Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, DeltaCenter napisał:

O Jarosławie Kaczyńskim - tym, który bez poparcia wielkich mediów zbudował partię, która kilkukrotnie wygrała wybory, miała dwóch prezydentów i rządzi już łącznie 7 lat?

Kaczyński działa w polityce od 1968 roku. Trochę mu zajęło społeczne liderowanie (tak na poważnie od 1997) Daj więc czas Bosakowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

nie jestem pewny z ta kancelaria ale dwa pozostale na bank po 2007

Od 2006 roku ma "urlop" na UJ. 

I żeby nie było. Ja to doskonale rozumiem i w ogóle się tego nie czepiam. Tak jak i nie czepiam się Kaczyńskiego. Odbijam po prostu pałeczkę w kierunku absurdalnych zarzutów Delty. 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, quevas napisał:

dlaczego miałyby nie być ?

Hmm. Panie Q. Pytanie czy te dwie osoby dorosłe (para gejów lub para lesbijek) byłyby szczęśliwe. Mam kolegę geja, który mieszka od kilkunastu lat w UK, tam od kilku lat jest z innym kolegą. Raczej tak jak większość gejów, jest to rodzina 2+0.5 (czyli para gejów + pies) i nie ciąnie ich zbytnio do adopcji dziecka, a nawet do małżeństwa, mimo że w UK takie prawo jest od kilkunastu lat. Raczej ciężko byłoby się im pogodzić z wygodnym życiem - wycieczki na Kanary, Majorkę, imprezy, kluby nocne, shopping, układanie fryzur które zajmują im sporo czasu.

Od 2013 roku do 2018 roku w Irlandii Północnej 30 par homo zgłosiło chęć adopcji - pozytywnie przeszły dwie pary. W całej UK chęć adopcji zgłosiło 480 par. Trochę mało co, albo parom homo niepotrzebne jest do szczęścia dziecko (w sumie posiadanie dziecka jest dziś mocno zohydzane w kręgach millenialsów) albo tych mitycznych wielkich skupisk homoseksualistów jest naprawdę mało. W sumie oficjalne statystyki UK podają, że społeczność homo w UK stanowi 2% społeczeństwa. Największą grupę stanowią młodzi w przedziale 16-24 lata (4%) ale tym często po latach "eksperyment" się nudzi. W dalekiej rodzinie mam taki przykład.

5 minut temu, quevas napisał:

po co mu "poparcie wielkich mediów", skoro dostał w prezencie zamach smoleński i  kostium żałobnika

 

Partii nie założył w 2010 roku. W 2005 roku też były wybory panie Q. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Cardi napisał:

Przy parlamentarnych jest na pewno, przeglądałem w zeszłym roku, może będzie gdzieś w labiryntach strony internetowej PKW.

edit: 

1 BOSAK Krzysztof działacz społeczny Warszawa

członek partii politycznej: Ruch Narodowy

 

Tylko tyle znalazłem na liście kandydatów z 2019 na stronie PKW.

Szok kandydat z nikąd i tam podąża. 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mrtio napisał:

Szok kandydat z nikąd i tam podąża. 😜

Gocha już nie kandyduje. Chociaż ona w sumie nie była znikąd, tylko z "prawyborów", ale podążyła tam gdzie mówisz :) 

Znikąd jest Hołownia :D tak jak jego szef sztabu pan Kobosko :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Czyli nie masz pojęcia i poszedłeś w heheszki. Kiepsko to świadczy o kandydacie na prezydenta, którego ktoś musi utrzymywać.

 

Być na utrzymaniu kobiety to jak na mężczyznę trochę mało honorowe.

Lepiej ssać europejski cyc i jednocześnie tego cyca się brzydzić 

Rozumiemy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.