Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, fluber napisał:

najpierw naucz sie poprawnie pisac slowo alkohol, potem wyzywaj ludzie od patologii i alkoholikow. nigdy w odwrotnej kolejnosci:)

zaklad karny wydal pozytywna opinie o bylym wiezniu, pozytywnie wniosek zaopiniowaly: kurator, sad, sad odwolawczy i prokuratura.

nie docieraja do Ciebie najbardziej podstawowe fakty w tej sprawie, poniewaz masz juz wyryty odpowiedni  obraz w glowie, w zwiazku z czym jakakolwiek racjonalna dyskusja z Toba jest po prostu niemozliwa:)

platny troll uczacy ortografii .... nowosc .  podaj konto , za darmo rqczej tego nie zrobiles.  kazde pierdniecie pisu/dudy probujesz  w kazdy mozliwy sposo usprawiedliwic . sam wachaj te pierdy .

jakies brednie o wyleczonych alkoholikach mozesz sobie wciskac na forum tvp . alkoholikiem jest sie cale zycie , mozna jedynie zaleczyc chorobe poprzez odwyk. a dalsza abstynencja zelezy od silnej woli .  zycie zaleczonego alkoholika to wieczne unikanie sytuacji stresowych (zwiazanych z alkoholem)  wlasnie po to aby nie testowac swojej woli. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, mistrzBeatka napisał:

bedac anonimowym bytem napinasz sie na forum internetowym a w RL gdy musisz swiecic facjata i nazwiskiem spuszczasz glowe w dol i przemykasz gdzies przy scianie . OK.

Opowiedz coś o sobie, jak się nazywasz, ile masz lat, co robisz, wrzuć zdjęcie twarzy, mój Ty bohaterze, człowieku-odwaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DeltaCenter napisał:

On i reszta pisowskiego komanda przynajmniej dostaje 60 groszy za wpis, ty robisz za free ;) 

To by w sumie miało sens w myśl tezy, że jak coś jest za darmo, to jest podłej jakości ;)

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał:

Opowiedz coś o sobie, jak się nazywasz, ile masz lat, co robisz, wrzuć zdjęcie twarzy, mój Ty bohaterze, człowieku-odwaga

po co ci jeszcze wieksze kompleksy? wystarczy ze w pracy chodzisz pod lamperia :). nie jestem bezdomnym , wydalam kiedy chce i spie kiedy chce stac cie na to?

 

4 minuty temu, RappaR napisał:

To by w sumie miało sens w myśl tezy, że jak coś jest za darmo, to jest podłej jakości ;)

pewnie dlatego twoj licznik rapparowych madrosci przekroczyl juz ponad 6000 , przygadal kociol garnkowi , znasz to chyba.co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

po co ci jeszcze wieksze kompleksy? wystarczy ze w pracy chodzisz pod lamperia :). nie jestem bezdomnym , wydalam kiedy chce i spie kiedy chce stac cie na to?

Czyli napinasz się anonimowo na forum, wstydząc się siebie. Ok, wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

po co ci jeszcze wieksze kompleksy? wystarczy ze w pracy chodzisz pod lamperia :). nie jestem bezdomnym , wydalam kiedy chce i spie kiedy chce stac cie na to?

zarzuca Ci napinanie :) traktuj go jak upośledzonego , naprawdę będzie Ci łatwiej :) oooo kolejna wymiana przyjemnych zdań w tym temacie ciagle z jednym bohaterem w roli głównej :) @fluber na pewno ten rak w dobrym miejscu zdiagnozowałeś ? @DeltaCenter Łap filmik 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapałem.

Zabrakło jeszcze:

- mapki narodowościowej z II RP która niemal idealnie pokrywa się z wynikami wyborów w III RP

- mapki z PGR-ami w PRL-u

- mapki z II RP z wielkim poparciem dla Endecji w Wlkp i na Pomorzu

- mapki z wielkim poparciem dla NSDAP na Mazurach

- mapek gdzie zostali przesiedleni Ukraińcy (w top 5 - olsztyńskie, szczecińskie, wrocławskie, poznańskie, gdańskie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mistrzBeatka napisał:

platny troll uczacy ortografii .... nowosc .  podaj konto , za darmo rqczej tego nie zrobiles.  kazde pierdniecie pisu/dudy probujesz  w kazdy mozliwy sposo usprawiedliwic . sam wachaj te pierdy .

 

no i jaki jest sens pisania tego?:) przeciez wszyscy wiedza ze nie jestem zadnym platnym trollem ( tzn w glebi serduszka zakladam ze nie ma tu az tak glupich osob ktore moglyby w to wierzyc), bo to jest niszowe forum, siedze na nim od lat, zanim zaczely sie tu powazne dyskusje o polityce w gronie kilkunastu fanow nba. zatem jaki jest sens formulowania zarzutow ktore nie maja pokrycia w rzeczywistosci?:) nie rozumiem:)

21 minut temu, mistrzBeatka napisał:

nie jestem bezdomnym , wydalam kiedy chce i spie kiedy chce stac cie na to?

Azor, to Ty?:)

38 minut temu, mistrzBeatka napisał:

 

jakies brednie o wyleczonych alkoholikach mozesz sobie wciskac na forum tvp . alkoholikiem jest sie cale zycie , mozna jedynie zaleczyc chorobe poprzez odwyk. a dalsza abstynencja zelezy od silnej woli .  zycie zaleczonego alkoholika to wieczne unikanie sytuacji stresowych (zwiazanych z alkoholem)  wlasnie po to aby nie testowac swojej woli. 

