Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, fluber napisał:

Porażająca logika:)

najpierw zweryfikuj , za dużo śledzisz te Twittery i kumpel z pisu Ci podsyła . myślę , że jak dorabiasz na boku dla firmy konkurencyjnej to jest to powód do dyscyplinarnego wypi****lenia z roboty , być może z logiką wyborców pisu to się kłóci :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

najpierw zweryfikuj , za dużo śledzisz te Twittery i kumpel z pisu Ci podsyła . myślę , że jak dorabiasz na boku dla firmy konkurencyjnej to jest to powód do dyscyplinarnego wypi****lenia z roboty , być może z logiką wyborców pisu to się kłóci :) 

Myślę, że jeśli masz wpisane w umowie, że nie możesz robić takich rzeczy, to jest to powód do wypi****lenia z roboty, a ta dziennikarka twierdzi, że takiego zapisu w umowie nie ma, podobnie jak reprezentujący ją prawnik.

Np. ja mam taki zapis. Ale nie każdy taki zapis ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Myślę, że jeśli masz wpisane w umowie, że nie możesz robić takich rzeczy, to jest to powód do wypi****lenia z roboty, a ta dziennikarka twierdzi, że takiego zapisu w umowie nie ma, podobnie jak reprezentujący ją prawnik.

Np. ja mam taki zapis. Ale nie każdy taki zapis ma.

Jeśli tak twierdzi to ok ale nie wierzę , że Wyborcza się tak nie zabezpieczyła , cytując klasyka „śmierdzi to na kilometr” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

nie:) nie znosze goscia:)

przy takim zacofaniu to nie da sie nawet z roku na rok:) 

No nie da się. Nie wiem jaka część polskich nauczycieli szkolnych i akademickich nie potrafi obsłużyć rzutnika, ale z doświadczenia wiem, że większość. A co mówić o technologii, skoro w szkołach dalej pisze się kredą i ściera gąbką, po której użyciu ręce jebią jak stąd do Maroko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, fluber napisał:
Cytat

Wyborcza wyrzuciła z pracy kobietę, bo ta dorabiała w medium krytykującym Rafała Trzaskowskiego

 

Hm.

Cytat

„Dostałam informację o tym, że została zerwana ze mną współpraca było mi bardzo przykro. Chociaż nie pisałam już od dawna czy nie dostawałam wynagrodzenia, mail który otrzymałam zawierał nieprawdziwe zarzuty pod moim adresem.”.

Aż tak dramatycznie to chyba nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, quevas napisał:

570e65514f78f_9332a3fd3ca81ba516d1332bad

 

O c***, przywołując ten cytat zabrzmiałeś co najmniej jak chcący obniżyć i uprościć podatki Korwinista.

Tymczasem popierasz PO, partię która krytykuje rozdawnictwo PiS nie dlatego, że uważa, że rozdawnictwo jest złe, tylko dlatego że wkurwia ich to, że sami na to nie wpadli. No i teraz chcą dojść do koryta, żeby samemu tak zbijać kapitał wyborczy.

 

Filozofia XD-izmu dr. Mentzena level over 9000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

PR swoje a realia swoje.

Możesz wierzyć lub nie ale zrzuty awaryjne w czasie ulewy to normalna rzecz wielu a może i większości miast. To nawet czasem dzieje się samo już na sieci, gdy z powodu spiętrzenia ścieków wylewają się one na ulicę czy do rzeki zamiast cofać się do piwnic budynków. Mniejsze zło, jak u Sapkowskiego 😎

Po pierwsze to że zrzut awaryjny występuje czasami podczas ulewy nie neguje

Po drugie jeśli zrzut awaryjny występuje przy każdym deszczu nie jest traktowany jako awaryjny tylko normę co świadczy o złym projekcie lub założeniach do projektu a tutaj wiadomo kto jest winny. 

Po trzecie trochę słabo jak na stolicę  że ilość wyremontowanych ulic osiedli nowych domów nie przekłada się na infrastrukturę podziemna do gromadzenia wód opadowych a muszę tu przypomnieć iż gdy przepustowość kolektora jest za mała zarządca terenu na którym buduje się nowe osiedle zobowiązany jest do budowy zbiornika retencyjnego np. podziemnego i magazynowania wody podczas np.ulewy i poprzez różnego rodzaje regulatory przepływu spust do kolektora zgodnie z wytycznymi MPWiK.

Po czwarte po zmianie w prawie wodnym niedługo wszyscy będziemy płacić za wody opadowe( gdy nie będą magazynowane a oprowadzane bezpośrednio do sieci lub ulice) gdyż przestały one być ściekami, więc magazynowanie ich będzie potrzebne i będzie eko😁

Po piąte spiętrzenie na sieci kanalizacji sanitarnej występuje wtedy gdy ludzie otwierają te włazy od studni bo zalało ulicę. Wiem to z autopsji. Jeżeli występuje kanalizacja ogolnospławna to wtedy może dojść do spiętrzenia. Jednak te sieci to już przeżytek i występują głównie w centrach miast gdzie utrudnione jest zaprojektowanie nowej kanalizacji deszczowej.

I na koniec jeżeli cały czas od np 8 -10 lat zalewa ulice przy ulewie , nie da się przejechać i dojechać do pracy to kto jest winny ? Ulewa czy władze zarządzające danym terenem? Wyczerpałem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

Hm.

Aż tak dramatycznie to chyba nie było. 

No to już wiemy, czemu zaczęła dorabiać:)

Natomiast nie była to chyba współpraca na zasadzie wolnego strzelca, skoro dostała wypowiedzenie?:)

10 minut temu, Cardi napisał:

No nie da się. Nie wiem jaka część polskich nauczycieli szkolnych i akademickich nie potrafi obsłużyć rzutnika, ale z doświadczenia wiem, że większość. A co mówić o technologii, skoro w szkołach dalej pisze się kredą i ściera gąbką, po której użyciu ręce jebią jak stąd do Maroko.

Daj spokój z rzutnikiem, to też już archaizm ( poza tym jakbyś wiedział, co potrafią informatycy wymyślić, jeśli chodzi o zamontowanie sprzętu, to byś się tak wcale nie dziwił)

Jak uczysz zdalnie każdy ma obraz z rzutnika pod swoim nosem na swoim własnym komputerze. Nie to co w 17 ławce sali wykładowej.

Ja jednak mam na myśli problemy mentalne i metodologiczne, a nie infrastrukturalne, jeśli chodzi o szkolnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.