normalny facet, jak inny facet obejmuje go w pasie, kiedy próbuje gdzieś iść?

W którym momencie poseł Kaleta krzyczy, że go biją? Bo jak Nitras go złapał, to ja usłyszałem jedynie "Halo, co jest?"ze strony posła Kalety. Wydaje mi się to całkiem normalna reakcja.

Nienormalny jest poseł Nitras, który rzuca się na obcych ludzi. To jest dość oczywisty fakt, dla każdego, kto obejrzał filmik ze zdarzenia i nie jest fanatykiem platformy.

33 minuty temu, WD_czterdzieści napisał:

Pamiętam. Chodzi Ci o ostatnią scenę?

Chodzi o to, że Leonardo Nitras się utopił:)

10 minut temu, mistrzBeatka napisał:

najgluszy argument od dawna, idac ta droga  pownno sie zamknac wszystkie fora tematyczne ,np.  bedac weterynarynarzem  wypowiadasz sie o ekonomii nie majac jakiegokolwiek wyksztalcenia w tym kierunku. daj cos lepszego nie chce mi sie nad toba pochylac.

Czym innym jest dyskutować o koszykówce nie będąc po AWF, czym innym jest twierdzić, że facet, którego nie znasz został wielokrotnie zgwałcony, bo taką masz wizję pod kopułą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał:

Czemu się wstydzisz przyznać do swojego zawodu, a jednocześnie cały czas obrażasz pracę innych?

 

nie wstydze sie , czego mialbym?  dzien dobry , janusz pierdzislaw stolkowy z tej strony

 

7 minut temu, fluber napisał:

a dużo filmów się naoglądałeś. Takie akcje to nie jest norma w polskich więzieniach. Zwłaszcza tych, gdzie odsiaduje się krótkie wyroki.

komenda mial zdecydowanie dluzszy wyrok za gwalt  miedzy wierszami wspominal co sie dzieje z pedofilami w wiezieniach . bohater ostatnich wpisow nawet jesli nie byl gwalcony i tak byl maltretowany psychicznie i fizycznie jak kazdy pedofil. byl najnizej w wiezennej hierarchii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

Czym innym jest dyskutować o koszykówce nie będąc po AWF, czym innym jest twierdzić, że facet, którego nie znasz został wielokrotnie zgwałcony, bo taką masz wizję pod kopułą:)

wczoraj sie urodziles ?? chyba kazdy wie jak pedofile sa traktowani w wiezieniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mistrzBeatka napisał:

wczoraj sie urodziles ?? chyba kazdy wie jak pedofile sa traktowani w wiezieniach

wiem jaki jest stereotyp. wiem tez ze nie potwierdza go zadna znana mi osoba ktora siedziala w wiezieniu.

przypomne tez ze wedlug akt sprawy i opinii bieglych skazany nie jest pedofilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

wiem jaki jest stereotyp. wiem tez ze nie potwierdza go zadna znana mi osoba ktora siedziala w wiezieniu.

przypomne tez ze wedlug akt sprawy i opinii bieglych skazany nie jest pedofilem.

 Nie no sorry a kim jest?

Czułym wujkiem?

Dopuścił się czynu zabronionego wobec nieletniej, odsiedział za to wyrok to kim jest?

Nie znam nikogo kto siedział w więzieniu więc nie potwierdzę co robią z pedofilami, ale mam kolegę klawisza więc mogę zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

 Nie no sorry a kim jest?

Czułym wujkiem?

Dopuścił się czynu zabronionego wobec nieletniej, odsiedział za to wyrok to kim jest?

zboczencem, zwyrodnialcem, przestepca, nie wiem. biegli stwierdzili ze nie jest pedofilem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, quevas napisał:

to bylo godzine po exit poll kiedy wynik dudy w 1 turze byl zanizony a nie wtedy kiedy holownia przekazal poparcie.

w fortunie kurs na dude spadl do 1.38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.