Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, fluber napisał:

ktos kto zostal wybrany na tych samych zasadach co gersdorf bo duda przyblokowal rewolucje.

zły i dobry policjant , jeśli to kupiłeś to oznacza , że Kaczyński zrobił dobrą robotę 

1 minutę temu, fluber napisał:

popatrz na dyskusje tutaj z kimkolwiek kto nie popiera dudy. emocje, emocje, emocje...

jakie emocje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

popatrz na dyskusje tutaj z kimkolwiek kto nie popiera dudy. emocje, emocje, emocje...

Fluber ale przecież to jest Wasza wina. Wy PiSowcy atakujecie każdego kto myśli inaczej, atakujecie innych kandydatów. Robicie to tutaj na forum. I dziwisz się, że z drugiej strony pojawiają się emocje ? W większości to Wasze wpisy są przyczyną takich reakcji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

zły i dobry policjant , jeśli to kupiłeś to oznacza , że Kaczyński zrobił dobrą robotę 

oczywiscie.

jak duda podpisuje to dlatego ze kaczynski mu kazal

jak duda odsyla do tk to dlatego ze kaczynski mu kazal

jak duda wetuje to dlatego ze kaczynski mu kazal

a Ty nie dasz sie zwiesc ze jest inaczej!

3 minuty temu, Koelner napisał:

 

jakie emocje ? 

takie jak powyzej. zostalo cos wbite do glowy, a kazdy dowod na to ze to co wbite nie jest prawda sie ignoruje albo tlumaczy na najbardziej nieprawdopodobne sposoby jak tylko sie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sebastian napisał:

Fluber ale przecież to jest Wasza wina. Wy PiSowcy atakujecie każdego kto myśli inaczej, atakujecie innych kandydatów. Robicie to tutaj na forum. I dziwisz się, że z drugiej strony pojawiają się emocje ? W większości to Wasze wpisy są przyczyną takich reakcji. 

 

Powiedziałbym, ze wina zawsze leży pośrodku. Ale jak to w życiu bywa moja racja jest bardziej mojsza, a twoja wina jest bardziej twojsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Fluber ale przecież to jest Wasza wina. Wy PiSowcy atakujecie każdego kto myśli inaczej, atakujecie innych kandydatów. Robicie to tutaj na forum. I dziwisz się, że z drugiej strony pojawiają się emocje ? W większości to Wasze wpisy są przyczyną takich reakcji. 

 

ja nie jestem zadnym pisowcem. wiecej razy w zyciu glosowalem na platforme niz pis. 

to ze ludzie mnie wyzywaja tu od pisowcow, trolli, botow itd to jest tylko efekt wbijania przez platforme do glow tego ze pis sie popiera jak ma sie w tym interes. to jest skutek a nie przyczyna.

sugerujac ze forumowicze nie beda glosowac na dude bo ich atakuje i chca zrobic mi tym na zlosc, obrazasz ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polskignom napisał:

Powiedziałbym, ze wina zawsze leży pośrodku. Ale jak to w życiu bywa moja racja jest bardziej mojsza, a twoja wina jest bardziej twojsza.

To jest bzdura. Ani wina ani prawda nie leżą pośrodku tylko po jednej ze stron. 

I żebyśmy się nawzajem dobrze rozumieli, nie uważam, żeby druga strona była święta. Dla przykładu uważam, że wpisy Quevasa są totalnie niedopuszczalne z tym, że jego wpisy są jakby w stałym i tym samym  obrzydliwym tonie. 

 

6 minut temu, fluber napisał:

ja nie jestem zadnym pisowcem. wiecej razy w zyciu glosowalem na platforme niz pis. 

to ze ludzie mnie wyzywaja tu od pisowcow, trolli, botow itd to jest tylko efekt wbijania przez platforme do glow tego ze pis sie popiera jak ma sie w tym interes. to jest skutek a nie przyczyna.

sugerujac ze forumowicze nie beda glosowac na dude bo ich atakuje i chca zrobic mi tym na zlosc, obrazasz ich.

Ja myślę, że nikogo nie obrażam. Wielu ludzi kieruje się emocjami. 

Zresztą. Gdy do drugiej tury dostaną się Duda i Trzaskowski to ja swój głos zostawię w domu. To są dwa fatalne wybory i każdy  z nich jest zły. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

wiecej razy w zyciu glosowalem na platforme niz pis. 

To akurat zrozumiałe, nie od zawsze PiS był za socjalistycznym rozdawnictwem, a ty jako socjaldemokrata zacząłeś ich popierać dopiero gdy skręcili w lewo :) 

Teraz, polskignom napisał:

Lets agree to disagree then. Skoro uważasz, ze wina leży po jednej stronie i masz monopol na prawde, to raczej się nie dogadamy :).
Ale jako, ze emocje rosną w tym temacie z dnia na dzień, to ostatnio się wymiksowalem i nie zamierzam tego w dłuższym okresie zmieniać :) 

Prawda nie leży ani po środku, ani tam gdzie chce większość. Prawda leży tam gdzie leży. I już.

