Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

jesli duda wygra to nie dzieki temu a pomimo tego. 

Ja nie wiem, może to jest skuteczne.

Zobacz taki Macierewicz, dla mnie, mimo faktycznych zasług w dalekiej przyszłości, to chodząca kompromitacja. A jednak znalazło się 31 280 ludzi, którzy na niego zagłosowali w ostatnich wyborach. I gość posiada swoich wiernych fanów. 

Już nic mnie nie zdziwi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Ja nie wiem, może to jest skuteczne.

Zobacz taki Macierewicz, dla mnie, mimo faktycznych zasług w dalekiej przyszłości, to chodząca kompromitacja. A jednak znalazło się 31 280 ludzi, którzy na niego zagłosowali w ostatnich wyborach. I gość posiada swoich wiernych fanów. 

Już nic mnie nie zdziwi. 

tvp przekonuje tylko przekonanych ktorych nie trzeba przekonywac za to jest swietnym narzedziem do grzania emocji wsrod umiarkowanych wyborcow co widac jak na dloni w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

tvp przekonuje tylko przekonanych ktorych nie trzeba przekonywac za to jest swietnym narzedziem do grzania emocji wsrod umiarkowanych wyborcow co widac jak na dloni w tym temacie.

To może chodzi nie o to by zdobywać nowych ale by zdecydowani poszli na wybory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

kurski msci sie na dudzie za to ze chcial jego dymisji, bo inaczej tego nie umiem logicznie wyjasnic:)

Właśnie w sumie czytałem gdzieś analizę, że TVP to właśnie skutek walki o władzę. Prezes odchodzi na emeryturę, skrzydło radykalne walczy o władzę. W przypadku zwycięstwa Dudy centrum ma pełną dominację i jak tylko odejdzie Kaczyński, Kurski, Macierewicz czy Ziobro wypierdalają z wielkim hukiem. Kurski nie gra na PiS, tylko na siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Van napisał:

raczej pokazuje co o inteligencji wyborców swojego targetu czyli wyborców Dudy sądzi Kurski, a co za tym dzie PiS... 

Jak to powiedział dzisiaj Radek Sikorski:

Cytat

PiS-owskie mózgi mają inne okablowanie

Fakty są takie, że dzięki TVP, którą z tylnego siedzenia steruje Kurski, Duda traci w sondażach poparcie. A Duda jest tym, który usunął Kurskiego z fotela prezesa. 

Wiadomo, że to tylko spekulacje, ale mimo wszystko ciężko mi jest się przekonać do wizji, że Kurski nie ma świadomości, że takimi materiałami szkodzi Dudzie. A motywację do zemsty na pewno ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fluber napisał:

Wiadomo, że to tylko spekulacje, ale mimo wszystko ciężko mi jest się przekonać do wizji, że Kurski nie ma świadomości, że takimi materiałami szkodzi Dudzie. A motywację do zemsty na pewno ma.

Przesadzasz z tym racjonalizowaniem, Kaczyński po prostu popiera taką politykę kampanijną (to tak co do Jarka-wielkiego stratega), po debacie TVP był według doniesień zadowolony. Jak Duda przegra wybory, to Kurski też na tym straci - to podstawowy problem Twojego założenia.

Jak Duda dostanie 43-44% głosów (mniej więcej górna granica poparcia dla PiS), to będzie wyrównana druga tura według projekcji - jak Duda dostanie 41-42%, to Trzaskowski może być już faworytem, jak dostanie poniżej/w okolicach 40%, to trochę ciężko sobie wyobrazić, żeby uzbierał te +10%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, BMF napisał:

Przesadzasz z tym racjonalizowaniem, Kaczyński po prostu popiera taką politykę kampanijną (to tak co do Jarka-wielkiego stratega), po debacie TVP był według doniesień zadowolony. Jak Duda przegra wybory, to Kurski też na tym straci - to podstawowy problem Twojego założenia.

