Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, mistrzBeatka napisał:

daruj sobie , cytujesz cos innego , odnosisz sie do czegos innego i jeszcze sie oburzasz ze jest ci zwrocona uwaga

Cytuję ostatnią odpowiedź z podwątku z automatu, bo ktoś kto to czyta zna kolejnosc i wcale sie nie oburzam, przecież porawiłem tak jak sobie zażyczyłeś, myślę ze nieczesto Ci sie zdarza by ktoś edytował swoje posty zgodnie z Twoim życzeniem. Myślałem ze powiesz, "dzieki, teraz jest ok" a Ty dalej wiercisz dziurę w brzuchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darkonza napisał:

Cytuję ostatnią odpowiedź z podwątku z automatu, bo ktoś kto to czyta zna kolejnosc i wcale sie nie oburzam, przecież porawiłem tak jak sobie zażyczyłeś, myślę ze nieczesto Ci sie zdarza by ktoś edytował swoje posty zgodnie z Twoim życzeniem. Myślałem ze powiesz, "dzieki, teraz jest ok" a Ty dalej wiercisz dziurę w brzuc/hu

dziekuje ze zedytowales post do ktorego sie kilkukrotnie odnioslem przed twoja edycja , wygrales  nagrode "manipulator roku" wreczy ci ja twoj idol? jerzy urban .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mistrzBeatka napisał:

dziekuje ze zedytowales post do ktorego sie kilkukrotnie odnioslem przed twoja edycja , wygrales  nagrode "manipulator roku" wreczy ci ja twoj idol? jerzy urban .

Przypomnę Ci sie jak zacytujesz kogoś bez zacytowania jakichś wcześniejszych danych źródłowych o których idzie rozmowa. Chcesz narzucac nowe standardy dyskusji, więc o nich pamiętaj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2020 o 13:42, julekstep napisał:

zmniejszyłem trochę wektor nasycenia chamstwa poprawiając cytat do wersji oryginalnej

nie mam aż takiej pamięci do wypowiedzi ludzi z Wawy :) trzeba przyznać , że kreatywny ale słabo przewidujący osobnik 

W dniu 29.06.2020 o 10:53, fluber napisał:

ehe, o 10 tysiecy zlotych na wymiane okien w kazdym mieszkaniu:)

apelowanie przez sztab trzaskowskiego do wyborcow bosaka jest jedna z najbardziej zenujacych rzeczy w tej kampanii...

https://www.rp.pl/Platforma-Obywatelska/180809438-Trzaskowski-Zdelegalizowac-ONR-Oczywiscie-ze-tak-Natychmiast.html

 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

 

B5801D86-305C-41B4-8993-B2EB51FF3F3F.jpeg

4EC5803E-5CE7-4C0C-8583-11DBDBACAEB9.jpeg

no to zmienil o dudzie zdanie:)

1 godzinę temu, Koelner napisał:

Gdańsk i Gdynia frekwencja około 71-72% i na Trzaskowskiego około 47% i Duda 25%.

jednak jod z morza pozytywnie wpływa na ludzi w przeciwieństwie do smogu szczególnie na Śląsku.

moze to jednak opary darow trzaskowskiego z wisly?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Żeby daleko nie szukać mod mi ocenzurował tu w temacie politycznym filmik nabijający się z pacynek..

Status quo to nas nie ma za góra 2 pokolenia - pomimo pińset pluz (gdzie ludzi się przekupuje ich własnymi pieniędzmi) przyrost naturalny jest chyba z 1,3 dziecka na 2 rodziców.. czyli jest ujemny jak łatwo wyliczyć.

Po prostu demokracja jest ch^#^wym ustrojem.. Zawsze zwycięży socjalizm. 

Ogólnie nie chce mi się o polityce rozmawiać, bo poza tym, że mi podnosi ciśnienie nie wnosi nic w moje życie :) 

Dołącz lepiej Julek do BeGM, założymy specjalnie dla Ciebie Seattle ;) LBS odda Ci dobrowolnie Grubego z Covidem :P 

Zapraszamy. Dołożę zdrowego i bardzo wyskakanego AfroKanadyjczyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.