28 minut temu, polskignom napisał:

To nie jest reprezentatywna próbka, tu poza politycznymi dochodzą personalne animozje :) ale może Dudex przegra, tego tez nie wykluczam. Ale tak jak już tu kiedyś mówiłem to będzie fatalny okres dla Polski. Jeden wielki pat.

Rząd AWS i Kwachu, rząd PO i Kaczyński. Był wtedy paraliż państwa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

to ze ludzie mnie wyzywaja tu od pisowcow, trolli, botow itd to jest tylko efekt wbijania przez platforme do glow tego ze pis sie popiera jak ma sie w tym interes. to jest skutek a nie przyczyna.

Tak tylko przypomnę, że twój kolega z pisowskiego kwartetu wypytywał innych userów w jaki sposób PiS naruszył bezpośrednio ich osobisty interes. Sugestia była jasna - jeżeli jakaś ustawa bezpośrednio nie naruszyła twoich praw to nie możesz krytykować tej ustawy a jeżeli żaden pisowski aparatczyk tobie nie zaszkodził to nie możesz krytykować tego aparatczyka. A contrario - jeżeli jesteś np. ajentem Żabki to powinieneś automatycznie poprzeć PiS, bo na ich rządach tylko zyskałeś. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Cardi napisał:

To akurat zrozumiałe, nie od zawsze PiS był za socjalistycznym rozdawnictwem, a ty jako socjaldemokrata zacząłeś ich popierać dopiero gdy skręcili w lewo :) 

Zmieniłem Platformę na PIS, wtedy, kiedy odeszli od wartości konserwatywnych (światopoglądowo, a nie gospodarczo, zanim zaczniesz krzyczeć).

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

Już czas na kolejną zmianę :) 

Wątpię. Chyba, że Gowin odejdzie ze Zjednoczonej Prawicy.

25 minut temu, Cardi napisał:

 

Rząd AWS i Kwachu, rząd PO i Kaczyński. Był wtedy paraliż państwa? 

Btw. Kwaśniewski zawetował tyle samo ustaw swoich w tym samym czasie, co Duda zawetował ustaw PIS. Tyle mówią liczby. Emocje mówią, ze Kwaśniewski był bezstronny, a Duda robi, to co mu każe Kaczyński...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Btw. Kwaśniewski zawetował tyle samo ustaw swoich w tym samym czasie, co Duda zawetował ustaw PIS. Tyle mówią liczby. Emocje mówią, ze Kwaśniewski był bezstronny, a Duda robi, to co mu każe Kaczyński...

Kłamiesz :)

Cytat

Następca Wałęsy, Aleksander Kwaśniewski, piastował godność prezydenta przez dwie kadencje, dziesięć lat. W tym czasie zgłosił 35 wet, z czego znakomita większość, bo aż 28, przypadła na kadencję Sejmu w latach 1997-2001.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, polskignom napisał:

 ale może Dudex przegra, tego tez nie wykluczam. Ale tak jak już tu kiedyś mówiłem to będzie fatalny okres dla Polski. Jeden wielki pat.

Oj tam, oj tam. Jakoś się ominie rolę prezydenta przy tworzeniu prawa np. rządząc głównie rozporządzeniami. Oczywiście będzie krytyka, że w ten sposób nie można regulować kwestii zastrzeżonych dla ustawy, ale ty napiszesz, że to dla dobra Polski, Delta wypomni coś tam z rządów Tuska, julek wrzuci parę LOLów a TVP nakręci propagandowy materiał wyjaśniający, że rząd robi dobrze a protestują tylko ubecy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

Kłamiesz :)

 

Sorry, nie dodałem "kiedy nie rządziła opozycja". 

Jak odejmiesz rządy AWS to masz 7 wet Kwaśniewskiego.

 

3 minuty temu, Artlan napisał:

Oj tam, oj tam. Jakoś się ominie rolę prezydenta przy tworzeniu prawa np. rządząc głównie rozporządzeniami. Oczywiście będzie krytyka, że w ten sposób nie można regulować kwestii zastrzeżonych dla ustawy, ale ty napiszesz, że to dla dobra Polski, Delta wypomni coś tam z rządów Tuska, julek wrzuci parę LOLów a TVP nakręci propagandowy materiał wyjaśniający, że rząd robi dobrze a protestują tylko ubecy. 

Jeżeli pandemia będzie taka w sezonie grypowym, jak na to wygląda, to ja już teraz mogę powiedzieć, że tak to powinno wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Sorry, nie dodałem "kiedy nie rządziła opozycja". 

Jak odejmiesz rządy AWS to masz 7 wet Kwaśniewskiego.

 

Jak odejmiesz rządy PO-PSL masz 3 weta Dudy.

Więc, kłamiesz tutaj:

5 minut temu, fluber napisał:

Btw. Kwaśniewski zawetował tyle samo ustaw swoich w tym samym czasie, co Duda zawetował ustaw PIS. Tyle mówią liczby.

7:3 dla Kwaśniewskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.