Jarek utrzymuje się w topie polskiej polityki od 30 lat. Ironia na poziomie Lebron rzucił w ostatnim meczu z lini wolnych 1/5(to co do Lebrona - wielkiego koszykarza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Nom, taki Karl Malone, wyjąć Jordana, zastąpić go odpowiednikiem Kopacz/Schetyny i wpadłoby nawet b2b. 

A w kategorii fizyków porównaj go do Maxwella albo Feynmanna, wtedy dopiero pisiorów zapiecze dupa.

Znaczy w sumie Ciebie kompletnie nie rozumiem - ironizujesz, że z Jarkacza taki wielki strateg, a potem w kategorii NBA porównujesz go do jednego z najlepszych koszykarzy w historii.

Taka Kopacz u mnie najwyżej by mogła zostać Antoine Walkerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BMF napisał:

Nom, taki Karl Malone, wyjąć Jordana, zastąpić go odpowiednikiem Kopacz/Schetyny i wpadłoby nawet b2b. 

Przecież Jarek zrobił b2b (a nawet 3peat, biorąc pod uwagę parlamentarne i prezydenckie)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RappaR napisał:

ironizujesz, że z Jarkacza taki wielki strateg, a potem w kategorii NBA porównujesz go do jednego z najlepszych koszykarzy w historii

Jarek jest bardzo dobry, ale te wszystkie głosy jakim jest wielkim politykiem i strategiem to grubsze overreaction, trafił na jakąś ultra weak erę gdzie Jordan Tusk po czwartym tytule dał sobie spokój, a Bulls Platforma była skończona, więc rządzi i nabija statsy. 

Wystarczy, że pojawił się polityk sprawiający wrażenie poważnego (Trzaskowski) i od razu JarKacz (pomimo tego, że wciąż jest dużym faworytem) mocno gubi się under pressure, skazując swój support na toe-to-toe pojedynek w drugiej rundzie. 

Może jest past prime, ale IMHO jego peak jest po prostu overrated.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Jarek jest bardzo dobry, ale te wszystkie głosy jakim jest wielkim politykiem i strategiem to grubsze overreaction, trafił na jakąś ultra weak erę gdzie Jordan Tusk po czwartym tytule dał sobie spokój, a Bulls Platforma była skończona, więc rządzi i nabija statsy. 

Wystarczy, że pojawił się polityk sprawiający wrażenie poważnego (Trzaskowski) i od razu JarKacz (pomimo tego, że wciąż jest dużym faworytem) mocno gubi się under pressure, skazując swój support na toe-to-toe pojedynek w drugiej rundzie. 

Może jest past prime, ale IMHO jego peak jest po prostu overrated.

nie jest

jest grubo past prime -> a w soim prime miał mocnego rywala, któremu sędziowie pomagali bardziej niż MJowi / Lakersom :) a i tak coś tam ugrał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Jarek jest bardzo dobry, ale te wszystkie głosy jakim jest wielkim politykiem i strategiem to grubsze overreaction, trafił na jakąś ultra weak erę gdzie Jordan Tusk po czwartym tytule dał sobie spokój, a Bulls Platforma była skończona, więc rządzi i nabija statsy. 

Wystarczy, że pojawił się polityk sprawiający wrażenie poważnego (Trzaskowski) i od razu JarKacz (pomimo tego, że wciąż jest dużym faworytem) mocno gubi się under pressure, skazując swój support na toe-to-toe pojedynek w drugiej rundzie. 

Może jest past prime, ale IMHO jego peak jest po prostu overrated.

popatrz jak sie sprzedaja w tej czesci swiata poglady jakie probuje sprzedac. orban jest jordanem. jarkacz jest lebronem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, RappaR napisał:

Jarek utrzymuje się w topie polskiej polityki od 30 lat. Ironia na poziomie Lebron rzucił w ostatnim meczu z lini wolnych 1/5(to co do Lebrona - wielkiego koszykarza)

Lebron zawsze byl w tym slaby. Nigdy 80 w sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.