Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Długo czekałeś?

Z 10 minut. Idzie dość sprawnie bo do każdej ulicy była osobna kolejka. 

 

Coś mi się zdaje, że przed druga turą, o ile do niej dojdzie, głównym tematem będą wydatki na melioracje i ochronę przeciwpowodziową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kepler napisał:

Bazarek od M. Palade:

Dynia (pestki - paczka) za 42,50 zł

Truskawki (2 łubianki) za 30,40 zł

Humus (dwa słoiczki) za 12,60 zł

Botwina (1 pęczek) za 7,20 zł

Buraki (1 kg) za 3,20 zł

Kapusta (1 sztuka) za 2,70 zł

wyniki z exit poll bardzo zblizone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki mocno zaskakujące. Nie mówię o Trzaskowskim i Dudzie, ale ze Kamysz i Biedroń aż tak mało, Bosak w sumie się spodziewałem, że będzie miał dwucyfrowy, a Hołownia 13,4%. Widzę że zawsze jest grupa ludzi gotowa zagłosować za kimkolwiek spoza partii politycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, polskignom napisał:

 

Dudex wygra w II turze, elektorat Pisu się zmobilizuje, szczególnie podkarpacie.

Do tego cześć Bosaka i WKK pojdzie na Dudę, cześć nie pojdzie w ogole. Na oko to starczy na Rafała, tym bardziej, ze jakiś syf pewnie już czeka na wypuszczenie.

 

Mam odwrotnie. Ludzie którzy głosowali na bosaka bojkotują. Nie znam nikogo kto głosowałby w drugiej turze na Dudę. Wkk to samo. Holowni elektorat to przede wszystkim trzaskowski. 
bedzie blisko ale wydaje mi się ze wygra trzaskowski (na dzień dzisiejszy). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, polskignom napisał:

Na oko to starczy na Rafała, tym bardziej, ze jakiś syf pewnie już czeka na wypuszczenie.

Szukali czegoś u jego byłych studentów oraz w pracy jego żony, ale nic ciekawego nie znaleźli. Raczej będą zgrane karty czyli LGBT, afera ściekowa, lekcje masturbacji zamiast lekcji religii, no i pomylenie głosowań nad wiekiem emerytalnym (bo on w zasadzie pomylił głosowanie nad podwyższeniem z głosowaniem nad obniżeniem niż świadomie skłamał). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karl napisał:

Mam odwrotnie. Ludzie którzy głosowali na bosaka bojkotują. Nie znam nikogo kto głosowałby w drugiej turze na Dudę. Wkk to samo. Holowni elektorat to przede wszystkim trzaskowski. 

Sondaże przepływów elektoratów Bosaka i Hołowni wyglądały bardzo słabo dla Dudy. Będzie bardzo równo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

Sondaże przepływów elektoratów Bosaka i Hołowni wyglądały bardzo słabo dla Dudy. Będzie bardzo równo. 

u bosaka wychodzilo u palade po 1/3 na trzaskowskiego , dude i bojkot.

u holowni za to slabo dla dudy 75-7.

ale to byla prognoza jak holownia mial 7% w sondazu.

wkk 65-20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.