 

zatem miejmy nadzieje ze ponowny kontakt z ukochana pomoze mu w terapii:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DeltaCenter napisał:

Złapałem.

Zabrakło jeszcze:

- mapki narodowościowej z II RP która niemal idealnie pokrywa się z wynikami wyborów w III RP

- mapki z PGR-ami w PRL-u

- mapki z II RP z wielkim poparciem dla Endecji w Wlkp i na Pomorzu

- mapki z wielkim poparciem dla NSDAP na Mazurach

- mapek gdzie zostali przesiedleni Ukraińcy (w top 5 - olsztyńskie, szczecińskie, wrocławskie, poznańskie, gdańskie)

w sumie to nie wiem co ma wspólnego z bogactwem i rozwojem :)

5 minut temu, DeltaCenter napisał:

Łap mapkę @Koelner

blob.png.75a24e4b5ba36eb49aa69933aa6ef6e9.png

Niom mapka z 1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Koelner napisał:

w sumie to nie wiem co ma wspólnego z bogactwem i rozwojem :)

Niom mapka z 1988

Tereny poPGR-wskie mają bardzo wiele wspólnego z bogactwem. Mapka z 1988 roku ma więcej wspólnego z twoją tezą o preferencjach wyborczych w 2020 roku niż granice z 1795 roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Tereny poPGR-wskie mają bardzo wiele wspólnego z bogactwem. Mapka z 1988 roku ma więcej wspólnego z twoją tezą o preferencjach wyborczych w 2020 roku niż granice z 1795 roku ;)

uwłaszczenie chłopów ( nie pełne) pierwsze miało miejsce w zaborze pruskim  w 1808 , austriackim 1848 , ruskim dopiero 1864. dlatego na zachodzie chłop srał w kiblu a na wschodzie za oborą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2020 o 19:06, jack napisał:

 

Wątpię by każdy deszcz generował zrzuty z przelewu. Ulewny zalewający ulice a którym mówią w TV całkiem możliwe że tak. 

Zaraz się okaże że nie było suszy od dwóch lat i padał cały czas deszcz. Swoją drogą to zabawne kogo popierają green.. i inni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, quevas napisał:

zależy, czy też nie mają innego wyjścia, są szantażowaniu, mają syndrom sztokholmski,. nie mogą znieść ingerencji policji w prywatne życie, etc ?

czy masz może wgląd w akta sprawy czy sugerujesz innym zacietrzewienie polityczne, bo inaczej interpretują sytuację ?

[np. prof. Płatek zdanie ma odmienne od Twojego]

Na Twoje pytania odpowiadał sobie nie tylko Duda, ale i kilka innych instytucji, w tym dwa sądy, PG i kurator, który był z natury rzeczy musiał być w bezpośrednim kontakcie ze wszystkimi zainteresowanymi, a także znał opinie dyrektora ZK na temat procesu resocjalizacyjnego skazanego. W takich okolicznościach trudno jest mi założyć przeciwnie do tego co napisałem o tym, że pokrzywdzone, jak najbardziej dorosłe osoby, obecnie chcą mieszkać ze skazanym.

A prof. Płatek uważa też, że "w związkach jednopłciowych rodzi się tyle samo dzieci, a często więcej, niż w związkach różnopłciowych" (sic!), co nie oznacza, że muszę uważać taką wypowiedź za racjonalną i poważną. A już tym bardziej nieprzekonujące jest jej zdanie na temat ułaskawienia, jeśli weźmie się pod uwagę jej zaangażowanie w ramach formacji politycznych przeciwnych Dudzie.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mrtio napisał:

Zaraz się okaże że nie było suszy od dwóch lat i padał cały czas deszcz. Swoją drogą to zabawne kogo popierają green.. i inni. 

Swoją drogą to zabawne że łykasz wszytko co pierdoli "kontrola poselska"

Wyluzuj, media pasują ci głowę w równym stopniu co niektórym gazeta wybiórcza

Wczoraj rozmawiałem z żoną o kampanii

I doszliśmy do wniosku że nie widzieliśmy chyba ani jednego spotu nie będącego kampanią negatywną lub jawnym szczuciem 

Żenada 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koelner napisał:

uwłaszczenie chłopów ( nie pełne) pierwsze miało miejsce w zaborze pruskim  w 1808 , austriackim 1848 , ruskim dopiero 1864. dlatego na zachodzie chłop srał w kiblu a na wschodzie za oborą 

I o tej wyższej świadomości, lepszości świadczy fakt, że w 2020 roku częściej oddawali głos na Trzaskowskiego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, josephnba napisał:

 

Wczoraj rozmawiałem z żoną o kampanii

I doszliśmy do wniosku że nie widzieliśmy chyba ani jednego spotu nie będącego kampanią negatywną lub jawnym szczuciem 

Żenada 

prosze:)

 

12 minut temu, quevas napisał:

Duda nie chce debatować w stacji finansowanej przez amerykański kapitał

od wkładu po sznurki - prawdziwy człowiek radziecki

dlatego portal sputnik cisnie po nim z gory na dol i komplementuje trzaskowskiego?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.